Хороший старт: з чого має складатися ідеальний корисний сніданок

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Хороший старт: что должен включать идеальный полезный завтрак

Нутриціологиня, лекторка і засновниця онлайн-школи Nina School Ніна Ходаковська розповіла, як скласти сніданок і які необхідні для здоров’я елементи він має містити, аби ви отримали максимум користі й енергії на цілий день.

Збалансований сніданок – один з основних прийомів їжі за день. Він заряджає організм енергією, стимулює роботу мозку і стабілізує рівень цукру в крові. В ідеалі снідати потрібно в проміжку з 7 до 9 ранку і з’їдати близько 25-30% від добової норми. Далі з’ясуємо, як скласти меню сніданку правильно.

Сайт Ніни Ходаківської: ninakhodakovskaya.com

Що потрібно їсти на сніданок

В першу чергу в повноцінному сніданку мають бути крупи, які не містять глютен. До них належать гречка, пшоно, конопля, сорго, амарант і рис. Ці крупи містять корисні вуглеводи, які є паливом для нашого організму. Організм переробляє вуглеводи й отримує глюкозу, з якої наші клітини синтезують молекули енергії.

Також під час сніданку можна їсти яйця (курячі, перепелині, яйця цесарки), а також будь-які страви з них. Вони багаті на вітаміни, мінерали і структурний білок. Але якщо у вас є проблеми з холестерином, то з яйцями потрібно бути дуже обережним, тому що курячий білок може провокувати збільшення поганого холестерину в організмі.

Каша с фруктами на завтрак

Також на сніданок можна їсти фрукти й овочі, але не в сирому вигляді. Більшість фруктів і овочів у сирому вигляді містять органічні кислоти, які можуть роз’їдати стінки шлунка. Тому краще заздалегідь запекти їх або приготувати на пару.

На сніданок також можна їсти сир і кисломолочні продукти. Сир можна змішувати з медом і горіхами, але це більше підходить для людей зі здоровим шлунково-кишковим трактом. Якщо ці продукти спричиняють у вас харчову нестерпність, їх прийом варто виключити.

Полезный завтрак сырники

Крім того, дуже важливо дотримуватися водного балансу. Склянка води з ранку сприяє виведенню токсинів і допомагає прибрати застій жовчі. Вода завжди має бути під рукою, не чекайте, поки з’явиться відчуття спраги, – до цього моменту організм вже буде зневоднений.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також