Краса поза межами часу і простору: beauty-колаборація Лувру з Lancôme

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Lancôme і Лувр колаборація

Розповідаємо про beauty-колаборацію паризького Лувру з Lancôme, в якій закладені глибокі сенси і, звичайно ж, неймовірна краса. Косметичні засоби, як витвори мистецтва, точно заслуговують наших «вау».

Наприкінці літа 2023 року два культових бренди Lancôme x Louvre об’єднуються для створення одного унікального культового моменту. Колекція Lancôme x Louvre детально продумана до дрібниць, в ній все ретельно підібрано, щоб відобразити дух як музею, так і косметичного бренду.

Нова лінійка натхненна дев’ятьма жіночими скульптурами, що зберігаються в Луврі, серед яких Венера Мілоська, Ніка Самофракійська, Коріна, Діана Габійська, Німфа зі Скорпіоном, Німфа Ехо, Гігея, Гермафродит і Венера Арльська. Кожна муза була обрана за її унікальну історію, кожна по-своєму символізує жіночність і красу. Скульптури відображаються в усьому, що стосується колаборації – від косметичної упаковки до назв відтінків і навіть кампейнів. Сучасними амбасадорками колекції стали співачки Зендая та Ая Накамура, акторка Аманда Сейфрід та модель Хе Конг, які втілюють дух мистецької лінійки.

Lancôme x Louvre

Тепер детальніше розглянемо нові beauty-продукти. Палітра тіней для повік колекції Lancôme x Louvre є даниною пам’яті скульптурі грецької поетеси Коріне, що знаходиться у крилі «Рішельє» Лувру. Відома візажистка і креативна директорка Lancôme по макіяжу Ліза Елдрідж обрала такі відтінки для палетки, що символізують природне освітлення галереї та його підсвітку скульптури. Ніжний шампань, насичене золото, сяючий смарагд, чистий перлинний тон і повітряний пудровий – всі відтінки представлені в шимерному фініші.

Lancôme x Louvre

Бестселер Lancôme – матова помада L’Absolu Rouge Drama Matte Lipstick в рамках лімітованої лінійки вийшла в чотирьох нових відтінках рожевого та червоного кольорів, також названими на честь скульптур і натхненними ними. Відтінки доволі спокійні та універсальні – ідеально для наступаючої осені. Зверніть увагу і на сам футляр – тандем мармуру і золота виглядає розкішно, перетворюючи помаду на предмет колекціонування.

Lancôme x Louvre

І останній продукт лінійки – лімітований випуск культової сироватки Advanced Génifique Serum. Ефектний флакон створений на честь грецької богині здоров’я Гігеї та її скульптурного аналога в Луврі.

Lancôme x Louvre

Таким чином бренди підкреслюють, що краса виходить за межі часу та простору, продовжуючи надихати будь-де і будь-коли. Колекція вже в продажі на офіційному сайті бренду.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також