Медовий коричневий: новий модний колір волосся 2020

Новий тренд у фарбуванні волосся 2020 ідеально підійде тим, хто не хоче кардинально міняти імідж і не планує докорінно змінювати свій натуральний відтінок. Цей колір волосся універсальний і пасуватиме всім без винятку.

У новому році та в новому десятилітті в моді натуральність. Це стосується не тільки макіяжу, а й відтінку волосся. Минулого року в моді був відтінок волосся «грибний блонд» і «медовий блонд» – балаяж на світлому волоссі. Тепер у тренді ще одне фарбування, яке виглядає максимально натурально. Тільки цього разу це фарбування для темного волосся. Зустрічайте нове модне фарбування 2020 року – медово-коричневий колір волосся.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Mane Addicts (@maneaddicts)

Медово-коричневий колір волосся (honey brown) – це еквівалент легкої сонячної засмаги в розпал осені та зими: миттєво покращує настрій та освіжає образ. Якщо ви натуральна брюнетка, то з золотисто-бронзовими і медовими хайлайтами ви будете виглядати так, ніби щойно повернулися з Сен-Тропе. І головне: аби зробити модне фарбування, вам не потрібно відмовлятися від свого натурального кольору волосся. Просто додати трохи освітленого локонів там і тут. Це дуже зручно, тому що вам не потрібно буде оновлювати фарбування. І це здорово, адже балаяж на темному волоссі завжди візуально омолоджує обличчя.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Tabitha Dueñas #timamdtabcolab (@hairbytabitha)

Якщо хочете візуально надати тонкому волоссю об’єму, медово-коричневий саме для вас. Це фарбування, виконане в техніці мікрохайлайтингу (надтонкий балаяж), допоможе домогтися ефекту густого волосся. Для цього попросіть свого колориста сфокусуватися на кінцях і локонах біля обличчя, залишаючи природний відтінок біля коріння. Контраст між медовим відтінком і темно-коричневим базовим тоном зробить волосся більш густим на вигляд. А ще цей прийом освіжає образ.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Tabitha Dueñas #timamdtabcolab (@hairbytabitha)

читайте також

Особливістю медово-коричневих відблисків є те, що вони не потребують особливого догляду порівняно з однотонним кольором. У разі необхідності ви можете оновлювати колір раз на два-три місяці. Але якщо не захочете, то балаяж під час відростання виглядає також здорово, як і в перший місяць після фарбування.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Tabitha Dueñas #timamdtabcolab (@hairbytabitha)

Якщо у вас є стрижка, що закриває обличчя, наприклад, стрижка з чубчиком, ви можете попросити свого колориста зробити медово-коричневі хайлайти тільки на кінцях. Так ви отримаєте такий само «омолоджувальний» ефект, збільшуючи час очікування між походами до салону.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Violette (@violette_fr)

Головна особливість медово-коричневого відтінку волосся в універсальності. Цей модний колір волосся 2020 пасує всім незалежно від відтінку шкіри і кольору очей. До того ж цей тип фарбування досить щадний і не завдає багато шкоди волоссю і зовсім не зачіпає шкіру голови.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також