Книги-антидепресанти: що читати, щоб підняти настрій

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Якщо у вас зовсім немає настрою, пропонуємо прочитати щось, від чого ви забудете про все погане. З цими книгами, що покращують настрій, ви поринете в читання з головою.

Запорукою відмінного проведення домашніх вечорів стануть цікаві книги, які сприятимуть прекрасному проведення часу, знімуть стрес і відвернуть від тяжких дум про побут, роботу й інші проблеми. Це книги. Книги, що покращують настрій. Деякі з них змусять вас сміятися, а деякі викличуть сльози, але допоможуть розібратися в собі.

О. Генрі «Останній лист»

О. Генрі «Останній лист»

Один із кращих творів Вільяма Сіднея Портера (О. Генрі). І ця книга змусить вас знову повірити в людей і доброту. У цьому творі ніжний оптимізм просвічує крізь завісу відчаю. Якщо ви досі вважаєте, що кожен має сам собі допомагати, ця книга доведе зворотне. Іноді безкорисливий добрий вчинок може назавжди змінити чиєсь життя.

Рей Бредбері «Вино з кульбаб»

Рей Бредбері «Вино з кульбаб»

Класичний твір Рея Бредбері, яке увійшов до золотого фонду світової літератури, підніме вам настрій і спричинить ностальгію за дитинством. Читаючи цю книгу, ви потрапите в світлий світ дванадцятирічного хлопчика і проживете з ним його літо, наповнене радісними і сумними подіями. Хлопчик щодня робить відкриття, головне з яких – він живий, він дихає, відчуває, і це прекрасно.

Фенні Флегг «Смажені зелені помідори в кафе “Полустанок”»

Фенні Флегг «Смажені зелені помідори в кафе "Полустанок"»

Історія одного маленького американського містечка, в якому переплелися любов і біль, дружба і ненависть, страхи і надії, сміх і плач, шум вулиць і тихі розмови по щирості. Історія ця розказана з такою душевністю, що ви не зможете стримати емоції. Роман Фенні Флегг ставлять в один ряд з такими великими книгами, як «Вбити пересмішника» і «Гекльберрі Фінном», і вже це може змусити її прочитати. Від книги складно відірватися, і ви точно запам’ятаєте її на довгі роки.

читайте також

Джером К. Джером «Троє в човні, не враховуючи собаки»

Джером К. Джером «Троє в човні, не враховуючи собаки»

Неймовірна і життєстверджувальна історія, розказана дотепним англійським письменником, змусить вас посміхатися. Інакше й бути не може. Повість про подорож трьох джентльменів Темзою наповнена не тільки кумедними випадками і цікавими подіями, а й комічними ситуаціями, з яких герої виходять з почуттям власної гідності. Ну і тонкий англійський гумор, звичайно, допомагає їм не занепадати духом.

Дуглас Адамс «Автостопом Галактикою»

Дуглас Адамс «Автостопом Галактикою»

Незвичайна компанія вільних мандрівників подорожує від зірки до зірки в пошуках спокою, радості й коктейлю «Пангалактичний Гризлодер». І все б нічого, але невідомі сили кілька разів на дню дають їм високі місії. Тому мандрівникам доводиться рятувати все живе в галактиці від різних мерзотників. Адамс у книзі розмірковує про Сенс Життя, Всесвіт і Все Інше з тонким гумором і меланхолійною посмішкою.

Андре Моруа «Листи незнайомки»

Андре Моруа «Листи незнайомки»

Перед вами –  одна з кращих книг із творчої спадщини Моруа. Цей твір втілив у собі всю красу іронічного таланту автора і його знання людської психології. Геніальні, парадоксальні, повні сарказму і ліризму, «Листи незнайомки» досі вважаються своєрідним «еталоном жанру». Це «Відкритий лист молодій дівчині про науку жити». Книга точно покращить вам настрій.

Ілля Ільф і Євген Петров «Золоте теля»

Ілля Ільф і Євген Петров «Золоте теля»

Всі знають і люблять Остапа Бендера з «Дванадцяти стільців» Ільфа і Петрова, але мало хто читав продовження історії. А хто встиг познайомитися з історією пошуків «скарбів» мадам Пєтухової і складною «операцією» з відбирання грошей у скромного службовця (і за сумісництвом підпільного мільйонера) Корейка, не зможуть забути цей сатиричний роман. Ця книга покращить настрій навіть найсумніший день.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також