Незвичайні форми нігтів, які варто спробувати на собі

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Незвичайні форми нігтів, які варто спробувати на собі

Оригінальна та незвичайна форма нігтів – ще один спосіб проявити свою особливість та креатив. Які саме бувають цікаві форми нігтів, дивіться в матеріалі від Beauty HUB.

Вся суть в деталях – цю фразу можна припасувати до будь-якої сфери життя, а тим паче до іміджу та індивідуального стилю. Власне тому ми в Beauty HUB приділяємо так багато уваги мініатюрним деталям образів, таким як оригінальні стрілки і соковито-яскраві губи в макіяжі, аксесуари для волосся і оригінальні дизайни манікюру, бо віримо, що вони можуть докорінно змінити навіть найпростіші образи. Сьогодні під прицілом – оригінальні форми нігтів. 

У той час, коли експерименти з зачісками і макіяжами – розкіш для найбільш сміливих, а неонові кольори і 3D дизайн в манікюрі не кожному до смаку, на допомогу приходить незвичайна форма нігтів. ЇЇ можна скомбінувати з будь-яким дизайном та образами. Ми підібрали найбільш оригінальні форми нігтів, які додадуть родзинки вашим лукам. 

Нігти скошеної форми

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений 𝑓𝑟𝑒𝑒𝑧𝑖𝑎 .🌹 (@dear.zia)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Park Eunkyung (@nail_unistella)


На Заході скошену форму нігтів називають lipstick, тобто помада, тому що зовні нігті нагадують саме її – нову, в стіку і тільки-но з упаковки. Винайдена така форма зовсім нещодавно і відразу стала справжньою знахідкою для тих, хто полюбляє екстремальну довжину, але хоче зробити її практичною. Найбільш ефектно така форма матиме вигляд у тому випадку, якщо підкреслити її незвичним французьким манікюром з кольоровими закінченнями.

Нігти-пуанти

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Довгі нігті, що за формою нагадують пуанти балерини вже кілька років тримаються на піку популярності серед оригінальних видів манікюру. Їх також називають нігті-балерини, знову ж таки через оригінальні загострені кінчики. Манікюр із подібною формою прикипів до душі таким знаменитостям, як Кайлі Дженнер, Хлої Кардаш’ян, Бейонсе, а Ріанна дуже вдало підкреслює цією формою ексцентричні образи. Хоча, пофарбовані у нюдові кольори, такі нігті можуть цілком вписатися навіть у строгі офісні луки.

Нігти-стилет

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Park Eunkyung (@nail_unistella)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Cardi B (@iamcardib)


Довгі нігті з максимально загостреним кінчиком здобули дуже правильну назву “Стилет”, оскільки з вигляду нагадують холодну зброю. Вони ж додадуть образу гранжу і зухвалості. Проте в світі нігтьового сервісу за недовгі роки існування виникла класифікація “стилетів” за довжиною. Відтак, найбільш довгі і загострені нігті мають назву “Піка”, тоді коли нігті середньої довжини з м’яким переходом і загостреним кінчиком називаються “Готика”.

Мигдалеподібні нігти

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Park Eunkyung (@nail_unistella)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Paintbox (@paintboxnails)


Мигдалеподібна форма нігтів – це пом’якшена і більш практична версія форми “Стилет”. Суть її полягає у загостреному кінчику, подібному до ядра мигдалю. На відміну від інших оригінальних форм нігтів, цю  можна робити навіть на найкоротшій довжині і без проблем експериментувати з усіма дизайнами, які тільки спадають на думку.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також