Кара Делевінь і Дакота Джонсон стали амбасадорами товарів для сексу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Кара Делевинь и Дакота Джонсон стали амбассадорами товаров для секса

Кара Делевінь і Дакота Джонсон поділилися новинами: вони стають амбасадорами брендів, які випускають інтимні товари.

2020 рік, попри всі негаразди з пандемією, приніс також безліч глобальних позитивних змін у суспільстві. Зокрема, пройдено великий шлях в усвідомленості молоді щодо інтимного життя та представлено багато проєктів, які надають сексуальну освіту. 

Нещодавно  дві всесвітньо відомі акторки Дакота Джонсон і Кара Делевінь публічно оголосили про те, що стають амбасадорами товарів для сексу. Дакота, відома за роллю Анастейші у серії фільмів “П’ятдесят відтінків сірого”, стала інвестором і креативним директором бренда інтимних товарів Maude.  Марка разом зі своїми товарами вже протягом двох років активно просуває тему сексуального здоров’я та важливості якісних сексуальних контактів. 

«Я вважаю, що сексуальне здоров’я –  це базове право кожної людини. Секс за взаємною згодою і інтимне задоволення є проявами турботи про тіло. У кожного повинен бути доступ до якісних товарів для сексу, незважаючи на гендер, вік або тип сексуальної орієнтації», – коментує Дакота Джонсон свою нову співпрацю.

Модель Кара Делевінь стала співвласницею і креативним директором бренда Lora DiCarlo, який випускає іграшки для сексу. Своєю місією марка називає позбавлення від стереотипів навколо сексу і жіночого оргазму. Власне, цим темам також присвячений блог про сексуальність і її форми на сайті Lora DiCarlo.

«Lora DiCarlo втілює багато цінностей, які я відстоюю, розповіла Кара Делевінь. На чолі бренду стоїть жінка, що орієнтована на жінок і прекрасно розуміє різні види задоволення. Товари Lora DiCarlo завоювали багато нагород, вони ставлять нову планку в тому, як люди досліджують своє тіло, отримують досвід і управляють своїми насолодами».

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також