Обмін енергією: Ёлка повертається до Києва з великим концертом

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

27 жовтня співачка представить нову програму «Мне легко» в концертному залі Stereo Plaza.

Вона завжди різна й завжди феноменально тонко відчуває свого слухача. Єлизавета Іванців і сама зізнається, що її душу, особистість і пісні не вмістити в рамки. Ёлка – це не одна композиція, а «подвійний вініловий альбом з експериментальною музикою».

Ще на старті, будучи під крилом Влада Валова, артистка записувала музику, яку можна було віднести одночасно й до року, і до хіп-хопу, і до R&B. Вона не приховує, що була в той час бунтаркою-максималісткою, яка щосили прагнула вести себе не як усі, грати не за правилами. Співачка цуралася додатку поп- до 2011 року, коли світ побачив суперхіт «Прованс», а за ним не менш успішні «На большом воздушном шаре» і «Около тебя». З того часу Ёлка гордо називає себе поп-виконавицею, яка проявляється по-різному, так, як відчуває. Вона зрозуміла, що їй подобається бути почутою й робити ту музику, яку зрозуміють не одиниці, а всі без винятку.

Концерт Ëлки в Киеве

«Моревнутри», «Грею счастье», «Нарисуй мне небо», «Навсегда», «Впусти музыку», «Скучаю», «Мир открывается», «Пара» – з того часу співачка випустила десятки мелодійних і світлих хітів. А у 2019 році показала світові своє альтер его — проект ЯАVЬ, що відкриває нові грані особистості, незвичні для Ёлки. Артистка називає ЯАVЬ своїм «психотерапевтом на тлі певних подій життя».

Публіка вже багато років обожнює Ёлку за легку атмосферу на кожному концерті. Не дивно, що саме так – «Мне легко» – називається програма, яку співачка та її команда представлять у столиці 27 жовтня. Лети до Києва, Лізо, лети!

Придбати квитки можна тут.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також