Must-read: 5 цікавих книг про красу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Must-read: 5 цікавих книг про красу

Книги про красу, макіяж і стиль розкажуть, як полюбити себе, завжди залишатися на висоті й навчитися доглядати свою шкіру і тіло.

І нехай, як сказала видатна Софі Лорен, «ідеальна краса – міраж», і важливіше духовна краса, але всі жінки хочуть мати гарний вигляд. Про це говорять і різні майстер-класи, тренінги та лекції на тему краси, які стали дуже популярними останніми роками. І, звичайно ж, як не сказати про велику кількість літератури на цю тему! 

«Самовчитель з догляду за шкірою #1», Ольга Фем

«Самовчитель з догляду за шкірою #1», Ольга Фем

Книга для тих, кому набридло вірити рекламі, скуповувати гарні баночки і марно чекати на результати, для тих, хто хоче знати про догляд за шкірою все. Косметологиня та ведуча популярного YouTube-каналу «Косметолога.нет» Ольга Фем створила самовчитель, на сторінках якого ділиться своїми знаннями та досвідом. Якщо ви хочете знати, як грамотно скласти програму домашнього догляду та чому не потрібно колекціонувати десятки косметичних засобів, як навчитися розуміти потреби своєї шкіри та розбиратися в інгредієнтах косметики, тоді ця книга – must have. До речі, «Самовчитель з догляду за шкірою #1» входить до п’ятірки книг, що найбільше продаються на Yakaboo.

«Міф про красу. Стереотипи проти жінок», Наомі Вульф

«Миф о красоте. Стереотипы против женщин», Наоми Вульф

Цей твір американської письменниці та журналістки Наомі Вульф вже став культовим, він перекладений десятками мов і є найбільш обговорюваною та цитованою феміністською книгою. В ній Вульф розповідає про те, до чого можуть призвести жінку стереотипні уявлення про красу та звідки вони взагалі беруться. У книзі також йдеться про те, як гонитва за фізичною досконалістю стає для жінок нав’язливою ідеєю та псує життя. Авторка наполягає, що зараз жінка сама може вирішувати, як вона хоче жити і виглядати, не дотримуючись загальноприйнятого «міфу про красу».

«Книга про довголіття», Камерон Діаз і Сандра Барк

«Книга о долголетии», Камерон Диаз и Сандра Барк

Це друга книга голлівудської актриси Камерон Діаз (перша «Книга про тіло» стала абсолютним бестселером), і її вона присвятила пошукам відповіді на запитання: чи страшне старіння, як усім здається? Спойлер: актриса твердо впевнена, що ні. Власне, про це і книга. У ній Діаз стверджує, що «старіння – це привілей і дар», і пропонує переосмислити своє ставлення до віку. Вона закликає цінувати його переваги: ​​мудрість, накопичені з роками вміння, досвід розуміння себе, збудовані стосунки з навколишніми та із самим собою.

«О ля ля! Французькі секрети чудової зовнішності», Джемі Кет Каллан

«О ля ля! Французькі секрети чудової зовнішності», Джемі Кет Каллан

Книга від автора гучного бестселера «Француженки не сплять на самоті» Джеймі Кет Каллан. У ній письменниця розповідає про те, як француженкам вдається завжди виглядати стильно, хоча вони зовсім не женуться за трендами. Вони не приймають пластичних операцій – француженки вміють старіти гідно. Дивлячись на них, здається, що вони народжуються з ідеальним смаком та чудовим шармом, і так хочеться бути схожими на них. Але ж можна! Можна знайти свій неповторний образ, навчитися підкреслювати красу правильним макіяжем та почуватися привабливою та сексуальною. І головне – залишатися гарною у будь-якому віці. Всі ці секрети Джемі Кет Каллан і ділиться у своїй книзі.

«Фарби. Історія макіяжу», Ліза Елдрідж

«Фарби. Історія макіяжу», Ліза Елдрідж

Ліза Елдрідж – селебріті-візажистка, креативна директорка Lancôme, а тепер і авторка бестселера, в якому розповідає історію декоративної косметики, починаючи з давніх часів і до наших днів. Кожен розділ присвячено одному кольору (білому, червоному, чорному), кожен із яких символізує один із засобів макіяжу (каял, рум’яна, пудру). Окремо візажистка розповідає про косметичні бренди сучасності: Rimmel, Max Factor, Helena Rubinstein та інші, і про своїх «муз макіяжу». Працюючи над книгою, Ліза побувала у величезній бібліотеці Condé Nast, де, як-то кажуть, зберігаються підшивки журналів столітньої давнини. Книга вийшла дуже красивою та яскравою, написана легко та з гумором.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також