«Королева кухні»: Megogo готує нове кулінарне шоу з Олею Поляковою

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

«Королева кухні»: Megogo готує нове кулінарне шоу з Олею Поляковою

Медіасервіс Megogo готує нове кулінарне шоу «Королева кухні». Його ведучою стала співачка Оля Полякова, а запрошеною гостею — телеведуча Маша Єфросиніна.

Шоу «Королева кухні» міститиме 10 кулінарних епізодів. Творці проєкту мають на меті показати, що приготування страв може бути творчим та захопливим, навіть для тих, хто не має хисту або вільного часу.

У кожному епізоді до ведучої, Олі Полякової, приєднаються представниці різноманітних професій, серед яких блогерка, касирка, сексологиня, психологиня та навіть майстриня, яка створює корони. Гості стануть помічницями на кухні Олі Полякової та готуватимуть справжні шедеври із простих продуктів.

«Королева кухні»: Megogo готує нове кулінарне шоу з Олею Поляковою

«На шоу «Королева кухні» до мене в гості приходитимуть жінки різних вікових, вагових та кар’єрних категорій. Цікаві героїні, які пов’язані чи не пов’язані із кулінарією. Наше завдання полягає в тому, щоб разом приготувати смачні та незвичайні страви. У випуску з Машею Єфросиніною ми випікатимемо хліб. Я вирішила її спантеличити, оскільки хліб — це досить складна страва. Тим більше, що я готую його на заквасці власного виробництва, а не на дріжджах. Це дуже трудомісткий та тривалий процес! Але  у підсумку виходить неймовірно корисний ферментований хліб, який не шкодить фігурі», — поділилася Оля Полякова, ведуча шоу «Королева кухні».

В одному із фінальних епізодів Оля Полякова розкрила секрети хліба, від якого, за її словами, не набирають вагу. Таємниця полягає в унікальній заквасці, яку власноруч приготувала співачка за власним рецептом, базованим на рекомендаціях найкращих кухарів Франції та Італії.

«Королева кухні»: Megogo готує нове кулінарне шоу з Олею Поляковою

Цікаво те, що Маша Єфросиніна раніше жодного разу не готувала домашній хліб.

«Я не фанат куховарення й ніколи не була ні смачні ресторани, ні кулінарні шедеври ніколи не спричиняли в мене бажання стояти біля кухонної плити! Так, я завжди з захопленням дивилася, як Оля Полякова пече хліб і показує це в Instagram-stories , але самій таке — ну, ні! Й ось у програмі «Королева кухні» я своїми руками замішую тісто й дістаю з духовки буханець із хрусткою скоринкою. Почуття нове й дуже дитяче. Хочу ще!» — поділилася телеведуча Маша Єфросиніна.

Прем’єра шоу планується вже наприкінці року. Підготовкою проєкту займається команда медіасервісу MEGOGO. Перегляд шоу «Королева кухні» буде доступний усім передплатникам медіасервісу.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також