Красива справа: Юліана Гензель, засновниця бренду Fox lingerie

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Красивое дело: Юлиана Гензель, основательница бренда Fox lingerie

Засновниця українського бренду жіночої спідньої білизни Fox lingerie Юліана Гензель розповіла нашим читачам про свій красивий бізнес, труднощі минулого року, плани на 2021-й, боротьбу зі стресом і власне бачення сексуальності.

Красива, якісна та комфортна спідня білизна – основа нашого образу, нашого настрою і важливий елемент стилю, який не дозволить забути про свою жіночність. Саме тому ми в редакції Beauty HUB пильно стежимо за марками спідньої білизни, створеними в Україні, і завжди цікавимося, хто стоїть за тим чи іншим брендом.

Історія українського бренду Fox lingerie, який люблять і вибирають за спокусливі й сучасні комплекти спідньої білизни і купальників, почалася в 2015 році з неймовірної мрії однієї дівчини на ім’я Юліана Гензель. Саме вона – нова героїня нашої рубрики «Красива справа».

Юлиана ГензельЮліана Гензель, засновниця Fox lingerie

Розкажіть, чому ви вибрали саме цю нішу і яким був старт вашого бізнесу?

— Гарна спідня білизна завжди приваблювала мене набагато більше одягу. З її допомогою можна яскравіше розкрити індивідуальність, хоч білизна і прихована від очей більшості людей.

У 2015 році в Україні був дуже мізерний вибір спідньої білизни, а тим часом в Європі вітрини рясніли різноманітністю. Тоді я вирішила знайти швачку і пошити для початку собі три ексклюзивні комплекти. Так почалася історія Fox lingerie.

Яка філософія і концепція бренду?

— Fox lingerie допомагає дівчатам ставати впевненішими, і через любов до себе полюбити навколишній світ, стати більш усвідомленими й успішними.

На які труднощі ви натрапили в 2020 році?

— 2020 рік був складний для мережі офлайн-магазинів, але ми пишаємося своєю командою і злагодженою роботою. Нам вдалося збільшити онлайн-продажі та ще більше дізнатися про уподобання наших клієнток.

Розкажіть про вашу команду. Скільки в ній людей, як ви підбираєте до себе кандидатів?

— В компанії працює понад 50 співробітників. Я люблю оточувати себе сильними особистостями, цікавими, активними людьми, які знають, чого вони хочуть від життя і роботи.

Критерії відбору складні, але в цілому стандартні, як і в більшості компаній. Спочатку потенційні кандидати проходять співбесіду, потім – два етапи стажування і нарешті фінальна співбесіда. Тільки потім ми приймаємо співробітника на роботу.

Який збірний образ дівчини, яка обирає білизну Fox lingerie?

— Вони різні: молоді дівчата, мами, підприємниці, менеджери компаній, успішні, активні. Дівчина Fox lingerie така, якою вона сама бачить себе в цьому світі, а наше завдання – допомогти визначитися, в якому вигляді їй завойовувати нові вершини.

Нижнее белье Fox lingerie
Нижнее белье Fox lingerie
читайте також

.

Чи часто ви помічаєте копіювання ваших моделей? Як ставитеся до плагіату?

— Можливо, це дивно, але я позитивно ставлюся до плагіату. Адже здорово, коли бренд копіюють, отже, ми завдаємо тренди! Що може бути приємніше за таке визнання? Бути першими – чудово.

Розкажіть про особисте та творче натхнення. Що допомагає розвивати смак і створювати нові колекції?

— Натхнення, як у багатьох творчих людей, приходить різко і несподівано. Я стежу за трендами, а потім намагаюся впровадити їх в колекції спідньої білизни і купальників. Наприклад, цього літа вийде колекція купальників з актуальної тканини в яскравих кольорах. Ми будемо першими в Україні та країнах СНД, хто випустить такі купальники.

Розкажіть, що ви вкладаєте в поняття сексуальність, краса і комфорт?

— Мені важливий комфорт, особистий простір, цікаві люди поруч, смачна їжа, затишна атмосфера. Все це допомагає мені бути в правильному настрої. Сексуальність і краса дуже суб’єктивні поняття. Для мене впевнена в собі дівчина апріорі красива та сексуальна.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Нижнее белье Боди Купальники (@fox_lingerie)

Чи багато стресу у вашому житті, як з ним справляєтеся?

За п’ять років ведення бізнесу я, нарешті, стала більш стресостійкою. Справляюся легко, починаю аналізувати ситуацію і наступного разу не допускаю такого.

Що в ваших планах на 2021 рік?

Розвиток офлайн-мережі, франшизи по Україні та розширення асортименту на 100%. Нас чекає багато цікавих викликів, а клієнток Fox lingerie – ще більше краси.

До речі, нещодавно Fox lingerie представили кампейн нової колекції спідньої білизни сезону весна-літо 2021. Подивитися весь лукбук можна тут.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також