Колагенарій: що це таке і як правильно його відвідувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

коллагенарий это

З плином часу кількість колагену, який виробляється в організмі, зменшується, саме тому відбувається в'янення шкіри і поява зморшок. Для боротьби з такими віковими змінами використовують різні методики, серед останніх – колагенарій.

Колаген – це сполучний білок, який відповідає за пружність і тонус шкіри. Саме колаген можна часто побачити у складах різних косметичних зовнішніх засобів і БАДах. Адже цього білку потребує не тільки шкіра, але й інші життєво важливі органи і системи. Волокна колагену служать шкірним каркасом. При його дефіциті можна помітити появу зморшок, зниження тургору шкіри і втрату її еластичності. Як же колагенарій допоможе у вирішенні цих проблем?

Колагенарій – це …

Колагенарій – це “солярій” для омолодження. У цій методиці теж використовуються спеціальні лампи, тільки мета такої світлової терапії – надання шкірі еластичного і пружного вигляду. Зовні апарат нагадує солярій, але оснащений спеціальними лампами, які випромінюють світловий потік з довжиною хвилі 633 нм. Саме такий потік впливає на шкіру, стимулюючи синтез колагену.

Випромінювання світла червоних ламп проникає в дерму, де у зв’язку з різними процесами відбувається активізація вироблення колагенових і еластинових волокон. У той же час світло синіх ламп допомагає боротися з хвороботворними мікробами і надає терапевтичну дію.

коллагенарий для лица

Існують різні види колагенаріїв. Одні з них спрямовані на стимулювання колагену по всьому тілу, вони мають від 15 до 48 ламп. Інші ж – більш локальні, мають 10-15 ламп і впливають на певні зони, найчастіше це обличчя і шия. Засмагнути в такому колагенарії не можна, але є і такі апарати, які надають цю можливість. Так, деякі кабінки оснащені ще й ультрафіолетовими лампами, що допомагають також і засмагнути.

Користуватися такими кабінками можна за показаннями з 25-ти років. Адже головний ефект від такої процедури – активізація процесів омолодження і прискорення обмінних процесів, які сприяють регенерації шкіри. Завдяки відвідуванню колагенарія відбувається підвищення тонусу шкіри, усунення перших ознак старіння і профілактика птозу. Крім цього, колагенарій допомагає боротися з целюлітом, вирівнюючи рельєф шкіри і нормалізуючи обмінні процеси в шкірі. Варто звернути увагу, що лампи в колагенарії не завдають негативного впливу на очі. Сама процедура абсолютно безболісна і не має побічних ефектів (крім індивідуальних особливостей організму).

 

Що відбувається під час процедури

При відвідуванні колагенарія немає необхідності надягати спеціальні окуляри або прикривати чутливі ділянки шкіри, використовуючи спеціальні наклейки або засоби захисту, якщо, звичайно, ви не відвідуєте солярій + колагенарій. Перед проведенням процедури важливо очистити шкіру від макіяжу, а також можна використовувати спеціальні засоби з гіалуроновою кислотою. Після відвідин колагенарія добре наносити на шкіру крем відповідно до проблеми, адже завдяки активізації обмінних процесів, всмоктуваність активних інгредієнтів сироваток і кремів збільшується.

Після проведення процедури виводяться токсини, шкіра починає активніше насичуватися киснем. За допомогою колагенарія можна допомогти своїй шкірі у процесі розгладження зморшок усунути пігментні плями, позбутися проявів целюліту і зменшити видимість стрий, активізувати утворення колагену у шкірі, прискорити обмінні процеси, а також отримати антибактеріальний ефект для проблемної шкіри.

 

Протипоказання

Колагенарій досить безпечна процедура, яка має мінімальні побічні ефекти, але все ж, перш ніж відвідувати його, варто проконсультуватися зі своїм лікарем. Так, якщо ви вагітні або годуєте грудьми, маєте захворювання щитоподібної залози або приймаєте гормональні препарати, обговоріть з лікарем можливість відвідування колагенарія. Також варто враховувати індивідуальні особливості організму.

Курс процедур

Один сеанс може тривати в середньому 20-25 хвилин. Відвідувати колагенарій рекомендується 2-3 рази на тиждень. Залежно від бажаного результату і зони впливу курс може складатися від 10 до 30 сеансів. Для досягнення максимального результату варто запастися спеціальними засобами до і після процедури, які допоможуть активізувати процес і закріпити ефект. Перші результати буде видно після третьої процедури, через пів року курс необхідно повторити, крім цього, корисна підтримуюча терапія 1-2 рази на місяць.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також