Магнітні бурі в січні 2021 року: коли чекати і як пережити

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Календар геомагнітних бур допоможе метеочутливим людям правильно скласти плани на 2021 рік і вберегтися від негативного впливу космічних спалахів.

Магнітні бурі це коливання магнітної оболонки Землі, яке виникає внаслідок потужних вибухів на Сонці і викиду в простір потоків заряджених частинок. 

Ці космічні процеси не можна побачити неозброєним оком, але безліч людей відчуває їх на собі: у період магнітних бур у метеочутливих і людей, які страждають на хронічні захворювання, можуть загострюватися симптоми хвороб або істотно погіршуватися самопочуття. Крім цього, навіть абсолютно здорові люди в такі періоди можуть страждати на головні болі, сонливість, або відчувати підвищену втому.

Перший місяць 2021 року принесе три тривалі магнітні бурі середньої та сильної інтенсивності: на самому початку року, всередині місяця і в кінці. Коли саме чекати магнітні бурі в січні 2021 і як пережити їх без негативних наслідків, читайте нижче.

Коли чекати магнітні бурі в січні 2021 року

Магнітна буря 1 – 9 січня 2021 року. Початок року ознаменується серйозним спалахом на Сонці. Через свою тривалість він може відбитися на здоров’ї навіть тих людей, хто ніколи не приписував себе до метеочутливих. Астрологи радять у цей період не перевантажувати організм виснажливим графіком і уникати стресів, щоб не посилити негативний вплив геомагнітних коливань.

Магнітна буря 12 – 18 січня. У другій половині місяця очікується геомагнітне коливання середньої інтенсивності. Воно може принести перепади настрою і підвищену емоційність, тому в цей час не варто планувати важливі зустрічі з малознайомими людьми.

Магнітна буря 24 – 31 січня. У цей період очікуються магнітні коливання середньої інтенсивності. В цей час астрологи рекомендують особливу увагу приділяти здоровому сну. Пам’ятайте, що організм, який добре відпочиває, має сили боротися із негативним впливом сонячних спалахів!

читайте також

Як пережити магнітні бурі в січні 2021 року

Магнітні бурі справжній виклик для багатьох людей. Але пережити їх без кардинальних змін у графіку та поганого самопочуття можна, якщо дотримуватися кількох простих правил:

 • перегляньте свій раціон харчування. У складний період магнітних бур організм не варто додатково навантажувати важкою для перетравлення їжею;
 • пам’ятайте, що на самопочуття під час магнітних бур сильно впливає водно-лужний баланс. Перед виходом з дому не забувайте класти в сумку пляшку з водою, а вечорами заварювати трав’яні чаї з м’яти, меліси і ромашки;
 • виділіть час для спокійного відпочинку наодинці з собою і не забувайте про здоровий восьмигодинний сон це допоможе підтримувати гарне самопочуття;
 • постарайтеся уникати негативних емоцій: обмежити спілкування з конфліктними людьми, відкласти перегляд емоційно важких фільмів, відеороликів або читання драматичних книг;
 • ще одне правило: у період магнітних бур нашому організму потрібно більше свіжого повітря. Заплануйте на ці дні прогулянку парком або виїзд на природу. Якщо немає такої можливості, частіше провітрюйте приміщення, в яких ви працюєте або відпочиваєте.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також