Магнітні бурі у вересні 2023 року: коли чекати і що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людини. Геомагнітне поле Землі першого місяця осені буде відносно спокійним. Beauty HUB розповість, якими днями у вересні 2023 року слід бути особливо уважним та берегти здоров’я. Дізнайтеся, що робити, аби не відчути на собі наслідки магнітних бур.

Магнітні бурі – це тимчасові зміни у магнітному полі Землі, спричинені взаємодією із сонячним вітром. Він складається із заряджених частинок (переважно електронів та протонів), що викидаються з верхніх шарів сонячної корони. Коли ці заряджені частинки досягають Землі, можуть взаємодіяти з магнітним полем планети.

Деякі люди можуть бути більш чутливими до магнітних бур, ніж інші. Така чутливість може виявлятися як фізичними, так і емоційними симптомами.

Частота появи магнітних бур на землі пов’язана з 11-річним циклом сонячної активності. У періоди мінімальної активності Землі відбувається до 50 магнітних бур на рік. Але 2023-2024 роки оголошено метеорологами як періоди з високою сонячною активністю, тому кількість магнітних бур зросла в рази.

Ми публікуємо точний прогноз магнітних бур на вересень 2023 року, щоб ви могли підготуватися до геомагнітних коливань наперед.

Прогноз магнітних бур на вересень 2023 року: графік

У вересні 2023 спалахи на Сонці будуть як слабкими, так і досить відчутними. Метеорологи особливо виділяють три періоди активності на Сонці.

  • 7-10 вересня 2023 року – слабкі магнітні бурі, які практично не позначаються на самопочутті людини. Тільки дуже чутливі люди зі слабким імунітетом і деякими захворюваннями можуть страждати від безсоння, скаржитися на поганий апетит і підвищену стомлюваність.
  • 26-28 вересня 2023 року геомагнітне коливання Землі буде відчутно метеочутливим людям. У них можливі сильні головні болі, перепади тиску, навіть може здатися, що ви хворієте. Варто обмежити фізичні навантаження та більше часу присвятити відпочинку.
  • 6 та 30 вересня 2023 року очікуються сильні магнітні бурі. Ці дні будуть небезпечними для здоров’я навіть для тих людей, хто не вважає себе  метеозалежним. Експерти радять знизити в цей період фізичне та психологічне навантаження на організм, намагатися уникати великого скупчення людей. Під час таких бур варто спробувати уникати перенапруги, стресів, не вживати міцних і кофеїновмісних напоїв.

Магнітні бурі на вересень 2023 року: як захищатися

Зазвичай негативний вплив магнітних бур проявляється фізичним дискомфортом, а саме спостерігають збої в роботі ССС, загострення хронічних захворювань, проблеми з нервовою системою (безсоння, підвищена стресовість, депресії, зниження працездатності).

Уникнути впливу магнітних бур на організм можна, достатньо стежити за їх календарем та уважно ставитися до себе в ці періоди, заздалегідь планувати фізичні й емоційні навантаження. Дотримуйтесь режиму сну, намагайтеся висипатися.

Починайте день із контрастного душу, чергуючи по 10-15 секунд холодну та гарячу воду. В ідеалі – зробити зарядку, адже навіть прості фізичні вправи покращують кровообіг.

Протягом дня необхідно контролювати артеріальний тиск, пити більше рідини (вода, трав’яні чаї), робити перерви у роботі або працювати у полегшеному режимі. Уникайте конфліктів як на роботі, так і вдома. Якщо видався вихідний – помедитуйте, займіться йогою чи стретчингом, плаванням.

Особливу увагу приділіть харчуванню, не варто захоплюватися шкідливою їжею, переїдати. Ваш денний раціон має складатися переважно з овочів і фруктів з високим вмістом калію та магнію.

Обов’язково гуляйте, збільште тривалість прогулянки, стежте за диханням (виключно животом). Не плануйте прогулянки під палючим сонцем, відкладіть поїздки на автомобілі чи літаку.

Підприсуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також