Красиві листівки з Днем святого Валентина коханій людині (фото)

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

У День святого Валентина не забудьте відправити любовну вісточку людині, що живе у вашому серці. Слова кохання можна підкріпити любовними діджитал-листівками, які спеціально для вас приготував Beauty HUB.

День всіх закоханих цілком заслужено називають найбільш романтичним і красивим святом року. Саме в цей день вже протягом сотень років навіть ті, хто ніколи не називав себе романтиками, проявляють найніжніші почуття до дам свого серця або коханих джентльменів. Незмінним і найголовнішим атрибутом кожного зізнання, а також традиційним символом Дня усіх закоханих протягом багатьох років є валентинки – романтичні листівки, підкріплені теплими словами кохання

Цікаво те, що традиція посилати валентинки коханій людині у День святого Валентина сягає ще ХV століття. У ті часи подібні жести називались «посланнями любові» і являли собою зроблені вручну аплікації з серцями або малюнки з закоханими парами. Проте найбільш часто на валентинках зображали Купідона, який тримає свою славнозвісну стрілу кохання, що мала б поцілити в саме серце адресата. Проте за останні кілька років часи кардинально змінились і романтика Дня закоханих набула дещо іншого відтінку. У епоху глобального суспільства та шалених ритмів життя ми з коханими не завжди знаходимось в одних часових поясах та живемо за різними графіками, у яких вже немає місця для фізичної пошти, а для ручного виготовлення аплікації – й поготів. Тому вже у 2021 році як ніколи доречним зізнанням у коханні може стати діджитал-листівка. 

Редакція Beauty HUB підготувала романтичні онлайн-валентинки, які стануть ідеальним зізнанням у любові вашій коханій дівчині або вже дружині, а також підігріють почуття до хлопця або чоловіка.

Листівки з Днем святого Валентина коханій дівчині або дружині 

Історично склалось так, що надсилання валентинок у День закоханих було започатковано саме чоловіками. Джентельмени першими почали готувати для дам свого серця яскраво-червоні малюнки і підписувати їх ніжними словами кохання. Не варто забувати цю романтичну традицію і зараз! Зберігайте листівку, яка вам найбільш до вподоби і надсилайте тій леді, до якої прихильне ваше серце.


   

Листівки з Днем святого Валентина коханому хлопцеві або чоловіку

Вперше зізнатися у своїх почуттях або ж вкотре нагадати про палке кохання – надзвичайно милий жест, який точно буде оцінений вашим обранцем. Надішліть вашому джентльмену ту листівку, яка найкраще передає ваше особливе ставлення до нього.


Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також