Магнітні бурі у лютому 2021: коли чекати та як пережити

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Третій місяць зими обіцяє принести з собою багато геомагнітних коливань: у лютому 2021 очікується цілих 4 магнітні бурі, одна з яких буде затяжною. Коли саме їх чекати і як пережити, розповідає Beauty HUB.

Магнітні бурі – явище, від якого сильно страждає орієнтовно 10 відсотків людей на планеті. Проте сильні коливання на Сонці нерідко впливають і на тих людей, які не відносять себе до метеочутливих. За словами фахівців, спалахи на Сонці зачіпають серцево-судинну систему, через що кров людини густіє і перестає вільно циркулювати. Все це впливає на постачання кисню до багатьох органів та істотно позначається на самопочутті людини. Саме тому кожному з нас варто хоча б приблизно знати, коли очікувати таких сюрпризів з космосу.

Лютий 2021 року принесе з собою чотири спалахи на Сонці середньої та низької інтенсивності в середині і наприкінці місяця. Коли саме чекати магнітні бурі у лютому 2021 і як пережити їх без негативних наслідків, читайте нижче.

 Коли чекати магнітні бурі у лютому 2021 року

Магнітна буря 7-10 лютого 2021 року. Затяжний спалах на Сонці розпочнеться вже наприкінці першого тижня лютого і досягне піку інтенсивності 9 числа. Саме в цей час метеочутливі люди найбільше страждатимуть від безсоння, надмірної втоми і стрибків артеріального тиску.  

Магнітна буря 15 лютого 2021 року. У цей день астрологи прогнозують геомагнітне коливання високої інтенсивності, отож поставити акцент на здоров’ї варто буде не лише метеочутливим людям. Усім, хто має хронічні захворювання, а також тим, хто інколи страждає від мігреней, варто носити при собі необхідні ліки і не перенапружуватись як морально, так і фізично. Це допоможе зберегти хороше самопочуття.

Магнітна буря 22 лютого 2021 року. Спалах на Сонці середньої інтенсивності, який може негативно вплинути на самопочуття кожного. У цей час астрологи рекомендують не піддаватись впливу негативних емоцій і поганих думок, адже це може бути всього лиш вплив геомагнітних бур.

Магнітна буря 27 лютого 2021 року. Незначне коливання, яке для більшості людей може відбутися зовсім непомітно. Проте тим, хто зазвичай чутливий до атмосферних змін, або саме в цей час бореться з певними захворюваннями, варто берегти себе від складної роботи і відповідальних рішень. 

Як пережити магнітні бурі у лютому 2021 року

 • Приділяйте особливу увагу здоровому сну. Правильно налагоджені циркадні ритми допоможуть легше переносити коливання магнітного поля Землі.
 • Під час магнітних бур обов’язково пийте достатню кількість рідини, адже правильний водний баланс в організмі допомагає зменшити метеочутливість. У час магнітних бур каву та інші напої, що збуджують нервову систему, краще проміняти на трав’яні чаї.
 • Постарайтеся уникати поганих емоцій: обмежити спілкування з конфліктними людьми, відкласти перегляд емоційно важких фільмів, відеороликів або читання драматичних книг. Негатив може серйозно вплинути на ваш емоційний стан.
 • Зверніть увагу на режим харчування і постарайтеся віддавати перевагу корисній їжі, наповненій вітамінами і мікроелементами. Правильний баланс нутрієнтів підніме імунітет, забезпечить резистентність до негативного впливу магнітних коливань.
 • Фізичну активність варто звести до пішохідних прогулянок, йоги або легкої гімнастики. «Вбиватися» у спортзалі в час магнітних бур не варто і це може лише зашкодити вашому організму.
 • У випадку, якщо ви страждаєте на хронічні захворювання, хворієте або часто потерпаєте від мігреней, носіть при собі знеболювальне та всі необхідні ліки. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також