Магнітні бурі в березні 2022 року: коли чекати й що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Магнітні бурі в березні 2022 року: коли чекати й що планувати

Коли будуть магнітні бурі в березні 2022 року і як врятуватися від негативного впливу на Сонці? Традиційно розповідає редакція Beauty HUB.

Дати магнітних бур астрологи визначають заздалегідь, аби кожен із нас зміг правильно розпланувати місяць і не допустити жодних казусів. Експерти прогнозують, що початок весни буде відносно спокійним в плані сонячної активності.

Так само, як і в лютому, у березні планується чотири магнітні бурі: дві з них розтягнуться на два дні, а інші будуть короткочасними і триватимуть менше однієї доби. 

Коли саме відбудеться сонячна активність і як обіграти свої плани так, щоб вона нас не зачепила, читайте просто зараз.

Магнітні бурі в березні 2022 року: графік

Магнітна буря 1–2 березня. Весна цьогоріч розпочнеться з не найприємнішого тандему — геомагнітних коливань і нового Місяця. Враховуючи те, що дві ці астрологічні події можуть впливати на фізичний стан організму, першого і другого березня слід приділити увагу своєму здоров’ю.

Магнітна буря 4 березня. У першу суботу березня очікується магнітна буря слабкої інтенсивності. Якщо ви не вважаєте себе метеозалежним, то серйозного удару по самопочуттю не бійтеся.

Магнітна буря 18–19 березня. Треті геомагнітні коливання цієї весни матимуть середню інтенсивність. Спалахи на Сонці плануються на п’ятницю й суботу — якщо в цей час ви дозволите собі відпочити, вони не принесуть жодної шкоди організму.

Магнітна буря 31 березня. Ранок останнього дня березня, за прогнозами астрологів, буде не найспокійнішим — планується сильна геомагнітна буря, яка зачепить навіть тих, хто не вважає себе метеозалежним.

Магнітні бурі в березні 2022 року: як пережити без шкоди для здоров’я

Зміни в магнітному полі Землі провокують послаблення організму — не перестають із місяця в місяць наголошувати астрологи. Саме тому вони регулярно рекомендують на момент геомагнітних спалахів відмовитися від “важкої” їжі та напоїв, замінивши фастфуд на домашню їжу, а каву й міцний алкоголь — на трав’яні чаї та максимум бокал сухого червоного вина. Фахівці стверджують: якщо під час активності на Сонці ми дотримуватимемося відомих усім порад нутриціологів, особливих проблем очікувати не варто.

Якщо ви помічаєте погіршення самопочуття в період магнітних бур, варто підкоригувати не лише дієту, але й розклад. На вищеперелічені дати не плануйте важливих зустрічей, переговорів або нарад. Під впливом магнітних бур значно легше перенервувати і втратити контроль над собою.

У період сонячної активності помітно збільшується ризик розвитку гіпертонії, аритмії, також можливе безсоння, мігрені та перепади тиску. Якщо у вас є хронічні проблеми зі здоров’ям, проконсультуйтеся із сімейним лікарем щодо прийому лікарських препаратів.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також