Натальна карта: за що відповідають доми гороскопу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Натальна карта: за що відповідають доми гороскопу

Астрологічні доми в натальній карті мають важливе значення, допомагаючи астрологам відповідати на найчастіші питання. Розберемося, за що відповідає кожен дім у космограмі.

Ирина Ватрич

Ірина Ватрич, Авестійський астролог, стаж 25 років, засновник астрологічної школи Vatrych Astrology School

Особливості натальної карти

Натальна карта є коло, у якому розміщена планета Земля. На момент народження людини планети на небі, а також під лінією горизонту перебували у певному положенні одна до одної. І з першим подихом людини Всесвіт фіксує цю подію як космічну фотографію, візерунок, малюнок якого унікальний і неповторний.

Натальна карта: за що відповідають доми гороскопу 

Планети цього малюнку перебувають у взаємозв’язку одна з одною, створюючи аспекти, та й конфігурації між собою. Загальний синтез цих взаємозв’язків і стоянь планет визначає наш астротип, дає характеристику психологічному портрету і певною мірою, іноді більшою, іноді меншою, впливає на події нашого життя, інакше кажучи, на нашу долю.

Тут важливо відзначити, що й сама людина значною мірою може впливати на долю, дану їй натальною картою, вона може реалізувати або занапастити свої таланти, загострити до критичних моментів напружені сфери життя або ж шляхом психологічного опрацювання, духовного розвитку гармонізувати ці складні сфери. Людині дана вільна воля, і кожен робить свій вибір сам. Астрологічна карта ще називається космограмою.

Астрологічні доми в натальній карті

Натальна карта: за що відповідають доми гороскопу

У кожній космограмі у постійному порядку розташовані всі 12 зодіакальних знаків, від Овна до Риб, число домів відповідає 12 місяцям року, по черзі все зодіакальне коло ділиться на 360 градусів рівних 365 дням річного сонячного циклу, крім нульових градусів. Кожна з 12 частин завдяки астрологічним розрахункам має свої межі та називається домом гороскопа, після таких розрахунків космограма вже може називатися Натальною картою. Всього таких домів у натальній карті 12. Вони можуть відрізнятися за своєю тривалістю, одні доми можуть займати більшу частину нашої карти, тоді як інші можуть бути відносно маленькими. Кожен дім пофарбований у свій зодіакальний знак. У більшості домів знаходяться планети, може бути одна або кілька планет, що говорить про те, що якась частина життя, сфера діяльності людини буде більш важливою і насиченою подіями, ніж інша. І вже тільки на малюнку натальної карти досвідчений астролог може відповісти людині, чому в неї 5 дітей і немає часу, наприклад, на себе або чому людина так багато присвячує часу кар’єрі і має там успіх, тоді як в особистому житті в неї затишшя. Завдання астролога допомогти людині розібратися в собі, визначити її сильні риси, основні пріоритети та напрямки, вказати найбільш сприятливий шлях для досягнення цілей, виявити темні (неусвідомлені сторони) особистості, дати поради та ключики до гармонізації свого життя і покращення його якості, попередити про можливі небезпеки і застерегти від якихось дій, які здатні призвести до негативних та руйнівних наслідків. Кожен із домів відповідає за певну сферу впливу.

Значення домів у натальній карті

Натальна карта: за що відповідають доми гороскопу

I дім відповідає за особистість людини, її розвиток, прагнення до публічності, за зовнішність, за те, якою бачать людину інші люди, за те, як вона демонструє себе в цьому світі (яскраво виражений цей дім у людей публічних, які завжди на виду) .

II дім — це наші матеріальні та духовні цінності, власні гроші та ставлення до них (дім сильний у бізнесменів, людей, які працюють із грошима). Як людина ставиться до інформації, навчання, різноманітних комунікацій, взаємовідносини з близьким оточенням (зі своїми братами чи сестрами, сусідами).

Характеристику розумових процесів розкриває нам III дім (насичений дім часто буває у вчителів, посередників, рекламістів та журналістів).

Сфера IV дому відповідає за родові зв’язки, бажання та перспективи продовження свого роду, створення домашнього вогнища, бажання розвиватися у цій галузі, відповідає на нерухомість людини, внутрішньосімейні взаємини, відносини з батьками (яскраво виражений дім у ріелторів та брокерів, домогосподарок, людей, які працюють на землі або із землею).

V дім гороскопа вкаже на творчий потенціал, взаємини з дітьми, романтичні стосунки та любов, те, як людина виявляє себе в коханні (дім вказує на артистів, творчих особистостей, людей мистецтва та гравців).

VI дім характеризує наші повсякденні рутинні справи, турботу про близьких, ставлення до спорту, тварин, нашу роботу та стан здоров’я (дім виражений у найманих працівників, лікарів та спортсменів).

VII дім — це наші партнери як особисті, так і ділові, юридичні справи та співпраця, відносини із законом (це юристи та адвокати, люди з ділового співробітництва).

Натальна карта: за що відповідають доми гороскопу

VIII дім відповідає за майно наших партнерів, чужі ресурси та кошти, спадщину, а ще й сексуальну сферу, її значущість для кожної окремої людини (часто це фінансисти, бухгалтери, люди, які займаються езотеричними практиками).

IX дім — це дім розширення світогляду, подорожей до інших країн, еміграції та життя за кордоном, інтерес до чужих культур, відповідає за ставлення до віри, релігії, підвищення своєї освіти (дім виражений у викладачів вищих навчальних закладів, емігрантів, мандрівників).

Кар’єрні амбіції, професійний розвиток, вміння керувати, вміння досягати висот, глобальних цілей, відносяться до сфери X дому (це дім амбітних особистостей, керівників та кар’єристів).

XI дім — це наше ставлення до всього нового, змін, взаємовідносини з друзями, соціальна реалізація (дім політиків, громадських діячів, новаторів у різних галузях).

XII дім є завершальним домом, він відповідає за все приховане від чужих очей, за наші таємниці, страхи, залежності, наші ілюзії та фантазії, це дім нашої підсвідомості, усамітнення та відпочинку, а іноді й вимушеної ізоляції (цей дім виражений у людей, які займаються секретною діяльністю, у психологів і філософів, у людей, яким комфортне усамітнення та батьківщина).

На момент народження людини стояння планети може бути зафіксовано у будь-якому з 12 домів.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також