Що почитати в дорозі: книги, від яких складно відірватися

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Цікаві книги в дорогу – вибір не з легких. Пропонуємо найкращі книги на думку користувачів соцмереж. Візьміть ці книги у подорож, і час у дорозі пролетить непомітно.

Що почитати в поїзді чи які цікаві книги в літак краще взяти? Подбайте про це заздалегідь, адже шлях може бути довгим, і щоб не збожеволіти від нудьги і провести час з користю, найкращий варіант – поринути в читання. Найчастіше беруть легкі книги в дорогу: детективи, трилери, романи любові або книги про подорожі.

Чи корисно читати у дорозі

Переваги читання у дорозі:

 1. Розвиток інтелекту. Читання є чудовим способом стимулювання мозку. Воно допомагає покращити пам’ять, концентрацію, критичне мислення та аналітичні здібності.
 2. Збільшення знань. Читання надає доступ до нової інформації та знань. Ви можете вивчати різноманітні теми, розширювати свій словниковий запас та поглиблювати своє розуміння світу.
 3. Зменшення стресу. Під час довгих поїздок чи переїздів читання може бути чудовим способом розслаблення та зняття стресу. Воно допомагає відволіктися від повсякденних проблем і поринути в інший світ.
 4. Розвиток емпатії та соціального розуміння. Читання різних жанрів, включаючи літературу та художні твори, дозволяє зануритися у життя різних персонажів та зрозуміти їх мотиви, емоції та переживання. Це допомагає розвивати емпатію та соціальне розуміння.
 5. Розваги. Читання є чудовим способом розваг під час довгих поїздок. Ви можете поринути у захоплюючий сюжет, співпереживати героям та відчувати радість від читання.
 6. Розширення уяви та творчого мислення. Книги можуть надихати вас на нові ідеї, допомагати бачити речі з іншого боку та розширювати ваше сприйняття світу.
 7. Підвищення навичок комунікації, включаючи розвиток мовних навичок, покращення писемного та усного мовлення, а також розширення словникового запасу.
 8. Час саморозвитку. Ви можете вибирати книги, які допоможуть вам розвивати особистість чи освоювати нові навички.

«Диявол носить «Прада». Лорен Вайсбергер

«Диявол носить «Прада». Лорен Вайсбергер

Книга – must read для всієї жіночої половини людства. Головна героїня – молода дівчина, яка приїхала підкорювати Нью-Йорк і мріє побудувати кар’єру репортера. Вона потрапляє в журнал мод і розуміє, що те, про що вона мріяла все життя, виявляється кошмаром. Начальниця – справжнє стерво. Працювати доводиться практично цілодобово. А підвищення по кар’єрних сходах, схоже, не світить. Але все може змінитися, якщо взяти себе в руки і повірити в свої сили.

«Пульт Ґвенді». Стівен Кінг, Річард Чізмар

«Пульт Ґвенді». Стівен Кінг, Річард Чізмар

Дванадцятирічна Ґвенді живе в містечку Касл-Рок, штат Мен. У неї зайва вага, за що її дражнять в школі, аби позбутися ваги, дівчинка щодня піднімається вгору Сходами самогубців. Одного разу звичний вид зверху порушує загадковий незнайомець в чорному капелюсі, який дарує Ґвенді пульт. Натискаєш на одну кнопку – з’являється ситне шоколадне звірятко, натискаєш іншу – колекційні монети, за які нумізмати готові заплатити купу грошей. Але на пульті є й інші кнопки, про які людина в капелюсі нічого не сказала… Це містична і повчальна повість про дорослішання, відповідальність, жадібність і, звичайно ж, глибинні людські страхи. Неймовірно динамічна, захоплююча книга, яка читається за один присід.

«Троє в човні, якщо не рахувати собаки». Джером К. Джером

«Троє в човні, якщо не рахувати собаки». Джером К. Джером

Весела, захоплююча і невимушена історія про трьох друзів, які, обговорюючи за вечерею свої хвороби, вирішують відпочити в поїздці. Вони відправляються в подорож Темзою і в ході цього плавання потрапляють в незвичайні, захоплюючі, а часом курйозні ситуації. Спочатку автор замислював написати путівник, тому в творі так докладно описав деякі пам’ятки Британії. Повість написана легко, з гумором і читається на одному диханні. Відмінна книга в дорогу.

«Чемодан». Сергій Довлатов

«Чемодан». Сергій Довлатов

Твори Довлатова вже давно стали класикою. Його дивно смішні й пронизливо сумні розповіді западають в душу, а його фрази і жарти запам’ятовуються відразу і на все життя і ніколи не набридають. У цьому збірнику оповідань герой, їдучи до США, бере з собою тільки невеликий фанерний чемодан, який ховає по приїзду до шафи. Відкривши його через кілька років, він виявляє там двобортний костюм, поплінову сорочку, вельветову куртку, три пари фінських крепових шкарпеток, зимову шапку з фальшивого котика. Кожен з цих предметів стає приводом для спогадів. Якщо не знаєте, що почитати в дорозі, захопіть збірник цього чудового автора. Але будьте обережні, твори Довлатова викликають залежність! Вам буде важко зупинитися, щоб не перечитати за раз всі книги письменника.

«Джеремі Кларксон і світ довкола». Джеремі Кларксон

«Джеремі Кларксон і світ довкола». Джеремі Кларксон

Джеремі Кларксон не просто британський ведучий і журналіст, який спеціалізується на автомобільній тематиці, а й ще і чудовий письменник. Його часто називають найскандальнішим і найбільш провокаційним журналістом світу, і цілком заслужено. Він любить жорсткі розіграші й колючий гумор, тому його книга про подорожі – весела, іронічна і неймовірно цікава.

«О 4:50 з Паддінгтона». Агата Крісті

«О 4:50 з Паддінгтона». Агата Крісті

Захоплююча історія про зухвале вбивство в поїзді, свідком якого випадково стає подруга міс Марпл. Старенька бачить, як в купе навпроти її потягу чоловік душить жінку, але після того, як вона забила на сполох, ні в вагоні, ні уздовж шляхів труп не знайшли. Єдина, хто вірить в історію жінки – її подруга, а за сумісництвом і детектив-аматор міс Марпл. Літня леді вийде на слід вбивці й змусить зізнатися його в злочині. Книга, від якої просто неможливо відірватися!

«Таємне життя закоханих». Саймон Ван Бой

«Таємне життя закоханих». Саймон Ван Бой

Книга являє собою збірник оповідань, сюжети яких не перетинаються між собою, але їх об’єднує загальний лейтмотив – любов у всіх її проявах. Кожне оповідання – це справжній маніфест кохання й данина поваги людям, які зберегли мир в душі і здатні знаходити красу навіть в буденності, незважаючи на життєві потрясіння.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також