Каре з вкороченою гривкою: тренд, натхненний серіалом “Хід королеви”

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

“Ферзевий гамбіт” б'є всі рекорди переглядів, як, в принципі, і всі серіали, представлені компанією Netflix. Шалена популярність кінострічки спричинила тренд на зачіску головної героїні – каре з вкороченою гривкою.

Багатосерійна стрічка “Хід королеви” від Netflix розповідає про геніальну шахістку Бет Хармон, що підкорила весь світ завдяки своєму таланту вправно переставляти фігури. Серіал показує практично весь життєвий шлях Бет, у якому незмінно ключовим елементом образу залишається каре з вкороченою гривкою.

Каре класика перукарського мистецтва, що існує вже більше ста років і періодично виходить на пік популярності у різноманітних варіаціях. Зачіска головної героїні серіалу “Хід королеви” була елементом фірмового стилю безлічі відомих жінок: від Луїзи Брукс, американської танцівниці та акторки початку XX століття, до сучасниць Одрі Тоту у фільмі “Амелі” та зірки британського Vogue Емми Уотсон.

На думку стилістів, каре з гривкою, що хоч на пів сантиметра вище за лінію брів історія не для всіх. Не для всіх стилів та особистостей. Річ у тім, що таку стрижку потрібно вміти припасувати до стилю одягу, манер і навіть макіяжу. Лише тоді вона заграє в образі і додасть йому родзинку. Стосовно типів зовнішності, то подібна зачіска пасує абсолютно всім. Зокрема, багато перукарів говорять, що гривка може зробити погляд виразнішим і чіткішим, а також скорегувати форму обличчя.

Директор модних новин британського Vogue, Олівія Сінгер, подібно до Бет Хармон роками не зраджує каре з вкороченою гривкою. Вона ділиться, що така зачіска, при своїй невибагливості, додає образам родзинки:

“Вкорочена гривка надає моєму образу виразності та довершеності навіть без макіяжу та особливого одягу. Вона не потребує особливого догляду, окрім ретельного промивання, а цього, погодьтесь, потребує кожна зачіска. Проте дуже важливо підтримувати правильну довжину: гривка повинна лежати вище лінії брів, в іншому випадку ефект оригінальності переростає в неохайність”.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також