«Люди або відчувають пісню, або ні»: TAYANNA про творчість, нещодавній фіт і професійні плани

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Чуттєва українська співачка TAYANNA ексклюзивно поділилася з Beauty HUB, як вона змінилася з початком повномасштабної війни в країні, як трансформувалися її цілі та мрії та як це вплинуло на її творчість. Хто надихає співачку зараз та чого чекати прихильникам від TAYANNA найближчим часом – в матеріалі.

TAYANNA, як ви змінилися з моменту повномасштабного вторгнення в Україну? Які особисті метаморфози з вами відбулися?

Мені, як і більшості, складно говорити про зміни – ми всі змінюємося ще й досі. Це великий процес трансформації, який не зупиниться і після перемоги. Як мама я, в першу чергу, стала ще більш чутливою до своєї дитини, як жінка – до свого життя, мрій та цінностей. Те, що всі стали відчувати одне одного на інших вібраціях, – це факт, адже тепер ми повністю зосереджені кожен на самому собі, на своїх станах, на житті, яке проживаємо. Я стала спокійнішою, багато за чим спостерігаю зі сторони, щоб не розгойдуватися емоційно. Все, що роблю, – я відчуваю, і такі зміни приймаю для себе.

Як трансформувалися ваші цілі та мрії за останній рік?

Одна мрія на всіх – перемога, свобода, безпека. Зараз я не ставлю цілей, а стараюсь проживати життя, яке дає Бог, щодня. Насолоджуюсь моментом та планую подальші дії для свого розвитку. Ще рік тому я була зовсім іншою та в іншому місці, зараз же я вдома, де народжується нове натхнення до життя і творчості. В найближчому майбутньому готую випуск нової пісні та відеороботу, яку вже встигли оцінити наші захисники.

TAYANNA

Ваша творчість під час повномасштабної війни також трансформувалася, що цілком закономірно. Яка з ваших нових пісень найбільше говорить про ваші почуття зараз? 

В принципі, всі мої нові пісні створені під час повномасштабного вторгнення, написані за переживаннями всередині, за певним трансформаційним покликом. Наприклад, пісня «Абрикоси» для мене є пророчою, і я вірю, що вона такою і стане. Це ніжна музична композиція не просто про квітучі абрикоси та їхній цвіт навесні, а про український дух, про скору перемогу українського народу, про надію й повернення додому. Такою ж за настроєм є пісня «Гори» та зворушлива пісня «Хлопче». Зараз же з пропрацюванням певних моментів життя я готую реліз наступної композиції, але легшої, такої, що надихає. Ця пісня розкаже про справжню красу життя попри всі випробування.

Що вас надихнуло на створення пісні «Хлопче», яку ви присвятили захисникам України?

На той період часу я познайомилась з військовим у лікарні, паралельно мені написав знайомий, який теж вирішив стати воїном. Спілкування з такими людьми дає багато різних думок, які саме й надихнули мене написати пісню-оберіг для всіх хлопців, щоб вони повернулися додому живими.

Нещодавно вийшов реліз пісні «Два ліхтарі», яку ви заспівали у дуеті з Нікітою Кісельовим. Чи є в ній відголос особистого життя? Чим вам запам’яталася співпраця з Нікітою?

Я знаю Нікіту як талановитого композитора, автора багатьох відомих пісень. Це була моя перша співпраця з молодим артистом, яка, на мою думку, стала прекрасною від початку нашої роботи до виходу пісні. Ми заклали найкраще в композицію і вважаємо, що змогли повністю передати різний досвід своїх минулих історій.

Ви також активно виступаєте з благодійними концертами. Які з них зворушили вас найбільше?

Благодійні ініціативи та концерти покладають на тебе велику відповідальність і за результат, і за проведення. Всі виступи для військових чи дітей, які постраждали від війни, є емоційно складними. Зворушують всі. Я рада, що можу допомагати по-своєму тим, кому це потрібно, та бачити через глибину очей всі емоції людей.

TAYANNA співачка

Розкажіть про ваші професійні плани на найближчий рік. Що нового від нього очікуєте? 

Як зазначала раніше, зараз я не планую багато наперед. Роблю все за відчуттями. Я вчусь не очікувати, щоб потім не розчаруватися в тому, що певна подія може статись не так, як я задумала раніше. Зараз насолоджуюсь тим, що є, а своїми мріями не поділюсь, нехай залишаться зі мною.

Зараз досить часто на адресу артистів лунають звинувачення у «шароварщині». Як до цього ставитеся? На вашу думку, де та межа між щирою любов’ю до українського, підтримкою своєї країни і корисливим використанням теми патріотизму?

Люди або відчувають пісню, або ні. Мені взагалі здається, що зараз йде внутрішня перебудова людей, і вони самі ще не до кінця усвідомлюють, де любов, а де патріотизм. Тому що в любові є всі грані: і патріотизм, і бережне ставлення до землі, і підтримка, і самовідданість. Просто патріотизм – це поняття, можна бути патріотом, але викидати сміття біля дому або в лісі, а можна любити Україну і берегти її, доглядати та допомагати. Ця тема дуже складна зараз, бо залежить від усіх нас. Я думаю, час все покаже.

TAYANNA інтерв'ю

Як зараз проводите вільний час і розслабляєтеся, щоб триматися і надихати інших у ці важкі часи?

Дуже багато читаю. Це допомагає мені відволіктися та відпочити. Якщо я розумію, що хочу почути себе та прийняти правильне рішення, то звертаюсь до медитацій, щоб почути внутрішній голос. Також стараюся більше проводити часу з сином – він дорослішає, і мені хочеться все зробити для нього правильно.

А в чому знаходите силу і красу?

Сила та краса всюди. Вони на долоні. Це природа, люди, стани – все, що оточує, потрібно лише правильно розглядати та знаходити.

Підписуйся на нашу сторінку в Instagram та не пропускай найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також