Як збільшити прикореневий обсяг волосся: 5 перевірених методів

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як збільшити прикореневий обсяг волосся: 5 перевірених методів

Ділимося перевіреними методами, як збільшити прикореневий обсяг волосся без обтяження локонів і пошкодження їх механічними засобами.

Святкові локони, висока зачіска і просто рівне укладання виглядають набагато привабливіше в тандемі зі здоровими волоссям і натуральним прикореневим об’ємом. Однак у більшості випадків досягти ефекту розкішного пишного волосся – справжня головоломка. Сьогодні ми поділимося лайфхаком зірок і альтернативними методами для природного збільшення об’єму волосся.

Масаж шкіри голови

Масаж будь-яких частин тіла покращує кровообіг, обмінні процеси в організмі та приводить у тонус м’язи, а масаж шкіри голови і взагалі здатний творити чудеса. Річ у тім, що правильні стимулювальні рухи по шкірі голови допомагають доставляти поживні речовини з організму в волосяні фолікули. Таким чином волосся стає більш здоровим і міцним, швидко росте і набуває більший обсяг. Найпростіший вид масажу – масування скальпа в душі під час миття голови. Така процедура, крім всіх вищезазначених плюсів, також допомагає краще очистити шкіру голови від надлишкового жиру і забруднень і, як наслідок, зробити волосся більш блискучим.

Як збільшити прикореневий обсяг волосся: 5 перевірених методів

Зворотний режим миття голови

Ще один спосіб створення прикореневого обсягу волосся полягає в зміщенні черговості використання мийних засобів. Спробуйте нанести кондиціонер для волосся не після миття шампунем, а за 10 хвилин до початку банних процедур. Звучить дивно, але цей лайфхак дійсно працює. Пояснимо суть методу: якісні кондиціонери для волосся добре зволожують пасма і надають їм пружність, але при змиванні чистою водою можуть обтяжувати волосся. Відповідно, змив кондиціонер шампунем, ви збережете його позитивний ефект, але уникнете обважнення.

Ополіскування холодною водою

Фахівці стверджують, що збільшити прикореневий обсяг волосся можна ще одним елементарним способом обполіскування волосся струменем холодної води. Холодна вода набагато краще промиває локони, прибирає залишки бальзаму, кондиціонера і масок, які можуть обтяжувати волосся і позбавляти його об’єму. Ще один плюс цього методу в тому, що холодна вода закриває кутикули волосся і запобігає появі посічених кінчиків.

Як збільшити прикореневий обсяг волосся: 5 перевірених методів

Скраб для шкіри голови

Зазвичай досягти розкішного прикореневого обсягу нам заважають відмерлі клітини шкіри голови і надлишковий жир, яких досить складно позбутися одним лише шампунем. Аби ідеально очистити скальп, можна додати до своєї б’юті-рутини скраб для шкіри голови. Засоби цієї групи допоможуть ретельно очистити шкіру голови і підняти волоски природним способом. Крім цього, якісні скраби зміцнюють структуру волосся біля коренів, що також допомагає зробити локони більш об’ємними і здоровими на вигляд.

Зміщення проділу під час сушіння

Спробуйте під час сушіння волосся зробити проділ в протилежному місці від того, де ви його носите зазвичай. У момент, коли волосся буде повністю сухим, поверніть проділ на своє місце. Вуаля! Прикореневий об’єм на проділ (там, де він найбільше потрібен) вам забезпечено.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також