Netflix поділилися списком найпопулярніших фільмів і серіалів

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ведьмак

Хто ж зібрав найбільшу кількість переглядів? Розповідаємо про найпопулярніші серіали і фільми стримінгового сервісу Netflix на даний момент.

Один із генеральних директорів і директор з контенту Netflix Тед Сарандос недавно виступав на конференції Vox Media’s Code. Під час своєї презентації він показав кілька слайдів, які наочно продемонстрували, які кінокартини Netflix глядачі дивляться частіше і довше за все.

Для аналізу було вибрано два критерії – кількість підписників, які переглянули шоу або фільм у перші 28 днів після випуску і кількість загального часу, витраченого на перегляд.

Серед фільмів за кількістю переглядів у першу трійку увійшли «Тайлер Рейк: Операція з порятунку», «Пташиний короб» і «Правосуддя Спенсера». За ними слідують «Примарна шістка», «Загадкове вбивство», «Стара гвардія», «Енола Холмс», «Проєкт «Сила», «Армія мерців» і замикає десятку фільм «Батьківство».

За кількістю загального часу перегляду місця трохи змінилися: на першому місці «Пташиний короб», на другому «Тайлер Рейк: Операція з порятунку», а на третьому – фільм «Ірландець». Четверте і п’яте місце займають «Будка поцілунків 2» і «Примарна шістка», а «Правосуддя Спенсера» за цим критерієм виявилося на шостій позиції. За ним слідують «Енола Холмс», «Армія мерців», «Стара гвардія» і «Загадкове вбивство».

Якщо говорити про серіали, за кількістю переглядів у трійку лідерів увійшли перші сезони проектів «Бріджертони», «Люпен» і «Відьмак». За ними в рейтингу розмістилися «Секс/Життя» (1 сезон), «Дуже дивні справи» (3 сезон), «Паперовий будинок» (4 сезон), «Король тигрів» (1 сезон), «Ферзевий гамбіт», «Sweet Tooth: хлопчик з оленячими рогами» (1 сезон) і «Емілі в Парижі» (1 сезон).

За загальним часом перегляду фаворитом глядачів як і раніше залишилися «Бріджертони», а на другому і третьому місцях розмістилися «Паперовий будинок» (4 сезон) і «Дуже дивні справи» (3 сезон). Далі йдуть «Відьмак» (1 сезон), «13 причин чому» (2 сезон), «13 причин чому» (1 сезон), «Ти» (2 сезон), «Дуже дивні справи» (2 сезон), «Паперовий будинок» (3 сезон) і «Джіні і Джорджія» (1 сезон).

Тед Сарандос також поділився назвою кінокартини, яка обіцяє стати найпопулярнішим шоу Netflix за всю історію. Йдеться про корейську драму «Гра в кальмара», прем’єра якої відбулася зовсім недавно – 17 вересня, але вже зараз проєкт б’є всі рекорди популярності.

Підписуйтеся на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також