Космічна Віра Брежнєва в новому кліпі на пісню «Тихо»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Віра Брежнєва

Неземні декорації, левітація у відкритому космосі та чуттєвий образ – українська співачка Віра Брежнєва представила новий кліп на свій сингл «Тихо».

У відео героїня Віри Брежнєвої прилітає на космічному кораблі на незвідану планету, де залишається на самоті: наодинці зі своїми думками й магією навкруги. Новий простір захоплює, та чи забуде вона ті почуття, які залишилися на планеті Земля?

На художнє оформлення в павільйоні, де проходили зйомки, пішли десятки годин. Щоб відтворити справжню космічну реальність, на локацію привезли тони піску та гравія. Художниками-постановниками було відтворено шлюз космічного корабля. А ефектне зображення в фіналі забезпечила CGI-графіка за прикладом тої, яка використовується на зйомках голлівудських блокбастерів.

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Під час 25-годинної зйомки відео Вірі Брежнєвій довелося пройти надскладні випробування. Ближче до кінця зміни трапився момент, який взагалі змусив хвилюватися всю режисерську команду: співачці стало погано під час паріння у повітрі на спеціальних тросах. 

«Це була приблизно 20-та година знімального процесу, дубль за дублем ми добивалися ефекту левітації у відкритому просторі. Я відчула, що земля йде з-під ніг, але вже в загальноприйнятому значенні цих слів. Дякую команді, яка відразу зреагувала і дала мені якийсь час, щоб відійти, а потім повернутися в кадр і все ж таки зняти ідеально, як ми планували», поділилася співачка.

Артистка додала, що її новий кліп на пісню «Тихо» – це алегорія космічної самотності: «Складно усвідомити, наскільки ми маленька піщинка в розмірах величезного всесвіту. Але якщо в наших серцях є любов – ми не одні».

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Режисером кліпу «Тихо» став Сергій Солодкий, а ідея – вже традиційно належить самій Вірі Брежнєвій і Костянтину Меладзе, який розповів детальніше про планету, де опиняється Віра.

«Це планета нездійсненних ілюзій та мрій, де все ідеально красиво. Але при цьому дуже хочеться повернутися з цього раю на недосконалу Землю – до людей. До однієї людини, яка чекає там, на Землі. Можливо, цю планету і варто було б назвати ім’ям Тихо», – пояснює композитор.

Пісня «Тихо» увійшла до останнього альбому співачки під назвою V. і посіла особливе місце в серцях слухачів, ставши однією з найпрослуховуваніших пісень співачки в діджиталі. Послухати її можна на всіх музичних платформах.

А прямо зараз дивіться новий кліп Віри Брежнєвої на сингл «Тихо».

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також