Місячний календар: сприятливі дні для стрижки у травні 2024 року

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Щоб ваша зачіска вас тільки радувала, астрологи радять проводити будь-які маніпуляції з волоссям згідно з місячним календарем. Місячний календар стрижок на травень 2024 підкаже, коли з максимальною користю відвідати перукаря, колориста або трихолога.

Фази Місяця у травні 2024 року

 • Спадаючий Місяць – з 1 по 7 травня 2024 року, з 24 по 31 травня 2024 року.
 • Молодик – 8 травня 2024 року.
 • Зростаючий Місяць – з 9 по 22 травня 2024 року.
 • Повня – 23 травня 2024 року.

1 травня 2024 року – середа – 23 місячний день

Місяць у Водолії, спадаючий Місяць

Нейтральний день для стрижки. В ідеалі стригтися краще тим, хто тривалий час носив довге волосся, а тепер хоче зробити коротку стрижку. Фарбувати волосся краще натуральними компонентами, і щоб це зробив хтось із близьких людей.

2 травня 2024 року – четвер – 24 місячний день

Місяць у Водолії, спадаючий Місяць

Хороший день для стрижки, вона може зберегтися надовго, наділить великою кількістю енергії. Якщо ви перебуваєте в пошуку нової роботи або хочете справити враження на керівника, варто пофарбувати волосся у темний відтінок. Вплив Водолія на якість пасм анітрохи не помітний.

3 травня 2024 року – п’ятниця – 25 місячний день

Місяць у Рибах, спадаючий Місяць

Цього дня краще не стригтися, волосся може стати ламким, слабким і сухим. Стрижка сьогодні може навіть негативно вплинути на ваш психічний стан. Пофарбувавши волосся, ви можете вплутатися в небажаний конфлікт, справити тим самим негативне враження на навколишніх і зіпсувати своє становище у суспільстві.

4 травня 2024 року – субота – 26 місячний день

Місяць у Рибах, спадаючий Місяць

Непридатний для стрижки день, уникайте змін у зачісці, оскільки волосся буде пушитися і ставати менш слухняним. Якщо ви маєте важливу зустріч, на якій необхідно справити враження, варто задуматися про фарбування волосся в природний колір натуральними барвниками.

5 травня 2024 року – неділя – 27 місячний день

Місяць в Овні, спадаючий Місяць

Стрижка на 27-й місячний день сприятлива. Стригтися сьогодні – значить збільшити свою харизму та чарівність. Кардинальна зміна кольору волосся дозволить запастися енергією здоров’я та грошового добробуту. Можна робити доглядові процедури і фарбування волосся натуральними барвниками.

6 травня 2024 року – понеділок – 28, 29 місячний день

Місяць в Овні, спадаючий Місяць

Дуже поганий день для стрижки волосся. Деякі астрологи навіть вважають, що стрижка 6 травня 2024 може бути небезпечною для життя. Зачіска сьогодні має бути простою та невибагливою – це дозволить залучити природну енергію.

7 травня 2024 року – вівторок – 30 місячний день

Місяць у Тельці, спадаючий Місяць

Сьогодні останній день перед молодиком, тому можна стригти волосся. Хороший період для того, щоб пограти з довжиною і формою зачіски, також це чудовий день для стрижки кучерявого волосся. Астрологи стверджують, що в становищі Місяця в Тельці волосся зміцниться, а також прискориться його ріст.

8 травня 2024 року – середа – 1 місячний день

Молодий місяць у Тельці

Не рекомендується стригти волосся. Один із найкритичніших моментів для організму. Фарбування волосся може спровокувати грошові та проблеми зі спілкуванням. Енергії в молодик стає мало, а маніпуляції майстра можуть погіршити стан здоров’я.

9 травня 2024 року – четвер – 2 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць

Дуже добрий день для стрижки. Можна фарбувати волосся в зовсім нові та несподівані відтінки, завивати локони. Загалом вплив на волосся Місяця у Близнюках нейтральний, єдине – локони можуть стати неслухняними.

10 травня 2024 року – п’ятниця – 3 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць

Сьогодні можна стригти волосся, якщо хочете додати об’єму зачісці. Але не робіть різких змін, нехай майстер стриже вас як завжди, інакше є ризик, що нова форма не сподобається. Стрижка забезпечить приплив матеріальної енергії, інакше кажучи, якщо хочете покращити своє матеріальне становище, саме час змінити довжину волосся.

11 травня 2024 року – субота – 4 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць

Стрижа у 4-й місячний день – несприятлива. Задумані цілі та справи можуть зірватися. Фарбування волосся у природний відтінок рослинними барвниками дозволить зберегти стабільність у роботі й фінансах. Не варто експериментувати із новими зачісками.

12 травня 2024 року – неділя – 5 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць

Поганий день для стрижки, волосся може стати ламким, слабким і сухим. Вплив Раку на волосся дуже негативний локони стануть неслухняними, практично всі маніпуляції з метою укладання волосся і надання їм потрібної форми виявляться невдалими.

13 травня 2024 року – понеділок – 6 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні позитивна, вона дозволить позбутися хвороб, також приверне гроші. Фарбувати волосся не варто – можна спровокувати розлад у сім’ї чи колективі. Краще вибрати строгу, класичну зачіску.

14 травня 2024 року – вівторок – 7 місячний день

Місяць у Леві, зростаючий Місяць

Гарний момент для відвідування вашого улюбленого перукаря. Експериментуйте не тільки з довжиною, але і з кольором, можливе загострення інтуїції, фарбування волосся нагородить сексуальністю, ви відчуєте впевненість у собі. Під впливом Лева волосся стає густішим.

15 травня 2024 року – середа – 8 місячний день

Місяць у Леві, зростаючий Місяць

Будь-який кардинальний вплив на волосся сьогодні несприятливий. Фарбування також небажане ви можете поставити під удар свою гідність. Якщо не хочете мати труднощів в особистому житті та кар’єрі, то перенесіть візит до перукаря на інший день.

16 травня 2024 року – четвер – 9 місячний день

Місяць у Діві, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні – чудова підстраховка від хвороб та незручностей, ви можете відчути зайву свободу, піддатися провокаціям та спокусам. Намагайтеся мислити позитивно й обмежити свої негативні емоції. Фарбування у природні відтінки допоможе впоратися із негативними емоціями.

17 травня 2024 року – п’ятниця – 10 місячний день

Місяць у Діві, зростаючий Місяць

Негативний для стрижки день, розчісуйте волосся якнайчастіше – це покращить ваш зв’язок з космосом. Сьогодні не варто сидіти на одному місці, оскільки день наповнений енергією та рухом, спробуйте отримати максимум емоцій від усього, що ви робите.

18 травня 2024 року – субота – 11 місячний день

Місяць у Діві, Терезах, зростаючий Місяць

Чудовий день для походу до майстра та роботи із зовнішністю. Стрижка вийде ідеальною, колір волосся потішить вас. Вдало пройдуть практично всі процедури з волоссям стрижка, укладання, фарбування, тонування, знебарвлення.

19 травня 2024 року – неділя – 12 місячний день

Місяць у Терезах, зростаючий Місяць

Після сьогоднішньої стрижки локони будуть здоровими, міцними. Не стрижіться дуже коротко і не змінюйте колір волосся. Стрижка дозволить вам зберегти здоров’я та уберегти від негативної енергетики образ.

20 травня 2024 року – понеділок – 12-13 місячний день

Місяць у Терезах, зростаючий Місяць

Хороший день, разом із стриженим волоссям вас залишить велика кількість негативних емоцій, невирішених і накопичених проблем. Стрижка волосся сьогодні принесе матеріальний добробут, як і фарбування натуральними барвниками. Сьогоднішня зачіска, незвичайна та яскрава, дозволить залучити до себе погляди протилежної статі.

21 травня 2024 року – вівторок – 13-14 місячний день

Місяць у Скорпіоні, зростаючий Місяць

Стрижка волосся на 13-й місячний день дозволить покращити здоров’я, інтуїція на висоті, легко вирішуються фінансові питання. А ось фарбування волосся сьогодні вкрай небажане. До зачіски потрібно поставитися дуже відповідально, не варто довіряти її чужій людині.

22 травня 2024 року – середа – 14-15 місячний день

Місяць у Скорпіоні, зростаючий Місяць

Нейтральний день для стрижки. Сьогодні ви перебуватимете під дією нових енергій, і краще не довіряти незнайомцям. Скорпіон – украй нестабільний знак для волосся. Стрижка підійде для слабкого, тьмяного і тонкого волосся, вона зробить його жорсткішим і густішим.

23 травня 2024 року – четвер – 15-16 місячний день

Повня у Стрільці

Негативний день для стрижки. Для збереження власного здоров’я сьогодні варто відмовитись від неї. Для досягнення внутрішньої гармонії та спокою можна пофарбувати волосся у темний тон натуральними рослинними барвниками.

24 травня 2024 року – п’ятниця – 16 місячний день

Місяць у Скорпіоні, спадаючий Місяць

Стрижка сьогодні сприятлива, підніме настрій і приверне позитивну енергію, волосся стане міцним і слухняним. Щоб отримати з космосу якнайбільше енергії природи, варто вкласти волосся у високий пучок.

25 травня 2024 року – субота – 17 місячний день

Місяць у Козерозі, спадаючий Місяць

Якщо незабаром плануєте кардинальні зміни у житті, то стрижка допоможе здійснити задумане, інакше від зміни іміджу варто відмовитися. Для покращення взаєморозуміння з навколишніми краще пофарбувати волосся у світлий або рудий колір натуральними барвниками.

26 травня 2024 року – неділя – 18 місячний день

Місяць у Козерозі, спадаючий Місяць

Нейтральний день для зачіски. Фарбуватися краще в колір, який у вас був у найуспішніший період життя, який ви хотіли б повернути. У зачісці варто наголосити на чубчику – це приверне енергію вітру. Козеріг чудово впливає на стан волосся, сміливо можна проводити будь-які маніпуляції.

27 травня 2024 року – понеділок – 19-20 місячний день

Місяць у Водолії, спадаючий Місяць

Стрижка в 19-й місячний день несприятлива, він вважається сатанинським, може призвести до проблем зі здоров’ям. Водолій нейтральний знак для волосся, будь-які маніпуляції з пасмами, проведені цього дня, залишаться непомітними.

28 травня 2024 року – вівторок – 20-21 місячний день

Місяць у Водолії, спадаючий Місяць

Гарний день для нової зачіски. Маніпуляції з волоссям сьогодні позитивно вплинуть на ваші стосунки з ближніми. Щоб не зіпсувати собі настрою, фарбування волосся варто відкласти. Сьогоднішній день може принести нові мрії та надії за правильного розпорядження енергією космосу.

29 травня 2024 року – середа – 22 місячний день

Місяць у Водолії, спадаючий Місяць

Гарний день для стрижки, ви зможете випробувати спрагу пригод та подорожей. Якщо немає можливості вирушити в подорож зараз, то просто помрійте, пофантазуйте, як і куди хотіли б поїхати. Сьогоднішній день буде дуже продуктивним у людей творчих професій.

30 травня 2024 року – четвер – 23 місячний день

Місяць у Рибах, спадаючий Місяць

Краще утриматися від стрижки, оскільки волосся може стати ламким, спричинити перепади настрою та погане самопочуття. Вплив Риб на собі насамперед зазнає шкіра голови. Через стрижку й миття голови може з’явитися лупа, і якщо є така можливість, варто утриматися від цих дій.

31 травня 2024 року – п’ятниця – 24 місячний день

Місяць у Рибах, спадаючий Місяць

Несприятливий день для будь-яких бьюті-перевтілень. Фарба може змитися швидше, а волосся після стрижки стати більш неслухняним і ламким.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також