Коли і як часто можна використовувати патчі: детальна інструкція

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Коли і як часто можна використовувати патчі: детальна інструкція

Як і багато інших корейських б’юті-винаходів, патчі ідеально вписалися в нашу рутину та вже багато років служать вірою і правдою, рятуючи від багатьох проблем зі шкірою довкола очей. Але вони ж можуть бути і небезпечними за неправильного використання.

Більшість дівчат сьогодні просто не уявляють своє життя без патчів. Набряки та синці під очима після гучної вечірки, сліди втоми, маленькі мімічні зморшки, надмірна сухість — цілком посильні завдання для цих маленьких напівкруглих наклейок родом із Азії. Здебільшого патчі для зони навколо очей (а бувають вони ще і для інших частин тіла) виготовляють зі спеціального полімеру, званого гідрогелем. Вони також бувають з тканини або нетканого полотна. Та сила патчів захована в рідині, якою просякнуті ці вироби. Зазвичай це есенції або сироватки з високою концентрацією активних речовин, які заряджають клітини енергією і стимулюють їх до швидкого відновлення. Для вирішення різних проблем виробники «начиняють» патчі різними складами. Наприклад, для відновлення і зміцнення шкіри використовуються олії, вітаміни й пантенол, для боротьби зі зморшками — антиоксиданти, для підвищення пружності шкіри — пептиди, для заспокоєння і зняття подразнення — екстракти ромашки, алое й подорожника.

Як бачимо, патчі бувають різними, але правила використання для них усіх однакові.

Як правильно використовувати патчі

Коли і як часто можна використовувати патчі: детальна інструкція

Правило, яке ми всі не маємо права забувати: патчі, як і будь-які інші засоби, потрібно наносити на добре очищену шкіру обличчя. У випадку, якщо пара патчів упакована в індивідуальну упаковку, їх варто відкривати безпосередньо перед застосуванням. Якщо у вас є ціла баночка патчів, то обов’язково виймайте їх виключно лопаткою. Вона неспроста продається в комплекті з патчами, а для того, аби в баночку не потрапили бактерії з рук й не зіпсували усі ваші запаси мінірятівників.

У Мережі існує безліч суперечок стосовно патчів. І зводяться вони зазвичай до питання «Яким боком потрібно наносити патчі?». Давайте нарешті проллємо світло на це питання. Насправді відповідь залежить від того, яка ваша мета. У випадку, якщо ви бажаєте зняти набряклість, наносити їх варто ширшим кінчиком у зовнішній кутик ока. Якщо у вас на меті позбутися гусячих лапок — робіть навпаки.

Щодо питання, коли саме наносити патчі, тут є чітка відповідь: вранці. Максимум — до обіду. Якщо ви використовуватимете патчі під очі у вечірній час, маєте всі шанси прокинутися з набряками під очима.

І ще один важливий нюанс — час витримки патчів. Зазвичай виробник радить тримати їх близько 10–15 хвилин. Якщо більше, можна отримати зворотний ефект: висихаючи, вони не тільки втрачають свої властивості, а й починають вбирати вологу зі шкіри

Як часто можна використовувати патчі

Коли і як часто можна використовувати патчі: детальна інструкція

Патчі з високою концентрацією активних речовин здебільшого створені для використання в екстрених ситуаціях. Наприклад, коли після безсонної ночі вранці потрібно бігти на важливу зустріч і у вас є буквально 15 хвилин на те, щоб зняти набряки з очей. Такими засобами не варто зловживати й достатньо використовувати їх максимум 1–2 рази на тиждень.

Деякі виробники випускають патчі в упаковках по 60 штук і насичують їх спеціальними есенціями з накопичувальним ефектом. Такі засоби можна застосовувати курсом. Тобто наносити щодня або через день протягом місяця. За такої системи використання патчі збільшують еластичність шкіри та забезпечують баланс вологи на тривалий час.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також