Магнітні бурі в липні 2023 року: коли чекати й що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

магнітні бурі липень 2023

Розказуємо, коли в липні очікувати магнітні бурі, як планувати місяць і як їх пережити без шкоди для здоров’я.

Магнітні бурі – це збурення магнітного поля Землі, спричинені спалахами на Сонці. На жаль, це явище має неабиякий вплив на наше самопочуття і здоров’я. Магнітні бурі здатні викликати у людей слабкість, тривожність і різкі зміни настрою. Більше того, може підвищуватися тиск, починаються мігрені, а також з’являються проблеми зі сном. Редакція Beauty HUB розказує, в які дні очікувати магнітні бурі і як вберегтися від їхнього негативного впливу.

Магнітні бурі в липні 2023 року: графік

В липні нас очікують цілих п’ять магнітних бурь.

9 липня. Прогнозується перша потужна магнітна буря місяця. Вона досягне К-індексу 4, а це означає, що її відчують на собі багато людей у різних країнах світу. Навіть якщо ви не відрізняєтеся чутливістю до таких явищ, варто бути напоготові.

12-13 липня. Готуємося до магнітної бурі середньої сили 12 числа, і слабкої – 13-го. Якщо під час збурення магнітного поля Землі ваше самопочуття змінюється, не будуйте важливі плани на ці дні.

16-19 липня. Нас очікує затяжна магнітна буря, яка розтягнеться на чотири дні, проте вона буде досить слабкою за інтенсивністю, окрім одного дня – 18 липня. Цього дня її потужність зросте до високої, тому краще буде відпочити, зайнятися надихаючими практиками, приділити увагу здоров’ю замість важких завдань.

26 липня. Нас очікує потужна магнітна буря. Прислухайтеся до себе цього дня і не обтяжуйтеся справами, на які потрібні додаткові сили.

30-31 липня. Остання у липні дводенна магнітна буря невисокої інтенсивності.

магнітні бурі

Магнітні бурі в липні 2023 року: яких правил варто дотримуватися?

Під час магнітних бурь варто особливо дбайливо ставитися до власного здоров’я, щоб не спровокувати проблеми. Особливо, якщо ви чутливі до спалахів на Сонці і вони позначаються на вашому самопочутті.

В ці дні уникайте стресу, дискусій і з’ясування стосунків, а також занять, які можуть пригнічувати ваш стан і шкодити здоров’ю. Натомість потурбуйтеся про власне самопочуття і забезпечте собі заслужений літній відпочинок або навіть кілька додаткових вихідних днів.

В період спалахів на Сонці обдумайте свій раціон, адже харчування відіграє важливу роль. Зверніть увагу на корисні й поживні продукти, які наситять вас корисними мікро- і макронутрієнтами. Краще відмовтеся від фастфуду та алкоголю, а кількість кави зменшіть або замініть на трав’яний чай.

Приділіть увагу своєму тілу. Сходіть на тренування у спортзал, займіться йогою вдома або вийдіть на пробіжку на вулицю літнім вечором – варіантів так багато! Проте не навантажуйте себе занадто сильно, щоб не нашкодити організму.

В дні магнітних бурь про себе можуть нагадувати хронічні хвороби. Краще не відкладати їх у довгий ящик, а звернутися до лікарів, які зможуть надати вам вчасну допомогу.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також