«Ми на колінах»: Бумбокс вперше виступить в Osocor Residence

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

«Ми на колінах»: Бумбокс вперше виступить в Osocor Residence

Це мало статися. Жодних гучних епітетів, все просто: саме ті хлопці з Бумбоксу. На саме тій сцені Osocor. Зовсім скоро – 19 серпня!

Ми наполягаємо: трендову нині фразу «бути в потоці» треба ілюструвати прикладом Бумбоксу. З самої своєї появи в українській музичній культурі 2004 року вони цей потік очолюють: зараз, як і тоді, їх композиції  резонують тисячам людей. Феномен Бумбоксу – в нашій безумовній любові до кожного їх прояву: від «Наодинці» до «Безодні», від «Вахтерам» до фіта з Сашком Чемеровим «Любила», реліз якого відбувся кілька тижнів тому.

 

Бумбокс має багату історію, бо тільки з мініальбомами «Люди» і «Голий Король» у  2017-2018 роках  об’їздили 15 країн світу й відіграли 117 концертів. Альбом «Таємний код: Рубікон», що вийшов 2019 року, музиканти записували не лише в Україні, а й у Франції та США. Найяскравіші кліпи на пісні з цього альбому – гостросоціальне відео «Ангела» (feat Крихітка) та сенсація під назвою «Жаль», яка за глибиною лірики точно не поступається класиці «Ну давай, телефон мій, дзвони, дзвони, дзвони».

«Ми на колінах»: Бумбокс вперше виступить в Osocor Residence

Щиро, тепло – може, музика Бумбоксу так близька нам саме тому, що вона з нас і складається, з кожного. Всіх, хто хоче це єднання відчути наживо, запрошуємо 19 серпня в Osocor Residence, – поєднаємо Бумбокс, гарних людей навколо та магнетичний захід сонця.

Придбати квитки можна тут.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також