Jerry Heil про новий альбом, власні beauty-експерименти та ставлення до бодішеймінгу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ми поспілкувалися зі співачкою Jerry Heil, яку сміливо можна назвати одним із найбільш яскравих відкриттів української музики кількох останніх років. Про нові пісні, робочі будні, плани на майбутнє і, звичайно, beauty-ритуали та експерименти Яни Шемаєвої розповідаємо в нашому ексклюзивному інтерв’ю.

Яна, розкажіть, над якими творчими проектами ви зараз працюєте?

2020-й сповнив мене дивними переживаннями. Я дізналася, що таке захопитися людиною. А потім навчилася відпускати. Тому я готую альбом, більшість пісень в якому – і це вперше – я прожила. Раніше, хоч я є автором всіх своїх пісень, я списувала чужі історії.

Про що буде новий альбом і який посил він буде нести?

Цей альбом називається #ОСОБИСТЕ. Не на честь однойменного синглу, а тому що альбом здебільшого про хімічні процеси, які вирували в моєму серці нещодавно. 

Проте не всі сингли – мої персональні історії. Деякі з них були написані пару років тому – як от #НЕ_ОРИ_МАМ – і навіяні типовими ситуаціями, які може прожити сучасна жінка. У даному випадку – це складний любовний трикутник, де чоловік ще й знаходиться в шлюбі. Зважаючи на сюжет, можна було би легко продати сингл комусь «з досвідом», бо звідки у Jerry Heil, яка досі не мала серйозних стосунків, взялася така історія? Але я художник. Я спостерігаю. А потім народжую такі пісні.

Як зараз проходять ваші робочі будні, коли живих концертів та виступів майже немає через карантинні обмеження?

Пишу щодня, спускаю всю невиписану в піснях агресію в боксі і.. дивлюся мультики.

Концерти поступово накльовуються, і мені не терпиться вже вийти на сцену — це як в батьківський дім повернутися!

Чи є у вас якісь задумки, які хотілося би втілити у життя в колаборації з брендами, зірками або блогерами?

Три роки тому я написала пісню для Віри Брежнєвої. Тоді ні їй, ні Костянтину Меладзе трек не зайшов, а я пообіцяла собі не генерувати пісень для артистів, якщо не просять. Віра в той вечір сказала, що я можу звернутися за допомогою, коли буду постити власний матеріал – і саме вона стала першою, хто підтримав вихід мого дебютного хіта #ОХРАНА_ОТМЄНА. Власне, з її щасливої подачі він, може, і почав ставати хітом! І ось минуло три роки – і я отримую повідомлення від Віри: вона переслухала той перший трек (бо після нього я вже створювала для Віри у співавторстві декілька пісень) і хоче випустити його! Я досі не можу обрати правильні слова, щоб описати свій стан. Мабуть, так відчувається щастя!

Я мрію писати саундтреки до фільмів. Наразі працюємо над головним саундтреком класного супергеройського фільму – і, що круто – вітчизняного режисера! Але амбіції продовжують замахуватися на більше і змушують хотіти писати цілі полотна, крупну форму для фільмів.

Разом з тим хочу створити багато крутих джинглів цього року. Щоб, слухаючи рекламу, у людини, як часто це зараз відбувається, не виникало відрази і бажання перемкнути її. Музика дуже сильно впливає на сприйняття візуального. Згадайте, як змінюється світ навколо в залежності від пісні в навушниках. Або заберіть з «Піратів Карибського моря» музику Циммера і підставте дешеві семпли. Розумієте, до чого я? Реклама так само може сильно вигравати за рахунок правильно підібраного музичного оформлення. І моя класична музична освіта в комбінації з пристрастю до поєднання непоєднуваного сильно допомагають мені у втіленні таких ідей.

Які хобі в числі улюблених? Що ще вас бадьорить, заряджає і надихає, окрім музики?

Як казала раніше – бокс! А також силові тренування, ЕMS, йога, бально-спортивні танці. 

Я пробую себе в різному. Але найяскравіші враження принесло мені перше заняття балетом! Перш за все, це строга дисципліна. З першого ж заняття ніхто не панькатиметься з тобою. Відстань між руками – сірникова коробка («А у тебе сірниковий завод, Яна»).

П’яту позицію, очевидно, вигадали садисти! У мене поки лише якась сорок п’ята виходить. (Сміється). Але днями я виставляла в Instagram відео з першого заняття. Як тільки з другої його половини я почала робити маленькі успіхи, і тренер сказав, що я «здібна дитина», мені стало ясно: я хочу знову стати біля верстата вже прямо завтра!

Давайте поговоримо про beauty. Ви досить сміливо експериментуєте з образами в кліпах і на сцені. Це щире бажання пробувати щось нове або частина образу JERRY HEIL?

Jerry Heil дозволяє собі те, що Яна іноді соромилася би. Тому і те, й інше. Але бажання експериментувати з незвичним – абсолютно щире! Я вважаю, якщо це легально – треба пробувати. (Усміхається).

Але разом з тим, я не користуюся тональною основою, чим іноді дивую нових makeup-артистів, з якими співпрацюю на майданчиках. Тому зазвичай поруч зі мною на усіх зйомках незмінна богиня моїх фірмових червоних стрілок – Аня Безвугляк, яка власне і розказала мені, що в складі більшості тональних засобів є нафта! Тому ми гордо відмовилися від їхнього використання, як у буденності, так і на зйомках та концертах. Так, я не буду мати ідеальний фарфоровий вигляд у кадрі, але мене це абсолютно не хвилює. З переваг – дихаюча шкіра та півгодини вільного часу, який раніше витрачала на змивання макіяжу. І плюс в карму за заощадження природних ресурсів.

Чи є у вас якісь табу в плані зміни зовнішності?

Мене лякає, як легко деякі дівчата наважуються на збільшення грудей. Завдяки маминим комплексам, я певний час теж не приймала свій маленький розмір. Тільки зараз усвідомила: він – такий! Це ні добре, ні погано – це просто є.

І тому ідея засунути в тіло щось інорідне задля того, щоб спереду додалося більше ваги і об’єму, мені здається дивною. Але я також вважаю, що можна робити все, що робить тебе щасливим, поки це не ранить інших. Тому якщо немає часу на генеральний ремонт голови (це я про курс у психолога/терапевта, з яким насправді добре було би проговорити свої комплекси і позбавитися них), то дійсно можна зробити косметичний тюнінг. Деколи це насправді вирішує проблему.

Зараз всі багато говорять про бодішеймінг. Як і кожній публічній особистості, вам доводилося стикатися з цим явищем. Як ви ставитеся до таких коментарів і справляєтеся з негативом?

Якщо мені щось не подобається – я не дивлюсь. Не подобається хтось – не спілкуюся.

Тому мене дивує, коли людина може різко відкоментити щось, наприклад, з приводу розміру моєї п`ятої точки. Проте це цікаво. Я не ображаюся, люблю аналізувати чужу поведінку і шукати причини. І приходжу до популярного висновку, що той, хто шеймить інших, не дозволяє подібного по відношенню до себе – це перевірений факт.

Як ви доглядаєте за шкірою? Які засоби і процедури найулюбленіші?

Олії! Олію Маной де Таїті наношу на волосся, на шкіру і куди тільки можу. Пахне ванільним морозивом чомусь і дуже пом’якшує! 

І завершальне питання про приємне. Яку країну (або конкретне місто) хотіли б відвідати в першу чергу, коли відкриються всі кордони?

Підготовка альбому виявилася доволі стресовою через стислі терміни, які я сама собі встановила. Тому мені б туди, де теплі заходи сонця гріють спинку, а зранку своїми піснями будять півні. І я гадаю, це ніщо інше, як Балі.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також