Кращі б’юті-образи премії SAG Awards 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Кращі б’юті-образи премії SAG Awards 2021

Лілі Коллінз, Ніколь Кідман, Керрі Вашингтон, Аня-Тейлор Джой, а також інші гості та лауреати щорічної премії Гільдії кіноакторів США 2021 продемонстрували яскраві образи на віртуальній червоній доріжці. Дивимося 15 кращих!

Минулої ночі в Лос-Анджелесі відбулася 27-я церемонія нагородження SAG Awards 2021. Попри те, що через пандемію коронавірусу премія цього року вперше відбулася в режимі онлайн, знаменитості ретельно підготувалися до гучної події. Зірки позували на імпровізованій червоній доріжці прямо біля своїх будинків, демонструючи стильний одяг, зачіски і макіяж.

Крім ніжних весняних відтінків в макіяжі, зокрема рожевий і персиковий, а також сміливих акцентів – тіні кольору бузку або стрілки відтінку фуксії (Одрі Грейс Маршалл), – було багато традиційних образів з червоною помадою, легкими локонами й акуратно зібраним в пучок волоссям. Це класика, що не втрачає актуальності. Наші слова підтверджують Емі Адамс, Кері Малліган, Марія Бакалова, Чаріті Вейкфілд, Джоанна Бобін.

Серед всіх образів премії на окрему увагу заслуговує манікюр зірок, точніше, дизайн нігтів Керрі Вашингтон і Синтії Еріво, який ідеально поєднувався з колірною гамою з їх вбранням. Ще з минулого року модно робити манікюр у тон одягу, тому своїм вибором актриси натякають нам, що цей тренд досі не втратив актуальності.

Нижче ми зібрали кращі б’юті-образи церемонії –від зірки «Хід королеви» Ані Тейлор-Джой, яка забрала нагороду в номінації «Краща жіноча роль в телефільмі або міні-серіалі» (актриса блищала в ефектному плаття Vera Wang) до виконавиці ролі принцеси Діани в «Короні» Емми Коррін, стиліст якої зробив ставку на неймовірно стильне вбрання Prada.

Аня-Тейлор Джой

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Vera Wang (@verawang)

Ніколь Кідман

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Nicole Kidman (@nicolekidman)

Керрі Вашингтон

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Kerry Washington (@kerrywashington)

Лілі Колінз

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Lily Collins (@lilyjcollins)

Ель Фаннінг

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Elle Fanning (@ellefanning)

Кері Малліган

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Just Jared (@justjared)

Емма Коррін

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Emma Corrin (@emmalouisecorrin)

Кейт Бланшетт

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от GIVENCHY (@givenchyofficial)

Джерні Смоллетт

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Jurnee Smollett (@jurneesmollett)

Кейлі Куоко

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

Синтія Еріво

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от SAG Awards (@sagawards)

Еббі Лі Кершоу

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Nina Park (@ninapark)

Хелен Міррен

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ET Canada (@etcanada)

Заша Мемет

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Thomas Carter Phillips (@thomascarterphillips)

Марія Бакалова

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Maria Bakalova (@mariabakalovaofficial)

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!