Місячний календар: сприятливі дні для стрижки у листопаді 2023 року

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Збережіть місячний календар стрижок на листопад 2023 року, щоб знати, коли візит до перукаря, колориста або просто процедура для живлення волосся принесуть найбільшу користь.

Коли сприятливі дні для стрижки чи фарбування волосся у листопаді 2023 року, підкаже місячний календар.

Фази Місяця у листопаді 2023 року

 • Спадаючий Місяць – з 1 по 12 листопада 2023 року, з 28 по 30 листопада 2023 року.
 • Молодик – 13 листопада 2023 року.
 • Зростаючий Місяць  – з 14 по 26 листопада 2023 року.
 • Повня – 27 листопада 2023 року.

1 листопада 2023 року – середа – 18-19 місячний день

Місяць у Близнюках, спадаючий Місяць

Хороший день для стрижки та фарбування волосся, але до 18:00. Стрижка посилить харизму, додасть сил і здоров’я. Фарбуватися варто у колір, який був у вас у найуспішніший період життя, який ви хотіли б повернути.

2 листопада 2023 року – четвер – 19-20 місячний день

Місяць у Раку, спадаючий Місяць

Несприятливий день для стрижки та зміни зачіски, це може призвести до проблем зі здоров’ям. А ось фарбування цього дня добре позначиться на вашому волоссі.

3 листопада 2023 – п’ятниця – 20-21 місячний день

Місяць у Раку, спадаючий Місяць

Вкрай не рекомендується вкорочувати волосся, після цього шевелюра буде неслухняною. Якщо плануєте фарбування, вибирайте колір обережно, слухаючись порад майстра, оскільки можна помилитися з тоном.

4 листопада 2023 року – субота – 21-22 місячний день

Місяць у Левах, спадаючий Місяць

Сьогодні сміливо можна змінювати імідж чи погоджуватися на зміни образу. Це один із найсприятливіших днів у місяці. Місяць у Леві – чудовий період для стрижки, життя може змінитися на краще.

5 листопада 2023 року – неділя – 22-23 місячний день

Місяць у Левах, спадаючий Місяць

Стрижка в 23-ю місячну добу може обернутися дрібними неприємностями, наприклад, надмірною пухнастістю. Не намагайтеся вигадати оригінальну зачіску – день може видатися важким.

6 листопада 2023 року – понеділок – 23 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Хороший день для стрижки або фарбування, після цього волосся буде пишним і сильним. Також корисні будь-які процедури для оздоровлення волосся. Зміна зовнішності цього дня може наблизити вас до більш глобальних трансформацій у житті.

7 листопада 2023 року – вівторок – 23-24 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Оздоровчі процедури зміцнення можна запланувати на 24-й місячний день. Для залучення космічної енергії варто використати металеві прикраси для зачіски. Стрижка надасть вам ще більшої привабливості.

8 листопада 2023 року – середа – 24-25 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Поєднавши цього дня стрижку, фарбування та доглядові процедури, ви отримаєте шанс залучити до себе удачу. Астрологи радять не побоюватися експериментів. Цілком ймовірно, що після візиту до салону волосся надовго збереже красиву форму, а на укладання ви витрачатимете набагато менше часу.

9 листопада 2023 року – четвер – 25-26 місячний день

Місяць у Терезах, спадаючий Місяць

Сьогодні дуже сприятливий день для стрижки, особливо для тих, у кого ослаблене і рідке волосся. Пасма після салонних процедур стануть густішими і здоровішими на вигляд. Саме сьогодні нова зачіска обдарує вас величезною кількістю енергії. Стрижіть волосся, якщо хочете зберегти нову зачіску надовго, можете зробити завивку.

10 листопада 2023 року – п’ятниця – 26-27 місячний день

Місяць у Терезах, спадаючий Місяць

Стрижка додасть вашому образу легкості й природності. Зміна зовнішності у Терезах може наблизити вас до більш глобальних трансформацій у житті. Якщо вам набрид типовий життєвий сценарій, прямуйте до салону краси.

11 листопада 2023 року – субота – 27-28 місячний день

Місяць у Скорпіоні, спадаючий Місяць

Стригтися на 28-у місячну добу не можна. Краще не ризикувати, щоб не спричинити проблем зі здоров’ям. На відміну від стрижки, глибоке живлення та зволоження піде вам на користь. Місяць у Скорпіоні – стрижка корисна тільки тим, у кого ламке волосся.

12 листопада 2023 року – неділя – 28-29 місячний день

Місяць у Скорпіоні, спадаючий Місяць

Несприятливий день для стрижки волосся, після цього воно погано зростатиме. Напередодні молодика астрологи не радять проводити кардинальні зміни зачіски. Фарбування може пошкодити структуру волосся, а стрижка – його кінчики.

13 листопада 2023 року – понеділок – 30-1 місячний день

Молодий місяць у Скорпіоні

Стригтися можна наприкінці 30-ї місячної доби, саме до полудня. Завдяки стрижці прискориться зростання волосся і налагодиться потік енергії здоров’я. А ось перша місячна доба не найкращий час для стрижки. Молодик має різний вплив, але для процедур із волоссям – це несприятливий період.

14 листопада 2023 року – вівторок – 1-2 місячний день

Місяць у Стрільці, зростаючий Місяць

На зростаючий Місяць живі організми заряджаються енергією. Астрологи впевнені, що і людське тіло реагує на фазу супутника, і в цей період навіть волосся росте швидше. Локони, пофарбовані природними барвниками, дозволять вам досягти успіху на робочому місці. Сміливо експериментуйте зі своєю зовнішністю

15 листопада 2023 року – середа – 2-3 місячний день

Місяць у Стрільці, зростаючий Місяць

Стрижка цього дня надасть сили та здоров’я волоссю, крім того, стрижка в третю місячну добу збільшить ваші енергоресурси. Місяць у Стрільці – навряд чи стрижка вийде ідеальною, але й шкоди не завдасть.

16 листопада 2023 року – четвер – 3-4 місячний день

Місяць у Козерозі, зростаючий Місяць

Один із найвдаліших днів місяця для зміни іміджу. Сміливо йдіть до майстра, адже стрижка та фарбування покращать стан волосся та ваш зовнішній вигляд. Місяць у Козерозі – стрижка сприятлива. Після неї ви забудете про кінчики, що січуться.

17 листопада 2023 року – п’ятниця – 4-5 місячний день

Місяць у Козерозі, зростаючий Місяць

Стрижка на 5-ту місячну добу дасть імпульс до творчої самореалізації. Нова зачіска подарує вам натхнення та енергію. Фарбування проводьте натуральними барвниками, тим самим ви залучите нові ділові зв’язки.

18 листопада 2023 року – субота – 5-6 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць

Загалом ця місячна доба відмінно підходить для нової стрижки, але коли Місяць знаходиться у Водолії, астрологи вважають, що краще відкласти її на інший день. Відмовтеся від походу до перукаря, адже задумані цілі та справи можуть зірватися. Проводьте оздоровчі процедури, дайте волоссю відпочити від укладання.

19 листопада 2023 року – неділя – 6-7 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць

Хороший день для стрижки, особливо якщо у вас слабке, тьмяне або тонке волосся, воно стане жорсткішим і густішим, але день він несприятливий для фарбування. Також стрижка сьогодні може позитивно вплинути на взаємини із протилежною статтю.

20 листопада 2023 року – понеділок – 7-8 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Місяць у Рибах – несприятливий час для маніпуляцій із волоссям, також 8-а місячна доба не найкращий час для стрижок.  Новий імідж може змусити вас почуватися невпевнено.

21 листопада 2023 року – вівторок – 8-9 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Нейтральний день для стрижки, можете сходити до перукаря, якщо хочете. Зростаючий Місяць сприяє росту волосся, а фарбування зробить вас сексуальним. Ви відчуєте впевненість у собі.

22 листопада 2023 року – середа – 9-10 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць

Стрижка – не найкраще рішення на 10-ту місячну добу згідно з передбаченням місячного календаря стрижок. Вона може зірвати плани та спровокувати негаразди на роботі, негативно вплинути на ваше самопочуття. Не спокушайте долю.

23 листопада 2023 року – четвер – 10-11 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць

Ця місячна доба відмінно підходить для стрижки, експериментуйте із зачіскою, зробіть сміливий варіант. Стрижка сьогодні – відмінне підстрахування від недуг і незручностей, ви станете проникливішими.

24 листопада 2023 року – п’ятниця – 11-12 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць

Гарний день для стрижки, вона дозволить вам зберегти здоров’я і вбереже від негативної енергетики. Фарбування волосся рослинними барвниками полегшить вирішення питань бізнесу та роботи.

25 листопада 2023 року – субота – 12-13 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць

Нейтральний для стрижки волосся день, і якщо у вас немає пошкодження шкіри голови, можете постригтися. Фарбування натуральними барвниками приверне грошову енергію, а ось від хімічних барвників чи завивки відмовтеся.

26 листопада 2023 року – неділя – 13-14 місячний день

Місяць у Тельці, зростаючий Місяць

Загальний вплив Місяця у Тельці на стан волосся у цей день вкрай сприятливий. Робіть короткі зачіски, якщо хочете їх зберегти надовго. Вдало проходитимуть практично всі процедури з волоссям – фарбування, тонування і навіть знебарвлення.

27 листопада 2023 року – понеділок – 14-15 місячний день

Повня у Близнюках

Стрижка волосся в повний Місяць може негативно позначитися на душевному спокої, призвести до депресії і навіть страху. Стрижка негативно позначиться на стані волосся та його зовнішньому вигляді, локони можуть почати випадати, кінчики – сіктися. Зачіска має бути якомога природнішою – так відновлення пошкодженого волосся пройде швидше.

28 листопада 2023 року – вівторок – 15-16 місячний день

Місяць у Близнюках, спадна Місяць

Негативний день для стрижки. Вдало пройдуть фарбування, загальнозміцнювальні процедури для волосся, тонування. Користь принесе масаж голови, приплив крові до коріння волосся прискорить його зростання і покращить загальний стан.

29 листопада 2023 року – середа – 16-17 місячний день

Місяць у Раку, спадаючий Місяць

Нова стрижка, особливо якщо вона буде зроблена у першій половині дня, може зіпсувати вам настрій. З фарбуванням аналогічно. Тому відкладіть візит до перукаря на інший день.

30 листопада 2023 року – четвер – 17-18 місячний день

Місяць у Раку, спадаючий Місяць

Стрижка, зроблена в 18-у місячну добу, примножить вашу харизму. Зробіть собі приємне і вирушайте до перукаря. Налаштуйтеся на вдалу стрижку, не бійтеся змінити образ, але майте на увазі, що коли Місяць у Раку, стригтися та міняти зачіску астрологи не радять.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!

читайте також