Новий Місяць і повний Місяць у січні 2021 року: коли чекати і що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Новая Луна и полная Луна в январе 2021: когда ждать и что планировать

Новий Місяць і повний Місяць – два періоди в місячному циклі, що сильно впливають на психологічний стан і біоритми кожної людини. Тому важливо знати, коли чекати повню і молодик у січні 2021 і що планувати на ці дні.

Навіть ті процеси, які відбуваються далеко за межами нашої планети, відображаються практично на кожному живому організмі і природному процесі Земної кулі факт, який доведений медиками. На організм людини особливий вплив справляє саме Місяць, оскільки він розташований найближче до нас і знаходиться в інтенсивному русі, що люди можуть спостерігати неозброєним оком.

Новий Місяць і повний Місяць справляють найбільший вплив на наше життя, і тому важливо знати, що варто планувати на ці дні, а які справи бажано відкласти.

Коли настане новий Місяць у січні 2021

Новий Місяць у січні 2021 року варто очікувати 13 числа о 8:03. У цей час настане перший місячний день і нічне небесне світило перебуватиме в знаку Козеріг. Під час молодика важливо правильно спланувати свій день, аби весь наступний місяць вдався якнайкраще. 

Що рекомендується робити в день нового Місяця в січні 2021 року

У січні 2021 року новий Місяць настане в знаку зодіака Козеріг. Це доволі сприятливий союз, який допоможе правильно скласти цілі і плани на довгий період часу, особливо коли йдеться про кар’єру. Саме 13 січня виділіть час, аби поговорити з керівником про підвищення, представити новий проєкт або організувати зустріч із потенційним бізнес-партнером. 

Новий Місяць дуже сприятливий час для старту нових  справ, запуску свіжих проектів і формування звичок. Тому саме в цей день варто вкласти всі старання у нові починання, а енергія спрямує вас на правильний шлях.

Що не рекомендується робити в день нового Місяця у січні 2021 року

Новий Місяць спричиняє надмірну самокритичність щодо наших цілей і глобальних планів. Тому під час планування нових досягнень фахівці радять більше довіряти власній інтуїції і внутрішньому голосу. Якщо ви починаєте сумніватися у своїх планах, використовуйте ці почуття, щоб внести конструктивні зміни, а не відмовлятися від них повністю.

Оскільки молодик фізіологічно впливає на наші біологічні ритми, наш організм на початку місяця може бути більш вразливим. У цей день не варто перевантажувати себе фізичною працею, а в спортзалі краще не пробувати нові вправи або брати додаткову вагу на тренуваннях. Також краще відмовитися від екзотичних, нових для вас страв, оскільки вони можуть спровокувати погане самопочуття.

Новая Луна и полная Луна в январе 2021: когда ждать и что планировать

Коли настане повний Місяць у січні 2021 року

Повний Місяць у січні 2021 року прогнозується на 28 число о 22:19 у 16 місячний день. У цей час нічне світило перебуватиме в знаку зодіака Лев. Редакція Beauty HUB ділиться інформацією, що варто планувати на день повні, а що краще відкласти на більш сприятливий час. 

Що рекомендується робити в день повного Місяця у січні 2021 року

Повний Місяць має здатність приносити з собою великі накопичення негативної енергетики, погані спогади і важкі емоції. В цей період все погане спливає назовні, отже, стає легше його усвідомити і викинути зі свого життя. Астрологи радять провести повню за принципом «відпустити все, що мені не належить» і виділити час для того, щоб очистити свій матеріальний і психологічний простір. У цей день можна сміливо починати генеральне прибирання в будинку і викидати всі непотрібні або пов’язані з поганими спогадами речі. Варто також переглянути свої плани і листи бажань і викреслити все, що вам здається неактуальним. Крім цього, ці дні сприятливі для розриву токсичних стосунків. 

У день повного Місяця також корисно зайнятися медитацією, яка також допомагає моральному очищенню, зробити детокс-програму, позбавивши своє тіло від непотрібних шлаків і токсинів. Якщо вам складно вписати в свій графік такі процедури, то можна просто спробувати інтервальне голодування. Подібна чистка допоможе залишити все погане в старому місяці і почати новий етап у вашому житті.

Що не рекомендується робити в день повного місяця в січні 2021 року

Дуже важливо запам’ятати: повний Місяць завжди трохи загострює наші емоції, провокує більш різкі реакції і підігріває конфлікти. Тому в кінці грудня не варто приймати важливі рішення, проводити вирішальні дебати та переговори, особливо  призначати зустрічі, які можуть мати доленосний характер. Не рекомендується в день повного Місяця також з’ясовувати стосунки і ускладнювати їх із близькими. Під впливом повного Місяця люди часто необ’єктивно оцінюють певні ситуації або надають дуже великого значення дріб’язковим ситуаціям. Докопатися до істини не вийде, а от зіпсувати стосунки на рівному місці –  дуже навіть запросто.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також