Кришталева краса: чи є користь від нефритового масажера для обличчя

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Нефритовий масажер - це інструмент для масажу, виготовлений з натурального нефриту. Він використовується для покращення кровообігу, зниження набряків, розслаблення м'язів та стимуляції шкіри обличчя. Які властивості нефритового ролера, як правильно робити масаж обличчя нефритовим масажером, розповідає редакція Beauty HUB.

Нефритовий ролер для обличчя – це інструмент, який використовується в китайській медицині та косметології для масажу та догляду за шкірою обличчя. Масажер з нефритовими роликами використовувався ще з VII століття в китайській медицині та б’юті-ритуалах. На Сході йому приписують майже чудотворні властивості.

Нефритовий масажер: властивості

Нефритовий масажер – це не панацея від усіх косметичних проблем. Він не розгладить зморшки, і точно не вилікує акне. Але! Він дійсно має низку переваг для шкіри.

Нефритовий ролер допоможе:

 • усунути набряки обличчя і припухлості під очима;
 • активувати лімфатичну систему;
 • вирівняти тон шкіри і поліпшити колір обличчя;
 • усунути спазматичний головний біль;
 • активувати омолоджувальні процеси;
 • стимулювати колагенез;
 • заспокоїти запалення;
 • отримати відчуття дзену.

Нефритовий ролер для обличчя: користь

Нефритовый роллер

Застосування нефритового ролера може мати такі переваги:

 • М’який масаж ролером по обличчю допомагає покращити кровообіг і стимулює лімфодренаж, що може усунути набряки і надати шкірі сяйва.
 • Масаж з використанням ролера допомагає зміцнити м’язи обличчя та сприяє підтяжці шкіри. Це може допомогти зменшити появу зморшок та підтягнути овал обличчя.
 • М’яке ковзання роллера по шкірі обличчя допомагає впоратися з набряклістю і усунути скупчення рідини під очима, покращити колір обличчя та зробити шкіру свіжішою.
 • Масаж з нефритовим ролером може розслабляючий ефект і знімає напругу в м’язах обличчя. Це особливо корисно після напруженого дня чи ознак втоми.

Чому нефритовому масажер приписують такі чудодійні властивості. По-перше, будь-який косметичний масаж обличчя корисний, оскільки він стимулює приплив крові до шкіри. Внаслідок цього всі креми й сироватки, які ви нанесли до масажу, вбереться краще і швидше, а отже, і діятимуть ефективніше.

По-друге, масаж ролером дійсно допомагає впоратися з набряком, тому багато косметологів рекомендують використовувати його одразу після нанесення основного догляду з ранку. 5-хвилинний масаж обличчя ролером допомагає «розігнати» рідину, що знаходиться в лімфатичних каналах, і вивести її природним шляхом. Так що, якщо у вас вранці часто виникають набряки, то вам цей гаджет допоможе. З цієї ж причини нефритовий ролик для обличчя може бути особливо корисним в разі використання під очима.

Що стосується антиейдж ефекту від ролика, то тут він особливої ролі не відіграє, якщо у вас вже є глибокі зморшки. Якщо ж ви почали ним користуватися, щоб запобігти першим зморшкам, то в довгостроковій перспективі масаж прохолодним нефритом корисний. Він стимулює кровообіг в обличчі, так що ви зможете ущільнити шкіру і зменшити появу дрібних зморшок.

Чи допомагає він прибрати запалення – навряд чи. Так, нефрит – камінь з антибактеріальними властивостями, і він не буде розносити бактерії по обличчю. Але він точно не допоможе за наявності цистичних або гормональних висипань.

Як користуватися нефритовим масажером для обличчя

Нефритовый роллер

Перед тим як робити масаж гуаша нефритовим масажером, дотримуйся простих правил. Зберігайте нефритовий ролик для обличчя в холодильнику, а не в морозилці: від занизьких температур камінь може розколотися. Завжди протирайте камінь антисептиком перед і після використання або промивайте теплою водою (цей камінь сам по собі має антисептичні властивості, тому на ньому не живуть бактерії).

Як робити масаж нефритовим масажером:

 1. Підготовка. Очистіть обличчя від макіяжу і нанесіть на нього ніжний зволожуючий крем або олію. Це допоможе ролику легко ковзати по шкірі.
 2. Початок масажу. Тримайте ролик в одній руці і почніть масаж із середини обличчя, рухаючись вгору до скронь. Робіть плавні та ніжні рухи, щоб уникнути натягу або травмування шкіри.
 3. Масаж під очима нефритовим масажером. Перемістіть ролик на область під очима. Не натискайте занадто сильно, тому що шкіра в цій галузі дуже тонка та чутлива. М’яко прокочуйте ролик вздовж нижньої повіки від внутрішнього кута ока до зовнішнього.
 4. Масаж чола та Т-подібної зони. Продовжуйте масаж, переміщуючи ролик вгору по лобі та вздовж лінії волосся. Потім зробіть кілька рухомих рухів вниз по центру чола (зона Т) до кінчика носа. Це допоможе покращити кровообіг та зняти напругу.
 5. Щелепа та підборіддя. Прокатайте нефритовий ролик по нижній щелепі від центру до вух. Дотримуйтесь м’яких рухів та повторюйте їх кілька разів. Потім перейдіть до підборіддя та масажуйте його, рухаючись від центру до вух.
 6. Завершення. Після завершення масажу промийте обличчя холодною водою і нанесіть зволожуючий крем або сироватку.
  Можна використовувати більший ролер для масажу широких областей, таких як щоки та лоб, та менший ролер для більш точного масажу навколо очей та губ.
 7. Використовуйте нефритовий масажер щодня або при потребі, наприклад, вранці або ввечері. Пам’ятайте, що лише регулярність використання може дати найкращий результат.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також