Nude Yoga Girl: краса, що надихає на заняття спортом

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Що може бути прекраснішим оголеного спортивного тіла? Тільки тіло молодої американки, яка протягом чотирьох років просуває такий напрямок у спорті як #NYGyoga.

Nude Yoga Girl – нік у Instagram, аккаунт який розповідає про такий незвичайний вид спорту, як «гола йога», який набирає популярності з кожним роком. Засновниця #NYGyoga вважала за краще залишитися інкогніто, відомо тільки, що це 30-річна американка, за сумісництвом модель і фотограф, яка публікує відверті фото в хитромудрих позах, тим самим надихаючи підписників на удосконалення свого тіла. У своєму блозі Nude Yoga Girl розповідає, що створила свій обліковий запис у соціальних мережах у 2015 році у віці 25 років. Головною метою тодішньої сторінки в Instagram було самовираження за допомогою письма, фотографій і йоги. Через два роки разом зі своїм хлопцем Nude Yoga Girl створює хештег #NYGyoga, пройшовши по якому можна знайти безліч оголених фотографій, під якими люди діляться своїми історіями любові до себе. Однак існує один нюанс – всі учасники #NYGyogа вміло приховують свої обличчя.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Nude Yoga Girl (@nude_yogagirl)

«Для мене найважливішим стало створення своєрідного співтовариства під назвою #NYGyogа, в якому люди будуть ділитися своїми історіями й черпати натхнення для подальших звершень. Коли я тільки починала, навіть не могла собі уявити, що мою ідею підтримають так багато людей. Однак я хочу зберігати анонімність. Це не заважає мені бути відкритою з моїми підписниками й мати тісний зв’язок із людьми », – розповідає Nude Yoga Girl. «Багато хто запитує, чому саме «гола йога»? Я думаю, що образ в стилі ню – найприродніший стан людини, адже ми народжуємося голими! Коли я вперше спробувала зробити фотографію свого тіла в стилі # NYGyogа, я зрозуміла, що зможу подати себе голу «не сексуально», але естетично прекрасно. І, звичайно, фотографуватися без одягу набагато складніше: мені цікаво кожен раз обмірковувати, які ще форми й пози я можу створити, використовуючи тільки м’язи свого тіла. Звичайно, щоб моє обличчя й інтимні частини тіла були закриті або перебували в тіні»

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Nude Yoga Girl (@nude_yogagirl)

«Своїми роботами я хочу ще раз нагадати людям, що всі ми унікальні і в цьому наша сила».

Nude Yoga Girl багато подорожує зі своїм бойфрендом. Улюбленими місцями для # NYGyogа стали такі країни, як Балі, Мексика, Італія, Греція, Лапландія та США. Також Nude Yoga Girl піднімає цікаві соціальні та філософські теми для роздумів під своїми оголеними фотографіями. Наприклад, «щоб ви сказали собі, якщо були б дитиною?» або ж «в чому різниця між життям та існуванням». Був і курйозний випадок із однією з фотографій Nude Yoga Girl, яку розмістила на своїй особистій сторінці в Instagram Світлана Лобода. Співачка пообіцяла повторити елегантну позу на голові з закрученими в «дріт» ногами. Однак помилково підписники переплутали Nude Yoga Girl зі Світланою. Оops!

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Nude Yoga Girl (@nude_yogagirl)

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також