KOLA про рік війни, благодійність, творчі плани та красу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

KOLA

Анастасія Прудіус, відома як чуттєва співачка KOLA, ексклюзивно для Beauty HUB розказала про те, як її змінив рік війни, чому від благодійності і роботи вона отримує додаткову енергію та які професійні плани ставить перед собою на 2023 рік. Про ставлення до краси, догляд та гармонійний сценічний образ – далі в інтерв’ю.

– Як вас змінив рік війни? Які особисті метаморфози з вами сталися?

– Я стала більш дорослою, сильною, працелюбною, цілеспрямованою, зібраною та відповідальною. Зрозуміла, хто я та для чого у принципі живу тут, у цьому світі. Відчула свою місію і дуже чітко тепер розумію, як це – робити щось для когось, а не для себе, що означає залишити після себе слід, бути корисним та розвиватися. Моє серце було розбите цього року, але якимось дивом воно сьогодні розквітає знову. Я почала ще більше вірити в людей, силу всесвіту та себе.

– Чи змінив цей рік ставлення до життя в цілому? Як трансформувалися ваші цілі та мрії?

– Життя точно пришвидшилося. Я стала більш активна, швидше все робити, і мені це подобається. Тож і цілі стали досягатися оперативніше, це логічно. Моя глобальна мрія сьогодні – щоби якомога швидше перемогла Україна, а рашляндія переїхала на Марс. І ми могли нарешті відбудовувати сильну й незалежну державу. А також моя особиста мрія дитинства – стати відомою співачкою, пісні якої будуть жити в серцях людей. Я кожен день наближаюся до цього і вдячна за це.

KOLA

– Останній рік був досить успішним для вашого проєкту, вашої творчості. Ви зачарували сотні тисяч нових слухачів і шанувальників, а також отримали премію Megogo Music Awards. Тож ви впевнено крокуєте зараз до своєї професійної мрії. Яким ви бачите цей шлях?

– Так, кожен крок вперед – це наближення до мрії. Головне – мати силу не зупинитися, постійно працювати. Я вже точно знаю, що не змінюватиму курс, бо всередині мене є велике бажання бути корисною та відчувати цей зв’язок з людьми. Адже наша сила в єдності, тому мрію, щоб моя музика об’єднувала та надавала сил. Свій шлях я бачу щасливим та музичним, хочу залишити слід після себе і щоб мої пісні жили дуже довго.

– Нещодавно вийшла ваша неймовірно чуттєва пісня з MamaRika «Люди». Чи складно було працювати над нею? Що вас надихало у цей час?

– Слова до цієї пісні написав Ваньок Клименко, ми тоді були разом на студії і створювали, як завжди, щось нове. В один момент він сказав: «Послухай, ану наспівай, давай спробуємо записати». Я була у захваті від того, що вийшло. Вважаю цю пісню шедевром, а Ванька – генієм сучасності, і щаслива, що маю можливість вчитися у нього. Всі ми створили цю пісню разом. Настя дуже занурилася у процес створення аранжування, яке робив нам Андрій DOVI, а також монтажу кліпу. Загалом над піснею працювала дуже класна команда. Щаслива, що ця пісня в нас тепер є, а також є в наших людей!

MamaRika і KOLA

– Які професійні плани у вас на найближчі місяці? Де плануєте давати концерти? Чи будуть релізи нових пісень?

– Звісно, що будуть! Ви що? Це буду вже не я, якщо щомісяця у мене не випускатиметься нова пісня. Наприклад, конкретно зараз я їду в Гданськ писати новий матеріал. У планах колаборації з артистами, сингли, тур Україною, а також мініальбом. Все залежить від того, що я напишу, – музика вирішує всі мої плани. Весь березень ми будемо виступати в Україні на благодійних концертах. А далі вже поїдемо знову в Європу.

– Яким буде ваш мініальбом?

– У ньому будуть зібрані всі пісні з мого музичного щоденника, який я веду в Instagram. Випуск планується орієнтовно через пару місяців.

KOLA концерт

– Ви активно виступаєте на благодійних концертах і допомагаєте людям. Де берете сили та енергію не тільки творити і працювати, а ще й волонтерити?

– Я не знаю, якщо чесно. Якось цілком природно такий ритм став для мене нормальним і сприятливим. Навпаки, не можу сидіти спокійно і без діла, це дуже складно для мене. Я не вмію відпочивати – це, напевно, якась психологічна проблема, з якою зіштовхнулася вперше, і не знаю, що робити. Та з іншого боку, поки у країні війна, треба працювати, допомагати нашим ЗСУ. І коли я бачу результат, виходить закрити той чи інший запит, я надихаюся та отримую заряд енергії на подальшу працю.

– Яка історія з тих, які ви чули в процесі своєї благодійної зайнятості, вас вразила найбільше?

– На початок повномасштабного вторгнення я поїхала з Alyona Alyona виступати як МС на декількох концертах. В Естонії ми завітали у волонтерський центр, де стояла жінка, яка просто ридала і не могла говорити, коли говорила про Україну. Хоча вона не українка, але організувала волонтерський центр, який дуже сильно допомагав і допомагає Україні. Мене це вразило.

Загалом, було дуже багато виступів, і я почула безліч історій, серед яких важко обрати одну. Хочу просто сказати – українці найкращі у світі! Свідомі, добрі, теплі та щирі. Вірю, що завдяки таким якостям ми зможемо змінювати цей світ на краще.

– Що для вас є краса?

– Краса для мене – це ліс, гори, море. Якщо говорити про людей, то це природність, щось просте, але вишукане і стильне. Це світло, яке йде від людини, добра енергетика, щирість – ось це краса!

– Розкажіть, як доглядаєте за собою? Більше любите салонний догляд чи домашній?

– До салонів я звертаюся тільки для того, щоб пофарбувати волосся, сходити до косметолога та на масаж. Це буває нечасто. Я маю креми, сироватки, ампули для обличчя, роблю масажі, маски, ніколи не лягаю спати з неочищеною шкірою (навіть враховуючи те, що я не роблю макіяж взагалі у буденному житті, навіть тон не використовую). Хочу порадити всім дівчатам завжди використовувати хороші сироватки для обличчя, бо вони глибоко діють і насправді допомагають. Звісно, через нерви є незначне погіршення стану шкіри, тому намагаюся зараз його відновити.

Також я ходжу в зал, коли є час, та займаюся спортом вдома.

– Ваш сценічний образ досить натуральний і гармонійний. Як ви працювали над його створенням, що в нього закладали? Чи він вималювався сам собою?

– Ніяк не працювала. Якраз раніше я створювала образ, і він був максимально неорганічним. Зараз я на сцені така ж, як у житті, хіба перед виступами наношу тон на обличчя і трохи корекції, це все. Одяг неважливий для мене, головне – це мої пісні. Стиль з’явився тоді, коли мій музичний продюсер сказав: «Зніми з себе ось це все і будь собою!»

KOLA

– Які практики, заняття чи хобі допомагають триматися, розслаблятися і далі активно працювати в ці важкі часи?

– Я обожнюю запалювати пахощі Пало Санто та свічки, дивитися на них, слухати в цей момент джазову музику при мінімальному світлі – це і є моя релаксація. Також обожнюю бути сама десь на природі, там я набираюся сил. Не люблю відпочинок, коли багато людей – це мене збиває і дає занадто багато інформації. Тому я найкраще відпочиваю, коли залишаюся сама.

Підписуйтеся на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також