Новий ніс за 5 хвилин: що таке безопераційна ринопластика?

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

ринопластика

З кирпатого в прямий, а з прямого в кирпатий? З широкого у вузький чи навпаки? Усунути горбинку чи опущений кінчик носа? Тепер усе це можливо зробити без скальпеля, загального наркозу і тривалого реабілітаційного періоду.

Безопераційна ринопластика є проривом в естетичній медицині. Процедура здатна кардинально змінити зовнішність людини, і вам не доведеться лягати під ніж хірурга. Ви отримуєте ідеальний ніс і при цьому не випадаєте із соціуму.

Хірургічне втручання передбачає великий ризик з точкою неповернення. Безопераційна ж ринопластика передбачає використання щільного дермального наповнювача – філера, у якого є антидот. І якщо раптом вам не сподобається те, що ви побачите у дзеркалі після процедури, то лікар легко поверне вам старий ніс на місце.

Що таке філер?

ринопластика

Філер – це ін’єкційний препарат, що має вигляд прозорого гелю. Філери використовуються як наповнювачі з метою корекції косметичних дефектів обличчя. Найчастіше їх застосовують у корекції зморшок, носа, збільшення обсягу губ, вилиць, підборіддя і не тільки.

Переваги безопераційної ринопластики перед хірургічною:

 • доступність. Нехірургічна ринопластика забере кілька сотень доларів, а хірургічна кілька тисяч;
 • миттєвий результат;
 • після процедури ви негайно повернетесь до звичного життя, не доведеться випадати із соціуму та лежати у лікарні;
 • ефект від процедури радуватиме вас від року до двох, а потім препарат повністю виведеться з організму, і, за бажання, ви можете повторити процедуру знову;
 • оборотний результат.

Звичайно, ефект від безопераційної ринопластики філером не вічний, але року і часом навіть двох років цілком достатньо для того, щоб взагалі зрозуміти, чи дійсно вам потрібний хірургічний стіл, наркоз і ризики.

ринопластика

Наша експертка – Радкевич Вікторія Павлівна (естетичний хірург, судинний хірург, керівниця компанії Doctor Radkevych. Україна, м. Київ) – працює із «найскладнішими» носами вже понад десять років, стверджує, що після безопераційної корекції носа у пацієнтів відпадає бажання звертатися до хірургів. Адже безопераційний метод повністю задовольняє їхні вимоги, і в результаті пацієнт однаково отримує ідеальний ніс. Є й ті, хто приходить із завищеними очікуваннями, часом приносять фото кумирів із надією зробити ніс, як у них. Тренд на короткий ніс Майкла Джексона досі живий і має найбільший попит, каже В. Радкевич.

Радкевич Вікторія Павлівна
Під час проведення безопераційної ринопластики за допомогою філера лікар в останню чергу буде орієнтуватися на картинку і такий бажаний ніс вашого кумира. За допомогою філера вам скоригують форму носа, усунуть усі нерівності, зроблять його привабливішим. Це буде ваш ніс, але лише ідеальніший і акуратніший.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також