Місячний календар: сприятливі дні для стрижки у жовтні 2023 року

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Місячний календар стрижок на жовтень 2023 року необхідно мати під рукою, щоб заздалегідь спланувати візит до перукаря, колориста або проводити процедури догляду для волосся в найсприятливіший період.

Коли сприятливі дні для стрижки чи фарбування волосся у жовтні 2023 року, підкаже місячний календар. Фахівці вважають, що кардинальні зміни образу або просто підрізання кінчиків волосся необхідно проводити у правильні дні, орієнтуючись на місячний цикл. У жовтні 2023 року на нас очікують місячне та сонячне затемнення, що також слід враховувати, плануючи будь-які маніпуляції зі своїм волоссям.

Фази Місяця у жовтні 2023 року

 • Спадаючий Місяць — з 1 по 13 жовтня 2023 року.
 • Молодик — 14 жовтня 2023 року.
 • Зростаючий Місяць — з 15 по 27 жовтня 2023 року.
 • Повня — 28 жовтня 2023 року.

1 жовтня 2023 — неділя — 17-18 місячний день

Місяць у Тельці, спадаючий Місяць

Сприятливий день для стрижки, можна сміливо змінювати образ, якщо плануєте кардинальні зміни в житті. Варто пофарбувати волосся у світлий чи рудий колір натуральними барвниками.

2 жовтня 2023 — понеділок — 18-19 місячний день

Місяць у Тельці, спадаючий Місяць

День ідеально підходить для стрижки та фарбування волосся. Стрижка сьогодні допоможе посилити вашу харизму, додасть сил та здоров’я. Фарбуватися варто у колір, який був у вас у найуспішніший період життя, який ви хотіли б повернути.

3 жовтня 2023 року — вівторок — 19-20 місячний день

Місяць у Близнюках, спадаючий Місяць

Несприятливий день для стрижки може призвести до проблем зі здоров’ям. Зробіть легку зачіску, а ось фарбування чи нову стрижку перенесіть на інший день.

4 жовтня 2023 року — середа — 20-21 місячний день

Місяць у Близнюках, спадаючий Місяць

Нейтральний день для зачіски. Вам не зашкодить візит до перукаря, навпаки —  ви покращите свій емоційний фон та настрій. Якщо плануєте фарбування, вибирайте колір обережно, слухаючись порад майстра, оскільки можна помилитися з тоном.

5 жовтня 2023 — четвер — 21-22 місячний день

Місяць у Раку, спадаючий Місяць

Сприятливий для стрижки день. Стрижка сьогодні допоможе позбавитися проблем зі здоров’ям, а щоб привернути до себе потрібних людей, зірки радять придивитися до світлих відтінків для фарбування волосся.

6 жовтня 2023 року — п’ятниця — 22-23 місячний день

Місяць у Раку, спадаючий Місяць

Нейтральний день для стрижки волосся. Нова зачіска дозволить підвищити вашу значущість в оточенні, але намагайтеся вигадати оригінальну зачіску — день може видатися важким.

7 жовтня 2023 року — субота — 23-24 місячний день

Місяць у Раку, спадаючий Місяць

Не найкращий день для стрижки, вона може стати причиною різних негараздів та неприємностей. Справа може закінчитися навіть тим, що незабаром волосся доведеться лікувати. Сьогодні просто вимийте голову, а від інших маніпуляцій утримайтеся.

8 жовтня 2023 — неділя — 24-25 місячний день

Місяць у Леві, спадаючий Місяць

Сприятливий для стрижки день, волосся стане тільки густішим. Саме сьогодні нова зачіска обдарує вас величезною кількістю енергії. Стрижіть волосся, якщо хочете зберегти нову зачіску надовго, можете зробити завивку.

9 жовтня 2023 року — понеділок — 25-26 місячний день

Місяць у Леві, спадаючий Місяць

Негативний для стрижки та фарбування волосся день. Сьогодні вона може погано позначитися на вашому психічному стані, ви будете налаштовані вороже, схильні до конфліктів.

10 жовтня 2023 року — вівторок — 25-26 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Стрижку сьогодні варто відкласти, інакше можете опинитися у владі смутку та депресії. А ось фарбувати волосся навпаки можна, ви відчуєте впевненість у своїх силах та привабливість для протилежної статі.

11 жовтня 2023 року — середа — 26-27 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Чудовий день для стрижки та експериментів із зовнішністю. Стригтися сьогодні — значить збільшити свою харизму і чарівність, що дозволить вам стати успішнішою, підвищить популярність.

12 жовтня 2023 року — четвер — 27-28 місячний день

Місяць у Діві, спадаючий Місяць

Не варто стригтися цього дня, якщо не хочете проблем зі здоров’ям. Сьогодні краще зайнятися оздоровчими процедурами для волосся, зробити укладку.

13 жовтня 2023 року — п’ятниця — 28-29 місячний день

Місяць у Терезах, спадна Місяць

Несприятливий день стрижки волосся, воно після цього погано зростатиме. А ось фарбування дозволить вам внутрішньо утвердитися, стати впевненішою.

14 жовтня 2023 року — субота — 30-1 місячний день

Молодик у Терезах, кільцеве сонячне затемнення

Чудовий день для стрижки. Цього дня стрижка не лише пришвидшить рост волосся, а й налагодить потік енергії здоров’я. Це дозволить вам оновити стан усіх органів організму. Головне провести процедури до початку затемнення, а саме до 18:00

15 жовтня 2023 року — неділя — 1-2 місячний день

Місяць у Скорпіоні, зростаючий Місяць

Гарний день для стрижки, вона забезпечить приплив матеріальної енергії, також зростаючий Місяць прискорить рост волосся. Локони, пофарбовані природними барвниками, дозволять вам досягти успіху на робочому місці. Сміливо експериментуйте зі своєю зовнішністю.

16 жовтня 2023 року — понеділок — 2-3 місячний день

Місяць у Скорпіоні, зростаючий Місяць

Чудовий день для стрижки. Цього дня стрижка не лише пришвидшить рост волосся, а й налагодить потік енергії здоров’я. Це дозволить вам оновити стан усіх органів організму.

17 жовтня 2023 — вівторок — 3-4 місячний день

Місяць у Стрільці, зростаючий Місяць

Відмовтеся від походу до перукаря цього дня, адже задумані цілі та справи можуть зірватися. Проведіть оздоровчі процедури, дайте волоссю відпочити від укладання.

18 жовтня 2023 року — середа — 4-5 місячний день

Місяць у Стрільці, зростаючий Місяць

Дуже добрий день для стрижки. Нова зачіска подарує вам натхнення, додасть творчих сил та енергії. Фарбування проводьте натуральними барвниками, тим самим ви залучите нові ділові зв’язки.

19 жовтня 2023 року — четвер — 5-6 місячний день

Місяць у Стрільці, зростаючий Місяць

Сприятливий день для стрижки, можна зробити об’ємну зачіску. Сьогодні стрижка дозволить позбавитися хвороб, також приверне гроші, допоможе налагодити стосунки з близькими.

20 жовтня 2023 року — п’ятниця — 6-7 місячний день

Місяць у Козерозі, зростаючий Місяць

Стрижка сприятлива цього дня, особливо якщо у вас слабке, тьмяне або тонке волосся, воно стане жорсткішим і густішим. Так само стрижка сьогодні може позитивно вплинути на взаємини із протилежною статтю. А от від фарбування утримайтеся.

21 жовтня 2023 — субота — 7-8 місячний день

Місяць у Козерозі, зростаючий Місяць

Нейтральний день для стрижки, можете сходити до перукаря, якщо хочете. Місяць сприяє росту волосся, а фарбування зробить вас сексуальною. Ви відчуєте впевненість у собі.

22 жовтня 2023 року — неділя — 8-9 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць

Нейтральний для стрижки день, але краще все ж таки нічого зі своєю шевелюрою не робіть. Фарбування волосся небажане, щоб не залучати до себе негатив чи нещастя.

23 жовтня 2023 року — понеділок — 9-10 місячний день

Місяць у Водолії, зростаючий Місяць

Сьогодні можна стригтися, експериментуйте із зачіскою, зробіть сміливу стрижку. Стрижка сьогодні — чудова підстраховка від хвороб та незручностей.

24 жовтня 2023 року — вівторок — 10-11 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Стрижка сьогодні може негативно вплинути на ваше самопочуття, не спокушайте долю. Зробіть сьогодні зміцнювальну маску для волосся, особливо якщо воно тонке або пошкоджене.

25 жовтня 2023 року — середа — 11-12 місячний день

Місяць у Рибах, зростаючий Місяць

Гарний день для стрижки, вона дозволить вам зберегти здоров’я та вберегтися від негативної енергетики. Фарбування волосся рослинними барвниками полегшить вирішення питань бізнесу та роботи.

26 жовтня 2023 року — четвер — 12-13 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць

Нейтральний для стрижки волосся день, якщо у вас немає пошкодження шкіри голови, можете постригтися. Забарвлення натуральними барвниками приверне грошову енергію, а ось від хімічних барвників чи завивки відмовтеся.

27 жовтня 2023 року — п’ятниця — 13-14 місячний день

Місяць в Овні, зростаючий Місяць

Стрижка волосся у 13-й місячний день дозволить покращити здоров’я, загострити інтуїцію, вирішити фінансові питання у бізнесі. Вдало пройдуть фарбування, загальнозміцнювальні процедури для волосся, тонування.

28 жовтня 2023 року — субота — 14-15 місячний день

Повня у Тельці, часткове місячне затемнення

Стрижка волосся в повню може негативно вплинути на душевний спокій, призвести до депресії і навіть страху. Стрижка може негативно позначитися на стані волосся та його зовнішньому вигляді, локони можуть почати випадати, кінчики — сіктися. Зачіска має бути якомога природнішою — так відновлення пошкодженого волосся пройде швидше.

29 жовтня 2023 року — неділя — 15-16 місячний день

Місяць у Тельці, спадаючий Місяць

Негативний день для стрижки. Вдало пройдуть фарбування, загальнозміцнювальні процедури для волосся, тонування. Користь принесе масаж голови, приплив крові до коренів волосся прискорить їх рост і покращить загальний стан.

30 жовтня 2023 року — понеділок — 16-17 місячний день

Місяць у Близнюках, спадаючий Місяць

Нейтральний день для зачіски. Не варто експериментувати з волоссям, але й відкладати стрижку та фарбування не варто. Віддавайте перевагу натуральним барвникам.

31 жовтня 2023 року — вівторок — 17-18 місячний день

Місяць у Близнюках, спадаючий Місяць

Хороший день для стрижки, вона допоможе стати харизматичнішою. Зробіть собі приємне і вирушайте до перукаря. Налаштуйтеся на вдалу стрижку, не бійтеся змінити образ.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також