Новий Місяць і повний Місяць у липні 2023: коли чекати й що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Новий місяць липень 2023

Розповідаємо в матеріалі, коли настане новий Місяць і повний Місяць у липні 2023 року, а також що варто планувати на ці дні, а від яких ідей краще відмовитися.

Новий Місяць і повний Місяць мають величезний вплив на хід життя на Землі, змінюючи навіть великі світові події. Як з користю для свого життя спланувати липень 2023 року, беручи до уваги вплив нового і повного Місяця? Звернімося до астрологічних прогнозів.

Коли настане новий Місяць у липні 2023 року

Новий, молодий Місяць, або молодик – це фаза, коли Сонце, Місяць і Земля розташовані майже на одній прямій. У липні 2023 року на новий Місяць варто очікувати 17 числа о 21:32 за Києвом. Народжується він в знаку зодіаку Рак.

Що можна робити в день нового Місяця в липні 2023 року

Комунікація і спілкування – те, що варто робити в день нового Місяця. Знайомтеся з новими людьми, піднімайте старі контакти, налагоджуйте зв’язки – вони вам точно знадобляться.

Без вагань беріться за важкі завдання, які давно відкладали, якщо вони потребують критичного мислення. Цього дня справи, які вирішуються за допомогою аналізу, будуть йти легко і успішно.

Напередодні нового Місяця варто розрахуватися з усіма боргами – віддати гроші, закрити всі задачі на роботі, допомогти тим, кому давно обіцяли.

Також дні перед новим Місяцем будуть корисні для планування, постановки цілей, медитації та прибирання в різних сферах. Очистіть свій простір, сплануйте дії і рушайте далі.

Новий місяць

Що не можна робити в день нового Місяця в липні 2023 року

Оскільки напередодні нового Місяця Всесвіт чує всі наші думки і побажання, думайте і фантазуйте тільки про хороше при плануванні, а погані думки краще відганяти від себе.

В день нового Місяця не варто шкодити своєму здоров’ю шкідливою їжею чи алкоголем, адже молодик символізує красу та здоров’я.

Великі та важливі події, крупні покупки краще перенести на інший день, щоб не прогадати.

Коли настане повний Місяць у липні 2023 року

Повний місяць зійде 3 липня о 14:39 за Києвом. У цей час нічне світило перебуватиме в знаку зодіаку Водолія.

Якщо у вас підвищений емоційний фон і порушення психічного здоров’я, повний Місяць може особливо сильно впливати на ваше самопочуття.

Повний місяць липень 2023

Що можна робити в день повного Місяця в липні 2023 року

День повного Місяця має бути максимально комфортним для вас, тому всі складні справи і важливі рішення відкладіть на потім.

Попрацюйте руками – висадіть квіти під будинком, повишивайте, намалюйте картину. Такі заняття здійснять на вас позитивний вплив.

Допомагайте близьким і незнайомим в день повного Місяця – всі добрі справи повернуться вам стократно.

Коли сходить повний Місяць, варто більше подумати про власне здоров’я. Займіться медитацією, йогою, зробіть розтяжку або сходіть в спортзал. Влаштуйте собі день здорового харчування, можливо, навіть розвантажувальний день, щоб відчути у тілі максимальну легкість.

Повний місяць

Що не можна робити в день повного Місяця в липні 2023 року

Повний Місяць не любить сварки і конфлікти, тому не варто цього дня з’ясовувати стосунки.

Не просіть в борг і самі не давайте в борг цього дня.

Вирішення важливих робочих питань краще перенести на інший день, бо в повний Місяць не варто виступати з вимогами і межами – вони можуть бути сприйняті негативно.

В день повного Місяця поживіть сьогоденням, насолодіться моментом, а всі плани і роздуми про високе залиште на потім.

Підписуйся на нашу сторінку в Instagram та не пропускай найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також