Накладні вії: види, особливості, інструкція з наклеювання

Накладні вії: види, особливості, інструкція з наклеювання

Коли натуральні вії маловиразні, вам набридло/не виходить доводити їх до досконалості тушшю, а нарощування – не ваш вибір, на допомогу приходять накладні вії. І якщо ви думаєте, що такий б’юті-девайс виглядає вульгарно, оскільки занадто помітний, ми доведемо вам зворотне.

Сучасні накладні вії виглядають досить природно, до того ж вибір виробників цього б’юті-девайса величезний, і ви завжди можете знайти свій варіант. Розповімо про особливості накладних вій, як вибрати накладні вії, чому важливий клей для накладних вій. Дізнайтеся, як зробити трендовий ляльковий макіяж з накладними віями.

Накладні вії: багаторазові або краса на один день?

Накладні вії: види, особливості, інструкція з наклеювання

Як б’юті-девайс накладні вії вперше виникли в 60-х роках минулого століття. Драматичний погляд став мрією всіх жінок, кожна хотіла виглядати кінозіркою. Після 50 років нічого не змінилося, жінки як і раніше хочуть виглядати модно, при цьому витративши на макіяж мінімум часу і коштів.

Накладні вії можуть бути натуральними або синтетичними. Багато модниць не бачать особливої ​​різниці в матеріалі та вибирають швидше за формою, довжиною, кольором, густотою.

Види накладних вій:

  • Пучками. Такими віями часто користуються візажисти, оскільки вони надають погляду виразності. Пучки додаються як у зовнішній кут ока, так і по всій лінії росту вій. Це найприродніший вид накладних вій, підходить для щоденного застосування, але процедура наклеювання пучків витратна за часом.
  • Стрічками. Являють собою готовий ряд вій на м’якій силіконовій підкладці. Стрічки можуть бути не тільки чорними, а з вкрапленням стразів, пір’я. Умілі дівчата примудряються наклеїти стрічки з віями за 2-3 хвилини. Такий вид вій підходить і новачкам, до того ж їх вартість невисока, і якщо ви зіпсуєте стрічку, то жалкувати не доведеться.
  • На магнітах. Це тренд серед блогерів TikTok і Instagram. Накладні вії на магнітах бувають двох видів: вії-близнюки, вії на магнітах з лайнером. Суть перших: помістити власні вії між накладними віями на магнітах, а другі клеяться виключно на магнітну стрічку, яку попередньо малюють на повіках.

Як клеїти накладні вії: повна інструкція

Накладні вії: види, особливості, інструкція з наклеювання

Навчиться користуватися накладними віями – не найбільш непотрібна навичка для жінки.

Щоб наклеїти пучки, визначтеся, який ефект вам потрібен, і придбайте набір накладних вій з пучками різної довжини. Так, для «котячого погляду» у внутрішній кут ока клеять короткі пучки, по центру – середні, а в зовнішньому кутку потрібні найдовші. Додадуть виразності погляду красиві стрілки. Досягти «лялькового» ефекту можна, наклеївши довгі вії в центрі ока, а пучки коротших – ближче до куточків.

Наклеювання вій пучками:

  • знежирте повіку тоніком;
  • завийте свої вії щипцями;
  • зробіть підводку олівцем або рідкою підводкою;
  • видавіть трохи клею, опустіть кінець пучка в нього (пучок тримайте пінцетом);
  • приклейте пучок там, де необхідно, по лінії підводки.

Для наклеювання накладних вій стрічками:

  • знежирте повіку тоніком;
  • зробите підводку, щоб прогалини між віями були помітними;
  • можна завити свої вії щипцями і навіть трохи їх підфарбувати тушшю;
  • зробіть контрольне «примірювання» вій, в разі необхідності стрічку потрібно підрізати до потрібної вам довжини;
  • нанесіть клей на основу накладних вій тонким шаром, почекайте трохи (внутрішню і зовнішню частину проклейте грунтовніше);
  • тримаючи вії пінцетом, наклейте їх на лінію підводки, злегка притискаючи, починати треба від середини століття;
  • сховайте лінію приклеювання олівцем або тінями;
  • пройдіться тушшю по віях, щоб різниці між своїми віями і накладними не було видно.

Накладні вії: види, особливості, інструкція з наклеювання

Варто зазначити, що клей для накладних вій може йти в наборі, але краще придбати якісний продукт у більшому обсязі. До того ж клей може бути не тільки прозорим, а й чорним, щоб зробити ще ефект стрілок. Клей для вій буває каучуковим, гумовим, але найефективніший – силіконовий.

Зберігайте вії в тій упаковці, в якій вони були куплені. Найдовше прослужать стрічкові накладні вії, їх реально наклеювати до 20 разів. Головне, правильно їх очищати від клею рідиною для зняття макіяжу. А ось «живучість» магнітних вій сумнівна, по-перше, високий ризик розмагнічування, а по-друге, при сильних рухах головою (танці, спорт) ймовірність втратити красу практично 100% .

Як знімати накладні вії покроково:

  • Зробіть теплий компрес: змочіть водою ватяні диски, покладіть їх на очі на кілька хвилин.
  • Нанесіть засіб для зняття макіяжу тонкою смужкою по лінії приклеювання вій, щоб розм’якшити клей.
  • Візьміться пінцетом за край пучка або стрічки, повільно потягніть.
  • Зніміть вії, видаліть з них залишки клею, помістіть назад в контейнер для повторного використання.

Як зробити ляльковий макіяж з накладними віями: докладне відео

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також