Напередодні Хелловіна: аналітики назвали найстрашніші фільми жахів

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

До Хелловіна 2020 року залишилося менше тижня, тому добірка найстрашніших хоррорів від дослідників точно не буде зайвою.

Аналітики broadbandchoices запустили проєкт під назвою «Наука страху», головною метою якого було з’ясувати, які хоррори мають найбільший вплив на людський організм. Дослідження спеціально було проведено напередодні Хелловіна, щоб заощадити час глядачів на пошуки найстрашніших фільмів усіх часів.

Аналітики відстежували частоту серцевих скорочень 50 осіб різного віку під час перегляду фільмів жахів. До вибірки увійшли кінокартини цього жанру з найвищою оцінкою на IMDb, Rotten Tomatoes і Reddit. На підставі отриманих даних дослідники і склали рейтинг з 35 найстрашніших фільмів жахів.

Найстрашнішим хоррором світу став «Сіністер» режисера Скотта Дерріксона з Ітаном Хоуком у головній ролі. Під час його перегляду пульс глядачів збільшувався до 86 ударів на хвилину. При перегляді кінострічки «Астрал» частота серцевих скорочень була майже такою ж, а результатом в 85 ударів в хвилину може похвалитися фільм жахів «Закляття», що замикає трійку лідерів.

В першу десятку також увійшли «Реінкарнація», «Паранормальне явище», «Воно» (2014 роки), «Закляття 2», «Бабадук», «Спуск» і «Візит». У другій виявилися «Дзвінок», «Тихе місце», «Кошмар на вулиці В’язів», «Хелловін», «Техаська різанина бензопилою», «28 днів потому», «Той, що виганяє диявола», «Тиша», «Воно» (2017 року) і «Крик».

Повний список зі статистикою можна подивитися на Forbes.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також