Магнітні бурі в грудні 2020 року: коли чекати і що планувати

Магнитные бури в декабре 2020 года: когда ждать и что планировать

Грудень 2020 року доволі часто підкидатиме нам геомагнітні бурі високої інтенсивності. Коли саме чекати сонячну активність та як пережити її без негативних наслідків, розповідає Beauty HUB.

Геомагнітні бурі виникають в результаті змін сонячного вітру, посилення кільцевого струму Землі і ряду інших процесів далеко за рамками нашої планети. Такі процеси називають космічною погодою ми не можемо побачити їх, як, наприклад, звичайний дощ або сніг, але можемо відчути на собі їх вплив у вигляді головного болю, стрибків тиску або загострення хронічних хвороб. Магнітні бурі в першу чергу впливають на самопочуття тих, хто реагує на зміну погоди, але і абсолютно здорові люди можуть при коливанні магнітного поля відчувати фізичний і емоційний дискомфорт. 

Початок зими обіцяє нам доволі високу геомагнітну активність. Для того, щоб мінімізувати її негативний вплив на здоров’я, редакція Beauty HUB зібрала детальний розклад магнітних бур та рекомендації про те, як їх пережити. 

Магнітні бурі в грудні 2020: розклад 

3 грудня 2020 року – магнітна буря середньої інтенсивності. У цей період метеозалежні люди можуть відчути погіршення самопочуття і загострення хронічних хвороб, однак серйозних ускладнень спалах не принесе.

26 грудня 2020 року магнітна буря сильної інтенсивності. Наслідки геомагнітної активності можуть зачепити навіть тих, хто не страждає від метеочутливості. Зокрема, може порушитися режим сну, боліти голова та знизитись продуктивність.

28-29 грудня 2020 року магнітна буря сильної інтенсивності. У ці дні можуть прослідковуватися перепади настрою і підвищена втомлюваність. Тому період магнітної бурі   не час для важливих зустрічей чи прийняття доленосних рішень.

Магнітні бурі в грудні 2020 року

Як пережити магнітні бурі і зберегти здоров’я 

  • Геомагнітні спалахи можуть супроводжуватися психологічною напругою , тривогами і безсонням. Позбутися цього допоможуть заняття йогою і дихальні вправи.
  • Сонячна активність може спровокувати стрибки тиску навіть у цілком здорових людей. Отже, в період магнітних бур варто збагатити свій раціон продуктами, які зміцнюють стінки судин і добре впливають на мікроциркуляцію крові: цитрусовими, морквою, яйцями і невеликою кількістю якісного вершкового масла.
  • У період магнітних бур важливо підтримувати здоровий водний баланс в організмі і пити велику кількість води. Крім цього, варто відмовитися від продуктів, які затримують воду в організмі: копченостей, гострих і солоних страв, а також смажених страв.

Дуже важливо в період геомагнітних коливань розпланувати свій графік так, щоб лягати спати до півночі. У цьому випадку організм набагато краще відновлюється і має достатньо ресурсів для резистентності геомагнітним спалахам.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також