Костянтин Войтенко про першу роль, натхнення і сімейне життя (інтерв’ю)

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Костянтин Войтенко про першу роль, натхнення і сімейне життя (інтерв'ю)

Костянтин Войтенко та Роксоляна Маланчук посіли третє місце у суперфіналі «Танців із зірками». На честь цього згадуємо нещодавню розмову з українським актором театру та кіно про проект, і не тільки.

Костянтине, вітаю! Ви – яскрава зірка українського кінематографа. Як ви усвідомили, що акторська майстерність – ваше покликання?

Мені це завжди було цікаво. Я з дитинства перебував на сцені, так що у мене все дуже логічно і поступово сталося. Моя перша роль в дитсадку – Колобок. Дуже чітко пам’ятаю, як це було для мене важливо і серйозно. Хоча це був всього лише садочок. Далі так і продовжилося – виступав у школі, музичній школі, у дитячих таборах. Це все поступово мене виховало. Згодом я почав себе дуже комфортно відчувати на сцені.

Акторську майстерність у професійному плані завжди потрібно покращувати і отримувати додаткові навички. Я вступив до театрального університету, щоб бути професіоналом у цій справі, і щоб це стало моєю спеціальністю. Я хотів бути не аматором, а усвідомлено займатися тим, що мені подобається.

Костянтин Войтенко про першу роль, натхнення і сімейне життя (інтерв'ю)

Чим вас вабить сцена?

Якщо ми говоримо про театральну сцену, то там існує живе спілкування з глядачем. Ти граєш перед глядачами. Вони тебе бачать в моменті і реагують у цю ж секунду. Цей неймовірний обмін енергією ні з чим не можна порівняти. В тому числі, з кіно.

Чи є у вас рольові моделі або кумири?

Кумирів немає. Рольових моделей теж немає, але їх якраз я хотів би знайти. Оскільки бачу приклади, коли люди домагаються успіху, слідуючи якимось рольовим моделям. Маючи приклад перед собою і повторюючи його, люди домагаються подібного успіху.

Костянтин Войтенко про першу роль, натхнення і сімейне життя (інтерв'ю)

Ким або чим ви надихаєтесь?

З натхненням дуже складне питання. Іноді воно приходить само  собою. Незрозуміло чому. Просто думка з потоку. Іноді натхнення приходить як енергія. Щойно прийшло, потрібно діяти. Мене завжди надихає музика. Коли я слухаю класну музику, настрій відразу поліпшується, і я можу багато творити.

Велика частина ваших ролей – комедійні. Ви навіть якийсь час грали в КВК. Як ви настроюєтеся на позитивну хвилю і чи є у вас секрет, як залишити всі рутинні проблеми вдома, а на роботі випромінювати радість?

А ось цього секрету у мене немає. Мені здається, по мені навіть видно, коли вдома у мене не все гаразд. Коли я граю в комедіях, можливо, це не так сильно читається. Але в очах я завжди бачу, що в той момент був не в доброму гуморі. Тому відповіді немає. Було б класно, щоб вдома все було завжди добре, тоді і на майданчику все буде відмінно.

Чи були ролі, від яких ви відмовлялися? Якщо так, то чому?

Були. Ті ролі просто мені не підходили. Іноді я навіть на кастинг не ходив, оскільки за описом розумів, що це абсолютно не я. Там має бути інша людина. І навіть пропонував інших акторів. А щоб відмовився від ролі просто так – не було. Зараз відмовляюся від проєктів тільки якщо розумію, що не зможу поєднати з іншим. За часом не встигну. У липні – серпні я відмовився від 3-х або 4-х проєктів, в які я пройшов – був на пробах, мене затвердили, але довелося відмовитися, коли побачив зайнятість. Але взагалі я не люблю відмовлятися від роботи.

Костянтин Войтенко про першу роль, натхнення і сімейне життя (інтерв'ю)

Чи є у вас табу в роботі?

Мені здається, нічого такого немає. Принаймні поки не стикався.

Костянтине, недавно ви відзначили день народження – 33 роки. Які життєві інсайти і усвідомлення принесла вам ця цифра?

Саме ця цифра нічого не принесла. Мені здається, я і в 23 роки класно себе почував. І в плані життя, і в плані инсайтів. Не можу сказати, що саме в цьому віці я щось пізнав. Звичайно, стало більше досвіду, спокою, я вже не такий нервовий і дратівливий, як раніше. Можливо, дійсно вік вплинув (сміється). Багато хто метушиться навколо цієї цифри і навіть говорить, що святкувати не можна. Але я нічого такого не відчув. Вік – дуже умовна річ. Я не відчуваю його.

Давайте поговоримо про особисте. Ви з дружиною творчі особистості і навіть були колегами. Чи не заважає вам це зберігати гармонійні стосунки?

Те, що ми творчі – абсолютно не заважає. Навіть добре, що ми на одній хвилі. Коли у нас все добре і ми палаємо ідеями – все відмінно і в стосунках. Але, звичайно, іноді ресурси закінчуються, і настає стан, коли думаєш: «Ну чому ми обоє творчі?».

Костянтин Войтенко про першу роль, натхнення і сімейне життя (інтерв'ю)

Як любите проводити вільний час?

Дуже цікаве питання. Оскільки вільного часу останнім часом взагалі немає. А якщо він є, ми любимо в кіно ходити, на природу і в СПА.

Ви з дружиною виховуєте маленьку дочку. Чи змінило вас батьківство як особистість?

Я став більш спокійним, врівноваженим і відповідальним. Раніше у мене було багато безвідповідальності. Вона і зараз іноді присутня, але раньше її було набагато більше. Ці зміни відбулися з народженням дочки. Я радий, що змінююся на краще  завдяки Емілії. Бути відповідальним – це прекрасно.

Костянтин Войтенко про першу роль, натхнення і сімейне життя (інтерв'ю)

Чи розкриває дочка в вас нові риси характеру?

Так. Емілія – ​​маленька жінка. І помічаю, що, перебуваючи поруч з нею, багато чому вчуся. Вона реагує так само, як дорослі дівчатка – так само ображається, і до неї так само потрібно знайти свій підхід. Я розумію, що до неї ставлення має бути як до жінки. І не в плані віку, а в плані жіночої натури. Неважливо скільки тобі років, дівчатка – це завжди дівчатка. І вони люблять увагу, турботу, любов. Це все виховує в мені дочка. І я стаю чоловіком завдяки їй. Вона – мій учитель.

Костянтине, ви берете участь в новому сезоні “Танці з зірками”. Розкажіть читачам Beauty HUB, як зважилися на це і що очікуєте від проєкту?

Зважився моментально! Мені подзвонили, запросили на кастинг, я сходив і мене затвердили. Прийняв рішення дуже легко, але не було усвідомлення, що це таке насправді. Це як з батьківством, коли людину питають, чи хоче він дитину, він відповідає: «Так, звичайно!». Але реальне усвідомлення приходить пізніше. У мене була несвідома згода на участь у проєкті. Насправді, все набагато складніше, ніж здається. Ти дізнаєшся про це поступово. Шалено радий, що так легко зважився і що беру участь в цьому сезоні проєкту. Я бачу, як вдосконалюється моя пластичність і як змінюється тіло. Мені це дуже подобається. Незважаючи на те, що фізично це дуже енергозатратно, участь мені в кайф.

Костянтин Войтенко про першу роль, натхнення і сімейне життя (інтерв'ю)

Які ваші творчі плани? Чи плануєте найближчим часом участь в ще якихось шоу?

Дуже багато творчих планів. Спочатку потрібно пройти одне шоу, щоб потім планувати подальші. Дуже хотів би взяти участь в «Ліпсінк баттлі». Обожнюю цей жанр і буду радий, якщо запросять.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також