Техніка стародавнього китайського масажу та б’юті-гаджет одночасно – все це про скребки гуаша. Гладкі пластини з дерева, кістки, рогу або каменю стали справжнім відкриттям у світі краси. Буквально, «гуаша» перекладається як – «зішкрябати все погане». Якщо говорити про обличчя, то це робиться скребками з нефриту, онікса або кварцу.
У багатьох салонах краси на заході вже давно з’явилися послуги лімфодренажного масажу обличчя за допомогою подібних масажерів, а такі знаменитості, як Емілі Блант, Вікторія Бекхем, Кеті Перрі, Карлі Клосс, Селена Гомес і Міранда Керр високо оцінюють переваги цих маленьких кристальних помічників. Зірки використовують їх кожного дня, про що не втомлюються розповідати в інтерв’ю.
Використання пластин гуаша в якості інструментів для масажу обличчя стає популярнішим з кожним днем. Зоряний косметолог Джорджія Луїза, яка працює з Еммою Стоун, Емілі Блант і Дженніфер Еністон, навіть створила свій власний інструмент із рожевого кварцу під назвою Lift + Sculpt Butterfly Stone. Це скребки гуаша-метелики.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Міранда Керр представила свою версію – скребок гуаша в формі серця з того ж рожевого кварцу.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Розповімо, про користь скребка гуаша для обличчя, як проводити масаж гуаша самостійно, а також кому не можна робити масаж гуаша зовсім.
Користь скребків гуаша для обличчя
Як і всі косметичні процедури, користь масажерів гуаша викликає масу скептичних коментарів. Ми маємо на увазі, навіщо витрачати дорогоцінні хвилини кожен день, потираючи якийсь плоский кристал об шкіру обличчя, якщо це насправді не допоможе?
Але, є дослідження, які говорять про дійсно хороші результати. Звичайно, це не місячна призма Сейлор Мун, яка перетворить вас у лічені секунди, але масажер, і правда, ефективний. Зрештою, в боротьбі з набряками, дрібними зморшками та запаленнями.
Більшість вчених згодні з тим, що послідовне й регулярне використання гуаша допомагає поліпшити мікроциркуляцію (деякі дослідження припускають прискорення кровотоку в тканинах до 400%) і приплив крові до обличчя. Тому фахівці з догляду за шкірою рекомендують самостійно робити собі омолоджуючий масаж обличчя, коли немає можливості піти до косметолога.
Для створення пластин гуаша найчастіше використовується рожевий кварц або малахіт, бо ці кристали є антибактеріальними. Масаж за допомогою таких кристалів покращує відтік лімфи, знімаючи тим самим набряклість обличчя. Завдяки поліпшенню циркуляції крові виводяться токсини з тканин оброблюваної зони, а це призводить до зменшення запальних процесів. Тобто шкіра може стати чистішою, хоча вчені одноголосно говорять, що масажери гуаша не є панацеєю від прищів.
Крім того, що лімфодренажний масаж за допомогою кристалів допомагає позбутися набряків, він також відмінно підтягує контур обличчя та зменшує прояв зморшок. Це як гімнастика для обличчя – ви розігріваєте м’язи, але не за допомогою певних вправ, а за допомогою масажу.
Як використовувати скребок гуаша
Хоча ви можете зробити масаж обличчя гуаша без будь-яких засобів, більшість практиків рекомендують заздалегідь використовувати олію для обличчя або сироватку, якою інструмент буде краще ковзати. До речі, масаж обличчя допоможе засобам із догляду проникнути глибше в клітини шкіри, так що ви отримаєте подвійну користь.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Далі потрібно пересувати кристал по масажних лініях. Тримаючи інструмент під кутом 45 градусів, проведіть їм по шкірі легко натискаючи вгору й назовні, проводячи кристалом від центру до периферії.
Починати завжди варто з центру обличчя, рухаючись спочатку по вилицях, потім по лінії щелепи, а потім – по лобу.
Для досягнення максимальних результатів, спробуйте робити масаж гуаша кожного дня протягом однієї і до трьох хвилин.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
На відміну від роликових масажерів, ваш скребок гуаша не повинен бути холодним. Холод має тенденцію звужувати кровоносні судини, а це протилежно тому, що ви хочете отримати під час сеансу лімфодренажного масажу. Тому, свої кришталеві масажери гуаша не потрібно зберігати в холодильнику.
Після кожного використання очистіть масажер, щоб позбутися залишків засобу для обличчя, з яким ви робили масаж.
Більше про моделювання обличчя остеопатичними техніками можете дізнатися з інтерв’ю Дмитра Бондарука для BEAUTY HUB TV.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!