Лазерне шліфування обличчя: все, що хотілося б дізнатися про процедуру

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Спочатку лазерне шліфування шкіри обличчя робили в клініках під наркозом. Сьогодні цю б’юті-процедуру можна пройти у косметолога.

Лазерне шліфування обличчя – це такий метод омолодження? Або це лікування шкіри? А кому підходить лазерна корекція обличчя? Шліфування шкіри — які протипоказання? Ми вирішили зібрати відповіді на найбільш актуальні питання про цю процедуру. Розбираємося – і зі спокійною душею записувалися до фахівця.

Що таке лазерне шліфування обличчя?

Отже, давайте по черзі. Фракційне лазерне шліфування – це косметична процедура, під час якої на шкіру впливають світлом лазера. В результаті застарілі клітини руйнуються і випаровуються, а коли минає відновлювальний період, виникають нові – молоді клітини. Результат: шкіра обличчя стає оновленою і свіжою.

Залежно від глибини проникнення променя і рівня впливу на шкіру, лазерне шліфування поділяється на підвиди: пілінг, глибоке шліфування і фракційне шліфування.

Навіщо потрібне лазерне шліфування шкіри обличчя?

Лазерне шліфування використовується не тільки для омолодження, хоча процедура ефективно усуває зморшки, вирівнює колір обличчя. Також лазерне полірування впорається на ура з видаленням постакне, рубцями, шрамами. А ще – допомагає позбутися в’ялості шкіри і пігментації.

У якому віці можна на шліфування обличчя?

На процедуру можна записуватися з 18 років, частіше за все в такому віці вона призначається лікарем. Обов’язково потрібна реабілітація після лазерного шліфування обличчя. Дуже важливо чітко дотримуватися всього, що скаже фахівець.

Чи небезпечно лазерне випромінювання?

Лазерні випромінювання – теплова енергія, а не радіація. Опіку теж можна не боятися: сучасні лазери повністю виключають такого роду наслідки. Також довіряйте своє обличчя тільки досвідченому лікарю.

Сучасні лазери дозволяють делікатно проводити процедуру в будь-яку пору року, але сила впливу і глибина дійсно можуть збільшуватися взимку.

что такое лазерная шлифовка кожи

Чи виникає пігментація після процедури?

Якщо ви правильно проведете відновний період (не засмагатимете, будете користуватися санскринами), будете виконувати призначення лікаря, пігментації не з’явиться. Навпаки – лазерне шліфування обличчя допомагає позбутися пігментних плям на шкірі.

Імовірність появи пігментації залежить більшою мірою від типу шкіри. Якщо таки з’явилася пігментація, вона  проходить, у середньому, протягом 3-4 місяців.

Шліфування лазером – альтернатива підтяжки обличчя?

Можна сказати, так, ця процедура покращує колір обличчя, підвищує пружність шкіри, структуру покриву, ефективно бореться зі зморшками. Кращий результат досягається в разі комбінації декількох процедур в одній. Правда, така агресивна дія вимагає тривалої реабілітації – до двох тижнів.

Як часто можна робити лазерне шліфування обличчя?

Частота процедур безпосередньо залежить від того, з якою проблемою ви прийшли на лазерне шліфування, а також від віку і типу шкіри. Для корекції рубців, шрамів, постакне і розширених пор може знадобитися від двох до чотирьох сеансів на рік. Для омолодження знадобляться одна-дві процедури лазерного шліфування на рік, з перервою у два місяці.

Чим небезпечне лазерне шліфування обличчя

Після проведення лазерного шліфування шкіра знаходиться в стані, як після термічного опіку другого ступеня. Лазерне шліфування обличчя небезпечне в разі неправильної реабілітації. Відразу після процедури користуються антибактеріальними, протиопіковими, зволожуючими і ранозагоювальними препаратами. Важливо використовувати косметичні захисні засоби від сонця.

Протипоказання до лазерного шліфування обличчя:

  • вагітність, лактація;
  • запалення на шкірі (псоріаз, рецидивуюча вугрова хвороба);
  • схильність до утворення келоїдних рубців;
  • онкозахворювання;
  • деякі захворювання нервової системи (епілепсія);
  • прийом деяких ліків (антибіотики, гормони);
  • загар за місяць до процедури;
  • гострі інфекційні захворювання;
  • операція за місяць до процедури.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також