Леді Гага стала обличчям нового аромату Valentino Voce Viva

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Бренд Valentino випустив у світ новий аромат Voce Viva, обличчям рекламної кампанії якого стала відома співачка Леді Гага. Про те, якими нотами пахне аромат і як створювалася рекламна кампанія – в нашій сьогоднішній статті.

Поринути у світ беззаперечної ніжності та жіночності допоможе гра акордів нового аромату від Valentino Voce Viva. Композиція складається з нот бергамота, есенції мандарина й кореню імбиру, що контрастно звучать із легкими відтінками ванілі, мускусу й бобів тонка. Аромат не залишить байдужим нікого. Достатньо всього 1 бризку, щоб ви захопили світ у свій полон, зачаровуючи чоловіків і привертаючи увагу оточуючих вас жінок.

Леді Гага і Valentino

Облачивши творіння в оригінальний скляний флакон із рожевими деталями, Онорін Блан і Амандін Клер-Марі домоглися ефекту «оголеності», чим представили свій шедевр всьому світу без зайвих ширм.

Valentino

У рекламній кампанії Будинку взяла участь співачка Леді Гага. У відеоролику зірка шоу-бізнесу, прогулюється парком неподалік Лос-Анджелеса, в пишній малиновій сукні з драпіровками. Абсолютно вільна й розкута зірка шоу-бізнесу співає пісню A Sine From Above, що увійшла до її останнього на цей момент студійного альбому Chromatica. Відео вийшло в світ завдяки спільній творчій роботі П’єрпаоло Піччолі, режисера Гармоні Корін і Леді Гаги в головних ролях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також