Нічний догляд за шкірою: Chanel випустив нову сироватку для обличчя

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Нова концентрована сироватка для обличчя Chanel Sublimage L'Eextrait de Nuit відновлює шкіру під час нічного відпочинку, незалежно від того, скільки годин ви спите. Це ідеальне рішення для жінок, чий розпорядок дня не дозволяє налагодити нормальний режим сну.

Телеграм Beauty HUB

Перша нічна сироватка, заснована на хронобіології, Sublimage L’Extrait de Nuit призначена спеціально для нічного догляду за шкірою, сприяє регенерації, робить шкіру більш гладкою і пружною. Причому особливість новинки в тому, що вона допомагає відновити шкіру жінкам, чий режим сну далекий від ідеалу. Оскільки зараз дні подовжуються, а ночі коротшають, в такому ритмі дерма часто не встигає відновитися. А якщо врахувати розпорядок дня, за  якого ви постійно пізно лягаєте і рано встаєте, то про нормальну роботу основних функцій шкіри і зовсім можна забути. У такому режимі її біологічний годинник порушуються, шкіра стає десинхронізованою.

Сироватка Sublimage L’Extrait de Nuit оптимізує цей момент, необхідний для краси і здоров’я шкіри. По суті, вона переводить шкіру в відновлювальний «нічний режим», налагоджуючи за час сну зв’язок шкіри з її природними процесами регенерації, які більш інтенсивні вночі, ніж вдень.

Як працює новинка

Ночная сыворотка Chanel Sublimage L'Eextrait de Nuit

Формула продукту, що містить 90,5% інгредієнтів природного походження, містить комплекс із двох ферментованих квіткових еліксирів (неролі і ванілі планіфолія), які підсилюють детоксикацію клітин і забезпечують антиоксидантний захист, в поєднанні з хронопептидом природного походження. Під впливом хронопептиду поновлюються процеси відновлення шкіри. Ця суміш допомагає їй зосередитися на своїх основних функціях і повторно синхронізувати свій біологічний годинник, запустивши цикл відновлення і регенерації. Чудова текстура сироватки, що складається на 25% з олій, забезпечує ідеальний баланс свіжості і живлення.

В результаті шкіра відновлює свої функції, стає більш пружною, еластичною, красивою і молодою. Після пробудження вона виглядає повністю відпочилою, зволоженою, насиченою і сяючою. Щоночі, навіть за  динамічного способу життя, шкіра буде відновлюватися. Незалежно від того, о котрій ви лягаєте спати, можете бути спокійні, знаючи, що на ранок ваша шкіра буде виглядати бадьорішою і здоровішою.

Як користуватися

Експерти марки рекомендують щовечора наносити сироватку Sublimage L’Eextrait de Nuit на обличчя перед використання нічного крему Sublimage L’Extrait de Crème. Завдяки властивостям олій, які містить концентрат, засіб дарує шкірі відчуття максимальної насолоди і розслаблення.

Нова нічна сироватка Chanel Sublimage L’Eextrait de Nuit вже з’явилася на офіційному сайті бренду, вихід в міжнародний продаж очікується в листопаді 2020 року. Об’єм 40 мл, орієнтовна ціна $600.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також