Не пережили пандемію: бренд Becca Cosmetics закривається

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Не пережили пандемію: бренд Becca Cosmetics закривається

Відомий косметичний бренд Becca оголосив про своє закриття через накопичені проблеми і наслідки пандемії коронавірусу. Це відбудеться у вересні 2021 року.

Австралійський бренд косметики класу де-люкс Becca було засновано в 2001 році візажистом Ребеккою Морріс Вільямс (назва марки пішла від скороченого імені її творця), яка багато років працювала з людьми, намагаючись приховати недоліки їх шкіри і підкреслити переваги. Саме тому історія Becca почалася з лінії засобів для удосконалення шкіри (Skin Perfecting Make-up System), яка являла собою триступеневу систему нанесення макіяжу, розроблену для корекції, поліпшення тону і виділення переваг шкіри, і дозволяла клієнту контролювати щільність покриття.

За 20 років існування продукція бренду отримала визнання серед багатьох покупців, професійних візажистів, а також зірок шоу-бізнесу по всьому світу. В асортименті марки представлено широкий вибір б’юті-засобів, однак головною її гордістю є косметичні продукти для коригування та створення основи під макіяж: праймери, тональні креми, пудри, кремові скульптури та інше. Кожен із цих засобів розроблено з використанням унікальних запатентованих технологій. Косметику бренду зараз по праву називають ідеальною.

Через наслідки пандемії Covid-19, яка спричинила безліч проблем для подальшого процвітання бізнесу, було прийнято рішення про припинення роботи компанії. Про це повідомили в соцмережах марки.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от @beccacosmetics

«Глобальна пандемія зачепила всіх людей в усьому світі на багатьох рівнях. Це також вплинуло на багато підприємств. У BECCA сукупність проблем разом із глобальним впливом COVID-19, на жаль, виявилося більше, ніж наш бізнес може витримати, і нам довелося прийняти жахливе рішення – закрити бренд BECCA наприкінці вересня 2021 року.

Ми віримо в вас, і в те, що краса всередині вас – це світло, яким ви ділитеся з миром. Ми впевнені, що дух BECCA й далі житиме у всіх вас.

Будь ласка, продовжуйте освітлювати своє справжнє «я». Освітіть свій власний шлях і розсуньте свої кордони. Діліться позитивом й освітлюйте шлях іншим, впливаючи на цей світ. Володійте своїм світлом на своїх умовах.

З великою любов’ю і вдячністю, команда BECCA»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також