Місячний календар: сприятливі дні для стрижки у грудні 2023 року

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Місячний календар стрижок на грудень 2023 року слід зберегти для того, щоб знати, коли візит до перукаря, колориста або просто процедура живлення волосся принесуть найбільшу користь.

Місячний календар стрижок підкаже, коли сприятливі дні для стрижки у грудні 2023 року. Змінити образ, підрівняти кінчики чи провести маніпуляції для підтримки улюбленої зачіски – усе це потрібно робити вчасно. Місячний календар стрижок на грудень 2023 року допоможе вибрати сприятливий день для стрижки волосся згідно з фазами Місяця.

Фази Місяця у грудні 2023 року

 • Спадаючий Місяцьз 1 по 12 грудня 2023 року, з 28 по 31 грудня 2023 року.
 • Молодик 13 грудня 2023 року.
 • Зростаючий Місяць – з 14 по 26 грудня 2023 року.
 • Повня – 27 грудня 2023 року.

1 грудня 2023 року – п’ятниця – 18-19 місячний день

Місяць у Раку, спадаючий Місяць

Стрижка в 18-й місячний день є несприятливою. Вона може призвести до крадіжок, втрати чогось, можуть захворіти ваші домашні вихованці. Стрижка в 19-у місячну добу здатна спровокувати негативні емоції. Після стрижки за Місяцем у Раку ваше волосся може стати скуйовдженим, задумана форма швидко втратить свій вигляд.

2 грудня 2023 року – субота – 19-20 місячний день

Місяць у Леві, спадаючий Місяць

Хоча субота ідеально підходить як для догляду за волоссям, так і для глобальних змін в іміджі, 20-й місячний день несприятливий для стрижки та зміни зачіски це може призвести до проблем зі здоров’ям. Стрижка не рекомендується, оскільки може спричинити апатію та глибоку депресію.

3 грудня 2023 року – неділя – 20-21 місячний день

Місяць у Леві, спадаючий Місяць

Стрижка на спадаючий Місяць сприятлива, але після неї волосся зростатиме повільніше. Позитивна для зміцнення коріння волосся. Стрижка в 21-й місячний день принесе вам добробут і красу. А от наші пращури вважали, що, зменшуючи довжину волосся в неділю, ми втрачаємо здоров’я та позитивний настрій.

4 грудня 2023 року – понеділок – 21-22 місячний день

Місяць у Леві, спадаючий Місяць

Сьогодні сміливо можна змінювати імідж чи погоджуватися на зміни образу. Це один із найсприятливіших днів у місяці. Місяць у Леві – чудовий період для стрижки, життя може змінитися на краще. Місячний календар стрижок бачить у понеділку найкращий час для маніпуляцій із волоссям. Будь-яка процедура виявиться вдалою. Оновлена зовнішність надасть натхнення для великих звершень.

5 грудня 2023 року – вівторок – 22-23 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Стрижка в 22-й місячний день дасть вам можливість придбання власності й успіху в бізнесі, але ви можете набрати зайву вагу. У дні Місяця у Діві можете сміливо планувати цілу серію заходів, спрямованих на покращення здоров’я. Усі вони будуть успішними та закладуть фундамент краси та відмінного самопочуття на тривалий час.

6 грудня 2023 року – середа – 23 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Хороший день для стрижки або фарбування, після цього волосся буде пишним і сильним. Також корисні будь-які процедури для оздоровлення волосся. Зміна зовнішності цього дня може наблизити вас до більш глобальних трансформацій у житті.

7 грудня 2023 року – четвер – 23-24 місячний день

Місяць у Терезах, спадаючий Місяць

Оздоровчі процедури зміцнення можна запланувати на 24-й місячний день. Стрижка сприятлива – ваше обличчя стане красивішим, а добробут покращиться. Стрижка у Терезах допоможе зробити вашу зачіску пишною та об’ємною, волосся після такої стрижки росте краще.

8 грудня 2023 року – п’ятниця – 24-25 місячний день

Місяць у Терезах, спадаючий Місяць

Несприятливий день для стрижки, тому що вона може принести хвороби, погіршення зору, розвиток очних хвороб та запалень. Стрижки, виконані у п’ятницю, сприяють налагодженню особистого життя.

9 грудня 2023 року – субота – 25-26 місячний день

Місяць у Терезах, спадаючий Місяць

Сьогодні нейтральний день для стрижки, особливо для тих, у кого ослаблене та рідке волосся. Стрижка є досить підступною – вона може як поліпшити ваше особисте життя, так і погіршити. Можна ризикнути, якщо інші аспекти сприятливі для стрижки.

10 грудня 2023 року – неділя – 26-27 місячний день

Місяць у Скорпіоні, спадаючий Місяць

Стрижка волосся у 27-й місячний день сприятлива, принесе вам щастя і радість, ви станете привабливішими й активнішими. Стрижка додасть вашому образу легкості та природності. Якщо вам набрид типовий життєвий сценарій, прямуйте до салону краси.

11 грудня 2023 року – понеділок – 27-28 місячний день

Місяць у Стрільці, спадаючий Місяць

Стрижка в 28-му місячну добу є сприятливою. Глибоке живлення та зволоження підуть вам на користь. Стрижка сприятиме просуванню в кар’єрі, відносинах із бізнес-партнерами. Допомагає домогтися визнання та підтримки впливових осіб, налагодити виробництво.

12 грудня 2023 року – вівторок – 28-29 місячний день

Місяць у Стрільці, спадаючий Місяць

Напередодні Молодика астрологи не радять проводити кардинальні зміни зачіски. Вівторок – час змін. Вам нудно та хочеться свіжих відчуттів? Чи ви гостро потребуєте джерела енергії для завершення якоїсь важливої справи? Вирушайте в салон!

13 грудня 2023 року – середа – 30-1 місячний день

Молодик у Козерозі

1-а місячна доба не найкращий час для стрижки, у Молодик волосся ослаблене, вважається, що така стрижка вкорочує життя. Молодик має великий вплив на життя людини, але для процедур з волоссям – це несприятливий період. Стрижка в першу місячну добу не рекомендується, за календарем Тибету означає скорочення життя.

14 грудня 2023 року – четвер – 2-3 місячний день

Місяць у Козерозі, зростаючий Місяць

Стрижка у 2-й місячний день несприятлива, принесе сварки та позови. Несприятливий день стрижки волосся, після цього воно погано зростатиме. Краще не ризикувати, щоб не спровокувати проблем зі здоров’ям.

15 грудня 2023 року – п’ятниця – 3-4 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць

Стрижка волосся на третій місячний день несприятлива. За календарем Тибету, означає шкоду і розтрату енергії. Місяць у Водолії, тому навряд чи стрижка вийде ідеальною, але й шкоди не завдасть. Цей час також підходить для тих, хто хоче поекспериментувати із зачіскою. Звичайна стрижка, зроблена за Місяця у Водолії, вам швидко набридне.

16 грудня 2023 року – субота – 4-5 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць

Один із найвдаліших днів у Місяці для зміни іміджу. Сміливо йдіть до майстра, адже стрижка та фарбування покращать стан волосся та ваш зовнішній вигляд. Стрижка за Місяця у Водолії магічно приваблює зміни.

17 грудня 2023 року – неділя –5-6 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Стрижка на 5-ту місячну добу дасть імпульс до творчої самореалізації. Нова зачіска подарує вам натхнення й енергію. Фарбування проводьте натуральними фарбниками, тим самим залучаючи нові ділові зв’язки.

18 грудня 2023 року – понеділок – 6-7 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Проводьте оздоровчі процедури, дайте волоссю відпочити від укладання. Стрижка в 6-й місячний день не рекомендується, означає погіршення нюху та втрату зовнішнього вигляду, здоров’я, також здатна спровокувати сварки й позови. Навіть миття голови за Місяця у Рибах не рекомендується це призведе до утворення лупи.

19 грудня 2023 року – вівторок –7-8 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Місяць у Рибах – несприятливий час для маніпуляцій з волоссям, а 8-ма місячна доба також не найкращий час для стрижок. Новий імідж може змусити вас почуватися невпевнено.

20 грудня 2023 року – середа – 8-9 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць

Хороший день для стрижки, особливо якщо у вас слабке, тьмяне або тонке волосся, воно стане жорсткішим і густішим. Стрижка волосся в 8-й місячний день є сприятливою життя буде довгим і гідним. Один з кращих днів для стрижки може позитивно вплинути на взаємини з протилежною статтю.

21 грудня 2023 року – четвер – 9-10 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць

Стрижка в 9-й місячний день несприятлива, можливе виникнення хвороб. За спадаючого Місяця в Овні також стригтися не варто ваше волосся буде сіктися, а зачіска виглядатиме не так добре, як хотілося б. Єдиним показанням для стрижки за Місяця в Овні може бути ваше невгамовне бажання змін.

22 грудня 2023 року – п’ятниця – 10-11 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць

11-й місячний день один із найкращих днів для стрижки. Стрижка принесе гостроту сприйняття та проникливість розуму. Зачіска вийде чудовою і чарівною, а волосся стане міцним, сильним і здоровим. Взагалі, Місяць у Тельці є одним із найсприятливіших днів для стрижки.

23 грудня 2023 року – субота – 11-12 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць

Ця місячна доба відмінно підходить для стрижки, експериментуйте з зачіскою, зробіть сміливий варіант. Стрижка сьогодні – відмінна підстраховка від хвороб та незручностей, ви станете проникливішими.

24 грудня 2023 року – неділя –12-13 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць

Гарний день для стрижки, вона дозволить вам зберегти здоров’я і вбереже від негативної енергетики. Після стрижки за Місяця в Близнюках ваше волосся буде легким і пухнастим. Крім того, ви виглядатимете молодше. Єдине, якщо захочете експериментувати з зачіскою, вона швидко набридне вам, тому що Близнюки є рухомим знаком зодіаку.

25 грудня 2023 року – понеділок – 13-14 місячний день

Місяць у Близнюках, зростаючий Місяць

Нейтральний для стрижки волосся день, і якщо у вас немає пошкодження шкіри голови, можете постригтися. Фарбування натуральними барвниками приверне грошову енергію, а ось від хімічних барвників чи завивки відмовтеся.

26 грудня 2023 року – вівторок – 14-15 місячний день

Місяць у Раку, зростаючий Місяць

Хороший місячний день для стрижки, але пам’ятайте, що після стрижки за Місяця в Раку ваше волосся може стати скуйовдженим, задумана форма швидко втратить свій вигляд. Робіть короткі зачіски, якщо хочете їх зберегти надовго. Вдало пройдуть практично всі процедури з волоссям фарбування, тонування і навіть знебарвлення.

27 грудня 2023 року – середа – 15-16 місячний день

Повня у Раку

Стрижка в повню не рекомендується, може призвести до хвороб і критичних станів, негативно позначитися на душевному спокої, спровокувати депресію і навіть страх. Стрижка негативно позначиться на стані волосся та його зовнішньому вигляді, локони можуть почати випадати, кінчики – сіктися.

28 грудня 2023 року – четвер –16-17 місячний день

Місяць у Раку, спадаючий Місяць

Негативний день для стрижки. Від стрижки в 16-й місячний день краще відмовитися, щоб зберегти серцево-судинну й ендокринну системи. В результаті стрижки сьогодні у вашому житті можуть виникнути нещастя й необдумані вчинки, шкідливі звички матимуть свою владу над вами.

29 грудня 2023 року – п’ятниця – 17-18 місячний день

Місяць у Леві, спадаючий Місяць

В результаті стрижки цього дня успішній реалізації ваших справ можуть завадити перешкоди та хвороби. Високим є шанс отримання травм у майбутньому, як фізичних так і психічних. Нова стрижка, особливо якщо вона буде зроблена у першій половині дня, може зіпсувати вам настрій.

30 грудня 2023 року – субота – 18-19 місячний день

Місяць у Леві, спадаючий Місяць

Стрижка в 19-ту місячну добу може принести негативні емоції. Проте стрижки за Місяця у Леві сприятливо позначаються на волоссі. Воно стає пишним та гладкими як шовк. Таке розташування Місяця найбільше сприятливо для стрижки тоді, коли справи йдуть не зовсім добре і ви хотіли б їх покращити.

31 грудня 2023 року – неділя – 19-20 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Стрижка не рекомендується, оскільки може спричинити апатію та глибоку депресію. Краще не ризикувати, щоб не спровокувати проблем зі здоров’ям. На відміну від стрижки, глибоке живлення та зволоження підуть вам на користь. Пострижіться вже після Нового року, а на свято просто зробіть красиву зачіску.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також