Музичні новини від співачки Impray та гурту Fix Me Please

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Українські молоді артисти

Розповідаємо останні новини молодих українських музичних виконавців, яких варто відкрити для себе.

Співачка Impray: про синестезію, музичні пошуки, нішеву музику та прем’єру «Лікар сказав»

Співачка Impray започатковує та відкриває нові горизонти завдяки релізу нової пісні «Лікар сказав» для розвитку української музики. Новаторка у популяризації sad-pop і dark-pop музики в Україні. Нова композиція співачки пробуджує кожного слухача відшукати нові сенси саме для себе. Головною метою пісні «Лікар сказав» є прийняття себе, своїх емоції та почуттів, досліджування себе.

Спостерігаючи за трансформацією героїні у пісні «Лікар сказав», прототипом якої є сама співачка, ми можемо простежити, як вона приходить до усвідомлення та прийняття реальності. Артистка коментує це так:

«Тут справа більше у прийнятті себе, власних емоцій та почуттів. Коли ви можете контактувати з ними екологічно. Вона приймає, що сама, та розуміє, чому. Мені знадобилось багато часу, аби прийняти любов. Прийняти свої почуття до іншої людини, хоч і не бачу в цих почуттях сенсу. Це частина мене, як родимка на щоці. Хоча я і досі іноді борюсь з почуттями, за звичкою».

Також співачка ділиться з нами досвідом написання пісні «Лікар сказав»:

«Річ у тім, що я вже роки три кохаю людину, з якою не можу бути. Я думала, що просто залежна від нього. Мені здавалось, що це ненормально так жадати бути з людиною, так сумувати за нею. Але виявилось, що саме так проявляється моє кохання. Цією піснею я хочу показати, що з невзаємною любов’ю можна жити, і жити класно, якщо не чинити їй опір».

Impray

Ще змалечку Impray хотіла стати артисткою, вона любила усе, пов’язане зі сценою, – танці, співи. Головне, що співачка зрозуміла, сцена належить тільки їй, а всі навколо її – запрошені гості. Але з часом це бачення розбилось склом у середину. Impray боялася так, наче її виводили до тигрів у клітку. Але дівчина активно почала працювати над цим. Вона не хоче, щоб ілюзорний страх зіпсував її мрії, цілі та життя.

Повноцінну пісню Impray написала у 14 років, але перший запис відбувся, коли співачці виповнилось 19 років. Impray працювала у найрізноманітніших сферах, де вона або має диплом, або завершені курси. Але дійсно собою дівчина почувається тільки тоді, коли займається музикою.

Особливістю співачки є те, що вона має синестезію, або кольоровий слух. Це дуже рідкісне явище, завдяки якому почуті звуки автоматично створюють кольорові образи. Нову пісню виконавиця відчуває у фіолетово-синьому кольорі. Пісня «Лікар сказав» –  це про серйозність, тривогу, розпач, розслаблення та задоволення, можливо, навіть ейфорію.

За словами співачки Impray, у майбутньому вона хоче стати авторитетом у суспільстві, щоб нести позитивні думки у маси та позитивно впливати й розвивати суспільство. Дівчина хоче, щоб від прослуховування її пісень люди відчували різні емоції. Виконавиця говорить про це так: «Хтось поплаче, хтось розкриється, хтось нарешті заспокоїться, а хтось просто буде танцювати і ні про що не думати».

Нова пісня-заклик гурту Fix Me Please, яка спонукає слухачів відкривати нові горизонти життя

Сьогодні гурт Fix Me Please (FMP) ділиться з нами релізом своєї нової чуттєвої й романтичної пісні «Новий світ». Артисти спонукають слухачів відкривати нові горизонти життя. «Новий світ» – це пісня-заклик до відкриття себе як особистості, це про дослідження та розкриття свого внутрішнього світу.

Гурт Fix Me Please детально ділиться з нами відчуттям своєї нової пісні:

«Ця пісня про нас, українців! Хто намагається жити, любити й відкривати щось прекрасне та нове, навіть під час війни. В пісні події повільно переходять в особисті  переживання:  кохання, відкриття  нового, навіть за таких непростих обставин».

Написання нової пісні у Fix Me Please зайняло два місяці. Як коментує сам гурт, інспірацією до написання пісні «Новий світ» є абсолютна переоцінка цінностей та досвід з власної історії кохання.

Fix Me Please

Лідер гурту також хоче донести важливе повідомлення своєю піснею: «Мабуть, як і в багатьох з нас, в один момент цей світ перекинувся з ніг на голову. Тому пісня є певним меседжем, яким хочеться поділитися зі своїми слухачами: найголовніше в нашому житті – це і є наше життя, наш світ, який ми маємо відкривати. Тема кохання дуже важлива, мабуть, для більшості, це щось прекрасне. Для мене теж. Особисто для мене під час написання пісні відбулось вивільнення  романтичної енергії».

Це перший реліз Fix Me Please, саме ця пісня буде частиною мініальбому, який гурт планує випустити невдовзі.

Пісня «Новий світ» є найбільш романтичною зі списку майбутнього мініальбому. Fix Me Please невдовзі планують ділитися з нами новими релізами, вони хочуть творити якісну українську музику, тим самим вносити безцінний вклад у розвиток української культури!

За словами Ярослава FMP, фронтмена гурту, вони мріють про сцену, у майбутньому  прагнуть заспівати авторські пісні разом зі своїми прихильниками, які так само неосяжно розділяють любов до музики, як і він сам, обов’язково в нашій сильній та незалежній країні! Також артист додає: «Хотілось би залишити позитивні враження у своїх слухачів. Якщо ця пісня змусить посміхнутися чи посумувати, відірватися від реальності чи просто про щось замислитися, то наша ціль буде досягнута!»

Підписуйся на нашу сторінку в Instagram та не пропускай найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також