Магнітні бурі у грудні 2023 року: коли чекати і що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Календар магнітних бур на грудень 2023 року підкаже, коли необхідно бути уважніше до свого здоров’я. Дізнайтеся, що робити, аби не відчути на собі наслідки магнітних бур.

Магнітні бурі – це тимчасове збурення в магнітосфері Землі, спричинене позаземними факторами, такими як сонячний вітер, що складається із заряджених частинок, і сонячні спалахи. Ці явища можуть впливати на магнітне поле Землі, викликаючи тимчасові зміни в інтенсивності та напрямку магнітного поля. Частота появи магнітних бур на землі пов’язана з 11-річним циклом сонячної активності. У 2023-2024 роках кількість магнітних бур збільшується порівняно з попередніми роками, вважають вчені. Це пов’язано з тим, що у ці два роки сонячна активність буде вищою.

В результаті геомагнітних бур можуть спостерігатися аурори, зміни в роботі електричних систем, а також вплив на супутники й системи зв’язку. Доведено також негативний вплив магнітних бур на самопочуття людей. Це може проявлятися у вигляді фізичних чи емоційних симптомів. Ми публікуємо точний прогноз магнітних бур на грудень 2023 року, щоб ви могли підготуватися до геомагнітних коливань наперед.

Прогноз магнітних бур на грудень 2023 року: графік

У грудні 2023 року спалахи на Сонці будуть як середні, так і досить сильні. Метеорологи особливо виділяють пʼять періодів активності на Сонці.

  • 3 грудня 2023 року – слабка магнітна буря, яка буде спричинена проходженням магнітосфери Землі повз магнітного хвоста Сонця. Тільки дуже чутливі люди зі слабким імунітетом та деякими захворюваннями можуть страждати від безсоння, скаржитися на поганий апетит і підвищену стомлюваність.
  • 8 грудня 2023 року – магнітна буря середньої сили, яка буде спровокована проходженням магнітосфери Землі повз активний регіон на Сонці.
  • 22 грудня 2023 року – середня магнітна буря, її впливу зазнають метеочутливі люди. Вони можуть відчувати сильний головний біль, перепади тиску, загостряться хронічні захворювання. Настрій може змінюватися протягом дня від пригніченого до піднесеного.
  • 25-28 грудня 2023 року – сильні магнітні бурі, які не будуть постійними, але надто відчутними. Ці дні небезпечні для здоров’я навіть для тих, хто не відносить себе до метеозалежних людей. Експерти радять знизити в цей період фізичне та психологічне навантаження на свій організм, уникати великого скупчення людей.
  • 31 грудня 2023 року – сильна магнітна буря в останній день року. Цього дня утримайтеся від стресу, не перенапружуйтесь. Ви можете відчути сильну втому, різкий головний біль, втрату апетиту.

Що робити під час магнітних бур: ТОП-10 порад

Найчастіше негативний вплив магнітних бур проявляється фізичним дискомфортом. Так, спостерігаються проблеми в роботі серцево-судинної та нервової систем, загострюються хронічні захворювання. Під час сильних магнітних бур багато страждають від безсоння, тривожності, стресів і депресії, знижується працездатність.

Вчені спільно з медиками розробили правила, дотримуючись яких можна уникнути негативного впливу магнітних бур на організм людини. Достатньо трохи скоригувати свій спосіб життя в ці дні, прислухатися до свого організму, увімкнути «ощадливий режим».

Як поводитися під час магнітних бур

  1. Заздалегідь сплануйте фізичні та емоційні навантаження.
  2. Дотримуйтесь режиму сну, обов’язково висипайтеся.
  3. Починайте день із контрастного душу, чергуючи по 10-15 секунд холодну та гарячу воду.
  4. Зробіть зарядку, адже навіть прості фізичні вправи покращують кровообіг. А ось від інтенсивних занять спортом варто утриматись.
  5. Контролюйте артеріальний тиск протягом дня, особливо якщо страждаєте на гіпертонію або гіпотонію.
  6. Пийте більше рідини (вода, трав’яний чай).
  7. Робіть перерви у роботі або працюйте у полегшеному режимі, з частими перервами.
  8. Уникайте конфліктів як на роботі, так і вдома, намагайтеся зберігати душевний спокій. Займіться медитацією, йогою чи стретчингом.
  9. Особливу увагу приділіть харчуванню – не захоплюйтеся шкідливою їжею (копченостями, смаженими, гострими та солоними стравами), не переїдайте. Ваш денний раціон має складатися переважно з овочів та фруктів з високим вмістом калію та магнію, продуктів, які зміцнюють стінки судин та добре впливають на мікроциркуляцію крові (цитрусові, морква, яйця).
  10.  Збільште тривалість прогулянки, стежте за диханням (виключно животом). Скасуйте поїздки автомобілем чи літаком. Частіше провітрюйте приміщення, де ви працюєте або відпочиваєте.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також