Надя Дорофєєва зізналася, що перенесла операцію на грудях

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Надя Дорофєєва зізналася, що перенесла операцію на грудях

У Міжнародний день без бюстгальтера, який щорічно проводиться 13 жовтня, українська співачка Dorofeeva показала шрам на грудях і розповіла про пережиту операції з видалення фіброаденоми.

На щастя, культура турботи про власне здоров’я набирає обертів, і публічні люди все менше соромляться говорити на такі теми відкрито. Так, колишня учасниця музичної групи «Время и Стекло» Надя Дорофєєва опублікувала на своїй сторінці в Instagram фото, на якому продемонструвала шрам, що залишився на її тілі після видалення доброякісного утворення в молочній залозі кілька років тому.

«Я ніколи не говорила вам про те, що на моїх грудях є шрам. Весь цей час я замазувала його тональним кремом, ховала під одягом, маскувала усіма можливими способами … і тільки недавно прийняла і полюбила. Цей шрам нагадує мені про те, що 4 роки тому в моєму житті трапилася фіброаденома і подальша операція з її видалення», – написала артистка у соцмережі.

У своєму пості співачка також звернулася до передплатниць із закликом не ігнорувати профілактичні огляди у мамолога, адже регулярні чек-апи жіночих органів і організму в цілому дуже важливі, вони дозволяють вчасно виявити проблему і почати своєчасне лікування.

Фіброаденома – це найбільш поширена доброякісна пухлина грудей у ​​вигляді вузликів, яка рідко призводить до злоякісних утворень. Захворювання часто формується на тлі гормональних збоїв, причинами якого можуть бути порушення роботи щитоподібної залози, печінки, наднирників, гіпофіза, а також гінекологічні проблеми. Бувають випадки, коли фіброаденома швидко збільшується в розмірах і вимагає негайного хірургічного втручання, тому зволікати з її лікуванням не варто.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також